חוק מחזור ציוד אלקטרוני - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חוק מחזור ציוד אלקטרוני

Boris_yo

Recommended Posts

שלום,

אני שמעתי על חוק חדש הזה וחשבתי שכל מה שצריך לעשות זה להביא ציוד לחנות שגם מהווה נקודת איסוף.

לאחרונה גלשתי בחנות באינטרנט וראיתי בתנאי שימוש ומדיניות דבר הבאה:

58a9abdc34333_.jpg.52df365eb5f1140a8e3d66ed23dc35b0.jpg

האם זה אומר שבכל הספקה על ידי שליח אני יכול לתת לו ציוד אלקטרוני פסול והוא יאסוף אותו ממני?

ציוד כמו סוללת ליטיום לא פעילה יותר, לא פעיל וכו'?

תודה 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, כמו שכתוב, זה מתייחס לאותו מוצר וכמות שקנית. אם קנית שני מקררים, אז ניתן להחזיר שני מקררים.

השליחים גם ככה לא מתים על הרעיון, אז אני בספק אם יעשו לך טובה ויקחו יותר. גם אם יקחו (בגלל טיפ או תקווה לו), אז יתכן בהחלט שסתם יזרקו לפח בדרך, כי אולי מהם לא יקחו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה עושים עם ראשי דיו למדפסת? האם מסווגים אותם כציוד אלקטרוני מכוון שמותקן בהם צ'יפ זיהוי על ידי יצרנים?

יש לי כמה שאני רוצה להשליח בצורה טובה לסביבה.

האם פחים ירוקים לפלסטיק ברחוב לשימור סביבה זה מה שאני צריך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בספק אם הם יקבלו שהחוק חל על זה.

אתה יכול לשאול את מי שאתה קונה ממנו. בעבר מוכרי הדיו התחליפי היו שמחים לקבל חזרה. היום בכלל לא בטוח, כי נראה לי שהם מקבלים הכול מסין.

יצרנים ורשתות אמריקאים גדולים, גם יכול להיות שיקבלו, בשם איכות הסביבה (או כדי שלא ישארו לקודמים). אפשר לשאול.

או שאתה יכול לזרוק במקומות המחזור שציינתי קודם - תחנות דלק, חנויות וכו'. יש שם מפה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של דרובו

אתה יכול לשאול את מי שאתה קונה ממנו. בעבר מוכרי הדיו התחליפי היו שמחים לקבל חזרה. היום בכלל לא בטוח, כי נראה לי שהם מקבלים הכול מסין.

הם בטח היו ממלאים צבע חדש במחסניות ומוכרים או פשוט ממחזרים כמו שציינת.

ציטוט של דרובו

יצרנים ורשתות אמריקאים גדולים, גם יכול להיות שיקבלו, בשם איכות הסביבה (או כדי שלא ישארו לקודמים). אפשר לשאול.

הזמנתי דיו מארה"ב. היית רציני כשאמרת שאשלח להם חזרה על מנת למחזר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...