שרוול מתכווץ Heathsrink? היכן? (+תמונות) - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שרוול מתכווץ Heathsrink? היכן? (+תמונות)

SuB

Recommended Posts

שלום!

רציתי לדעת האם מוכרים בהום סנטר/ACE שרוול מתכווץ?

האם מוכרים אותם בחנויות טמבור?

אני צריך אותו בשביל סליבים למארז.

אם מוכרים אותם באחת מהחנויות הנ"ל, באיזה צבעים חוץ משחור ניתן להשיג אותם?

אני שואל על החנויות האלה בגלל שלא מצאתי באיזור מגורי חנות אלקטרוניקה. אני גר ליד איזור התעשייה בחדש של ראשל"צ אז אם מישהו מכיר שם חנות אשמח לשמוע.

דרך אגב- איזה כיף פתחו כאן סניף של KSP! חנות מחשבים זולה עם מוצרי ומאווררים ליד הבית!

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

KSP בקושי מביאים מוצרי אבל יש להם דברים בסיסים שצריך

דרך אגב יש להם עכשיו מחיר נמוך יחסית איזה 60 שקל סט סליבינג שיספיק לך לכל הספק.. של חברת VANTEC

כולל הסליבים והיטשרינק גם בא ב4-5 צבעים וגם זוהר באולטרה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר קצת סטית מהנושא, אמרתי שיש לי סליבים, אני מחפש רק את ההיטשרינק ואז אני מתחיל לפעול.

אל תדאגו יהיו גם של זה וגם של כל המודינג החדש שהמארז שלי עבר (LCD, TOP TRABLE WINDOW).

שווה לחכות ולעזור לי בשאלתי.. ;)

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אני יודע, אבל זאת הדרך הקלה לעשות דברים (ולבזבז כסף). בכוונה ציינתי את מקום מגורי ואת הרשתות הנ"ל כדי לחסוך את זמן הנסיעה ומחיר משלוח, שלדעתי על משהו שעולה כמה שקלים למטר לא צריך לשלם משלוח בכלל.

הייתי בהום סנטר ו-ACE ואין לאף אחד מהם את זה, אז למי שמתכוון ללכת לשם בשביל זה שידע להבא.

תודה על העזרה חברים, אבא שלי כנראה יקנה לי את זה בחנות אלקטרוניקה באיזור העבודה שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה הסליבים:

20040514101851119_1959_28Small29.jpg

20040514102045119_1961_28Small29.jpg

את הסליבים מצאתי בבית ספר, כי קיבלנו כיסאות חדשים ועל כל רגל של כיסא היה אחד כזה! אבל היתה קצת בעיה למצוא כאלה חדשים בלי פגם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל אחד בין 38-40 ס"מ. אם הם יהיו קצרים (למרות שאני לא מאמין) אני יחבר שתיים עם Heatshrink, זה יצא יפה.

תמונות בסיום העבודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...