אפסטור מבקש כסף על אפליקציה חינמית - תמיכה טכנית מובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אפסטור מבקש כסף על אפליקציה חינמית

Anat Cohen-Padani

Recommended Posts

• 1 חודש מאוחר יותר...

כי גנבים ...

כשאני קניתי את האייפון שלי לפני איזה 5 שנים ( לא זוכר בדיוק כמה שנים , אבל היה לי )

כשבאתי להוריד את תוכנת ה- זה עלה לי דולר

כשאחרים היו מורידים אותו בכלל בחינם ...

היום עברתי לאנדרואיד - עם שני מכשירים של אני יכול להגיד שהטעות היחידה שעשיתי בחיים שלי זה

שלא עברתי לאנדרואיד עוד לפני זה ...

לינוקס זה פשוט התשובה לכל כך הרבה דברים ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם לא גנבים. זה בעל האפליקציה ששינה את המחיר.

בניגוד לGOOGLE PLAY, בחנות של ניתן להפוך מחינמית ללא חינמית ומלא חינמית לחינמית.

אתם יכולים לאמר שזה "מרושע" מצד , אבל זה באחריות של מפתחי האפליקציה לקבוע את המחיר. וזה הרבה יותר נוח למפתחים שהם יכולים לעשות את האפליקציה שלהם חינם לשבועיים אם בא להם ואז להחזיר אותה בתשלום.

בGOOGLE PLAY ברגע שאפליקציה הופכת לחינם אי אפשר להחזיר אותה לתשלום יותר.

אפל גם לא עושים את הקטע הזה של כמו 50% הנחה. כי מה שקורה זה שמפתחים מעלים את המחיר פי שתיים ואז עושים כאילו 50% הנחה.

אז בקטע הזה אפל דווקא הכי הוגנים כי הם לא עושים מניפולציות עם המחירים כמו וגוגל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בניגוד לGOOGLE PLAY, בחנות של ניתן להפוך מחינמית ללא חינמית ומלא חינמית לחינמית.

זה דווקא לא נכון. יצא לי כבר לקנות שהפכו לחינמיות ולהוריד חינמיות שעברו למודל בתשלום ואפילו בתשלום שהחליטו לעשות בחינם לX זמן...

היה כנראה בעבר באג בעבר כי אני זוכר שגם ראיתי לכמה ימים את ה buy על חינמיות, עכשיו זה חזר בחזרה ל get. בכל מקרה buy באותו הזמן לא חייב אותך על שום דבר.

מה שכן באפליקציות עם in app purchases זה יכול לבקש ממך פרטי אשראי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אומר לך בוודאות שבGOOGLE PLAY ברגע שהמפתח מחליט להפוך את האפליקציה בחינם הוא לא יכול להחזיר אותה לבתשלום.

יכול להיות שהמפתח העלה גירסא נוספת של אותו משחק במקרה שלך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Sargon

אני אומר לך בוודאות שבGOOGLE PLAY ברגע שהמפתח מחליט להפוך את האפליקציה בחינם הוא לא יכול להחזיר אותה לבתשלום.

יכול להיות שהמפתח העלה גירסא נוספת של אותו משחק במקרה שלך...

באנדרואיד אפשר להוריד APK מהאינטרנט ואז לא לשלם

מה שאין אפשרות לבצע באפל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אומר לך בוודאות שבGOOGLE PLAY ברגע שהמפתח מחליט להפוך את האפליקציה בחינם הוא לא יכול להחזיר אותה לבתשלום. />

אהב דיברת על הפליי.. אני צריך לקרוא יותר טוב לפני שאני מגיב [emoji854]

בכל מקרה כמו שאמרתי, כנראה באג שנראה שטופל כבר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה באג? המפתחים יכולים להפוך את האפליקציה מחינם ללא חינם ולהיפך בערך כל יום.

אוליי לפעמים זה נראה כאילו אתה צריך לשלם כי לא התחברת עם האפל איי די שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא באג... זה פשוט המפתחים של האפליקציות החליטו לשנות את האפליקציה ללא חינמית לכמה ימים. מאפשרת להם לעשות את זה.
אני יכול לקחת את האפליקציה החינמית שלי ולמכור אותה ב15 דולר ליומים ואז להחזיר את זה שוב לחינם. באפל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...