מדפסת לשימוש ביתי - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מדפסת לשימוש ביתי

xDa

Recommended Posts

אהלן אז היתי רוצה לקנות לבית בתקציב של עד 800 שקלים.

ההעדפות שלי הן כאלו:

1.חיבור (WIFI) מכיוון שאני רוצה לשים אותה בפינה בבית לא ליד המחשב.

2.פקס,צילום,סריקה וכו'.

3.שתיהיה ,הבנתי שזה מאריך חיים?

4.אם נכנס בתקציב צבעוני אז עדיף,אפרופו צבעוני המדפסת בקישור למטה היא גם צבעונית?

4.עדיפות לסמסונג? מכיוון שאני משתמש בפלאפונים שלהם ואני יכול להדפיס ללא בעיות תאימות.

חשבתי על זו:

https://www.ivory.co.il/catalog.php?id=14389

מה אתם אומרים? יש אחרת עדיפה על פניה?

תודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של xDa

אהלן אז היתי רוצה לקנות לבית מדפסת בתקציב של עד 800 שקלים.

ההעדפות שלי הן כאלו:

1.חיבור אלחוטי (WIFI) מכיוון שאני רוצה לשים אותה בפינה בבית לא ליד המחשב.

2.פקס,צילום,סריקה וכו'.

3.שתיהיה לייזר,הבנתי שזה מאריך חיים?

4.אם נכנס בתקציב צבעוני אז עדיף,אפרופו צבעוני המדפסת בקישור למטה היא גם צבעונית?

4.עדיפות לסמסונג? מכיוון שאני משתמש בפלאפונים שלהם ואני יכול להדפיס ללא בעיות תאימות.

חשבתי על זו:

https://www.ivory.co.il/catalog.php?id=14389

מה אתם אומרים? יש מדפסת אחרת עדיפה על פניה?

תודה מראש.

מדפסת קונים בשימוש של מעל מאה דפים בחודש של הדפסה, הכוונה לאריכות חיים היא להוצאות הנוספות עבור החלקים שאחראים לצבע במדפסות, אם אתה מדפיס מעל 100 דפים בחודש הייתי כן ממליץ על מבית .

אם זה לא העניין אז דיו משולבת מבית Cannon או .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שימוש ביתי ממוצע מאפשר רכיזת מדפת ביתית דיו . העלויות נעות בין 300 ל 400 ש"ח והדיו יחסית זול. אין סיבה לרכוש . כזאת (בהנחה שתדפיס בה לפחות דף אחד בחודש) תשרוד לך לפחות שנתיים לפי עלות של 150-200 ש"ח לשנה + דיו מדובר בעיסקה המשתלמת. לגביי דגמים :

http://www.zap.co.il/models.aspx?sog=c-printer&db5620=5621&db1989069=3365632

תבחר כל אחת מהן בתקציב. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא להתקרב ל-HP: למחסניות שלהן יש שבבים חכמים שמזייפים את כמות הדיו שנשאר בהן ע"י ספירת כמות העמודים שהודפסו איתן, ומשביתות אותן לאחר כמות מסויימת של עמודים או בתאריך תפוגה שתוכנת מראש למחסנית. כמו כן, מדפסות לא תומכות במחסניות חלופיות. הייתי ממליץ על קנון שאין למחסניות שלהן שבבים, ואשר מודדות את כמות הדיו באמצעים אופטיים. יש לי מדפסת לא משולבת של קנון, IP5300, שאני מסוגל להדפיס עם המחסניות שלהן עד לטיפה האחרונה של הדיו שנשאר במחסנית, גם כאשר המדפסת מתריעה שנגמר בה הדיו. בנוסף, קנון תומכים במחסניות חלופיות בניגוד ל-.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של dor123

לא להתקרב ל-HP: למחסניות שלהן יש שבבים חכמים שמזייפים את כמות הדיו שנשאר בהן ע"י ספירת כמות העמודים שהודפסו איתן, ומשביתות אותן לאחר כמות מסויימת של עמודים או בתאריך תפוגה שתוכנת מראש למחסנית. כמו כן, מדפסות HP לא תומכות במחסניות חלופיות. הייתי ממליץ על קנון שאין למחסניות שלהן שבבים, ואשר מודדות את כמות הדיו באמצעים אופטיים. יש לי מדפסת לא משולבת של קנון, IP5300, שאני מסוגל להדפיס עם המחסניות שלהן עד לטיפה האחרונה של הדיו שנשאר במחסנית, גם כאשר המדפסת מתריעה שנגמר בה הדיו. בנוסף, קנון תומכים במחסניות חלופיות בניגוד ל-HP.

HP תומכות בדיו חלופי למרות הנאמר מעלה (החסימה הוסרה בשל פסיקת בית משפט) בכל מקרה ממש לא משנה איזו לוקחים כולן פחות או יותר זהות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...