בחירת כונן ssd לקניית מחשב נייח - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בחירת כונן ssd לקניית מחשב נייח

shiran0098

Recommended Posts

לקניית מחשב נייח שיהיה רב תכליתי בדגש למטרת  לימודים ועבודה בתוכנות גרפיקה ועיצוב פנים, איזה מבין כונני הבאים של בין 240- 275 GB אתם ממליצים:
1. כונן קשיח MX300 CT275MX300SSD1 275GB SATA III

2.  כונן קשיח Blue WDS250G1B0A 250GB 2.5'' SSD

3.  כונן קשיח Savage SHSS37A/240G 240GB SATA III

הקישור לדגמים:
http://ksp.co.il/?list_compare=.34301..35668..28171.

או שללכת על הדגם הידוע והמוכר שתמיד המליצו עליו ושהוא גם דגם כבר לא חדש:
כונן קשיח 850 EVO Series MZ-75E250 250GB SATA III

או בכלל דגם אחר שלא ציינתי ואתם ממליצים עליו מבחינת איכות, אמינות ומהירות, ושיהיה בטווח של עד 500 שח או 500 וקצת

שאלה נוספת
מה ההבדל בין כונני  ssd  sata למיניהם לכונני     M.2 2280 ssd החדשים יותר? זה רק מבחינת גודל הכוננים או שהחדשים טובים יותר?
נראה לי שגם לאלה החדשים בממשק החדש יותר אין מעטפת של או אריזה מסויימת בשונה מכונני  ssd הרגילים. יש בכך איזה שהוא חיסרון לכוננים החדשים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הייתי הולך על 850 EVO או על Crucial MX300.

ה850 EVO הוא הכונן הכי טוב שיש במחיר שלו לדעתי. בכל זאת ה- Crucial MX300 מאוד שווה את המחיר שלו, אבל עדיין זה לא אותה "ליגה". בסוף זה תלוי כמה רוצים להשקיע. ה850 EVO קצת מהיר יותר.

לגבי חיבורי M.2 זה חיבור מהיר יותר מ-SATA והכוננים שמתחברים ב-M.2 יכולים להגיע למהירויות גבוהות יותר. בנוסף לזה זה גם חיבור אלגנטי יותר מבחינת אסתטיקה בתוך המחשב מהסיבה שהכונן יושב על החיבור ללא כבלים.

אני לא בטוח לגביי השימושים שציינת האם ההבדל יהיה משמעותי כלכך בין M.2 ל- SATA.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

M.2 מהירים יותר על הנייר, בפועל פרט להעברת קבצים גדולים מאוד בין שני כוננים סופר מהירים לא סביר שתראי הבדל בינהם לכונן SATA רגיל.

פתיחת תוכנות, טעית לתוכנת עריכה ו/או טעינת משחקים מגיעים להפרש של שניה-שתיים לכונן שעולה פי 2+ לאותו נפח.

http://techreport.com/review/30993/samsung-960-evo-ssd-reviewed/5

נ.ב

אני חושב תכדאי שתפתחי דיון מסודר בפורום מפרטים, צייני יעוד ותקציב ויבנו לך מפרט במקום לפתוח דיון עבור כל חלק וחלק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...