מחפש מסך לטובת משחקים ועיבוד תמונות - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש מסך לטובת משחקים ועיבוד תמונות

yigal83

Recommended Posts

מעוניין לקנות מסך חדש למחשב חדש שאני רוחש. בשנים האחרונות השתמשתי במסך 20'' 2007WFP.

אני מעוניין במסך איכותי ומתקדם (IPS). המסך משמש גם לעיבוד תמונות וסרטונים באיכות HD וגם . חשוב שניתן יהיה לראות בו עומק צבעים רב ודיוק לצבעים שצולמו במצלמות (DSLR, וכדומה).

בנוסף, המסך ישמש למשחקים שונים ( DOOM, The witcher 3, The division) כך שגם הצד הזה של התחום צריך לקבל מענה.

חשבתי על מסך 2K- בגודל של 24/27 אינץ'. כרטיס המסך שיש לי כיום הוא GTX 970/REV 1.1 PCI-3.0/4GB GDDR5/256bit ובעתיד אחליף אותו לכרטיס מתקדם יותר.

האם יש המלצות ?

חשבתי על מסך 2715Q.

תודה רבה על העזרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחיר 3-4 אלף ש"ח. במידה ויש מסך איכותי ששווה את הכסף מעבר לזה - אז גם הולך (נחסוך עוד חודש ויהיה).

מסך קונים לזמן רב, לא רצוי לחסוך. המסך שיש לי היום ועובד מצוין נמצא איתי מעל 8 שנים.

לגבי - חיצוניים שמחוברים שירות למחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של yigal83

מעוניין לקנות מסך חדש למחשב חדש שאני רוחש. בשנים האחרונות השתמשתי במסך Dell 20'' 2007WFP.

אני מעוניין במסך איכותי ומתקדם (IPS). המסך משמש גם לעיבוד תמונות וסרטונים באיכות HD וגם 4k. חשוב שניתן יהיה לראות בו עומק צבעים רב ודיוק לצבעים שצולמו במצלמות (DSLR, GoPro וכדומה).

בנוסף, המסך ישמש למשחקים שונים ( DOOM, The witcher 3, The division) כך שגם הצד הזה של התחום צריך לקבל מענה.

חשבתי על מסך 2K-4k בגודל של 24/27 אינץ'. כרטיס המסך שיש לי כיום הוא Gigabyte GTX 970/REV 1.1 PCI-3.0/4GB GDDR5/256bit ובעתיד אחליף אותו לכרטיס מתקדם יותר.

האם יש המלצות ?

חשבתי על מסך Dell 2715Q.

תודה רבה על העזרה

כרטיס מסך לא מספיק אתה תצטרך להוריד בהגדרות וגם סביר להנייח רק 30FPS, אל תצפה ליותר.. 

לגבי בגודל 24-27 אינץ בכלל לא טוב מומלץ 36-40 אינץ אם המסך קטן יותר אתה תצטרך להשתמש בdpi scaling וזה רע מאוד בוינדוס 

אני ממליץ על 2K גודל 27 אינץ לגבי איכות הצבעים תבדוק ביקורות באינטרנט יש הרבה דגמים וגם יש מסכים חדש שיוצאים בשנת 2017 עם תמכיה בHDMI 2.1 וDP 1.4 עם תמיכה בHDR...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של amir8824

כרטיס מסך לא מספיק אתה תצטרך להוריד בהגדרות וגם סביר להנייח רק 30FPS, אל תצפה ליותר.. 

לגבי 4k בגודל 24-27 אינץ בכלל לא טוב מומלץ 36-40 אינץ אם המסך קטן יותר אתה תצטרך להשתמש בdpi scaling וזה רע מאוד בוינדוס 

אני ממליץ על 2K גודל 27 אינץ לגבי איכות הצבעים תבדוק ביקורות באינטרנט יש הרבה דגמים וגם יש מסכים חדש שיוצאים בשנת 2017 עם תמכיה בHDMI 2.1 וDP 1.4 עם תמיכה בHDR...

אשמח לקבל הצעות (דגמים) למסכים טובים של 2K בגודל 24-27 אינץ' וכן דגמים מומלצים של בגודל גדול יותר.

איכות התמונה חשובה יותר מנושא המשחקים.

בגלל שהמסך מיועד לזמן ארוך יחסית למחשב, אני חושש שקנייה של פחות מ יוריד את ההנאה בחוויה של תמונות/משחקים/סרטים בעוד שנתיים (נניח), אז הכל יהיה ומעלה (8K...).

אילו מסכים צפויים לצאת בקרוב עם התמיכה החדשה הרשומה ? אנסה לעקוב אחריהם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של yigal83

אשמח לקבל הצעות (דגמים) למסכים טובים של 2K בגודל 24-27 אינץ' וכן דגמים מומלצים של 4k בגודל גדול יותר.

איכות התמונה חשובה יותר מנושא המשחקים.

בגלל שהמסך מיועד לזמן ארוך יחסית למחשב, אני חושש שקנייה של פחות מ 4k יוריד את ההנאה בחוויה של תמונות/משחקים/סרטים בעוד שנתיים (נניח), אז הכל יהיה 4k ומעלה (8K...).

אילו מסכים צפויים לצאת בקרוב עם התמיכה החדשה הרשומה ? אנסה לעקוב אחריהם...

קודם כל אתה צריך איכות הסרטים-סרטונים-תמונות במצלמה בשביל לראות באיכות על מסך 4K

הסרטונים תמונות בFHD ולראות אותם על מסך יראו אותו דבר על מסך FHD...

לגבי 8K תשמע בשנת 2012 הכל דיבר על ועדיין רוב התוכן של הסרטים- בFHD בשנת 2017...

אבל צפוי להיות שינוי משמעותי במסך...

מומלץ לעקוב תחפש בגוגל 4K ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כיום יש המון מצלמות עם . אני מצלם עם Nikon D500 בה התמונות הן בגודל של מעל 5500X4500 וכן היא מצלמת . גם מצלמות ה GoPro (אנחנו מצלמים עם כזו) החדשות הן כבר . גם הרחפנים מצלמים כך. כך שיש המון חומר לעיבוד וצפייה על המסך, ומי יודע מה יהיה עוד 3 שנים.

המסך שיש לי היום נקנה לפני יותר מ 8 שנים והוא 1680X1100 והתאים עד היום. חבל לי להתמקד רק ב FHD כשזה לא יספיק עוד שנתיים.

אנסה לחפש ברשת על HDR

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...