המלצה לסמארטפון מתחת לאלף ש"ח (אבל עם יחס עלות תועלת גבוה) - עמוד 2 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה לסמארטפון מתחת לאלף ש"ח (אבל עם יחס עלות תועלת גבוה)

demultiplexer

Recommended Posts

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
ציטוט של amir8824

תוסיף 100 ש"ח ותרכוש את MI5 32GB זה עם Snapdragon 820 מבחינת ביצועים אין על מה לדבר...

אבל אני לא אוהב את המכשירים הסינים לא מגיעים עם STOCK Android...

מצד שני מגיעים עם שיש בה כל מה שצריך, בלי דברים מיותרים, וממילא ניתן להתקין להם תחליפים.

ויש שם גם פונקציית הקלטה מובנית, שזה פלוס גדול.

אבל עזוב, הכי טוב לספר לך את סיפורו של חבר פורום בXDA שקנה XIAOMI NOTE 4.

Redmi Note 4 an honest review, with pictures.

https://forum.xda-developers.com/redmi-note-4/how-to/redmi-note-4-honest-review-pictures-t3477191

בהמשך הדיון הוא מספר שהחברה שלו מעדיפה לקחת את הREDMI NOTE 4 על מכשירים אחרים שיש להם עם STOCK ANDROID(AOSP):

ציטוט

My girlfriend only had true ASOP devices and now is happy with the Note 4, she keeps it as her daily driver.
(I used it for a couple of days and then she took it, I do have a Mi 5 as my daily driver.)

She used:
- 2 years 5, until the battery broke.
- some months the G4 Plus she liked the battery, but wasn't happy with it in general.

Both devices are very sleek and fast true ASOP devices, such will always be faster then , or others.

However! She keeps on using the Xiaomi Redmi Note 4 and the G4 Plus just lays around unused.
I asked her about the speed and she said: The G4 Plus was faster... but this doesn't make her use it.

Or in other words, the Xiaomi Note 4 is fast enough to be a daily driver, that's for sure.

לא רק היא מעדיפה, גם הוא מעדיף, ויש לו גם MI5 שהוא משתמש ביום יום אחרי שהיא לקחה לו את הREDMI NOTE 4.

מסקנה: העדפת AOSP בגלל ביצועים מהירים יותר הופך להיות פחות ופחות פקטור בהחלטה מה אנשים מעדיפים.

הם מעדיפים מכשיר עם מערכת שנראית ומרגישה טוב, ויש לה פונקציות מורחבות וכלים שימושיים מובנים(שאפשר להסיר ולהחליף כמובן).

מה שחשוב זו החוויה הכללית.

AOSP תמיד יהיה יותר מהיר, אבל זה כמו שאוכל חסר טעם תמיד יהיה פחות משמין.

מה הטעם בזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של amir8824

אני אוהב לאכול kitkat טעים מאוד:D

אתה מבין שKITKAT באנלוגיה שלי זה לא AOSP?

AOSP זה פריכית אורז.

או טופו.

באנלוגיה שלי הMIUI או מערכת נחמדה אחרת בה תוספות ויזואליות ופונקציונליות היא הKITKAT.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרדמי 4 פריים יותר חזק- באזור 60K בבנצמארק.

הבעיה שהוא לא מיובא על ידי לא המילטון(הרשמי) ולא מובייל ישראל(לא רשמי אבל שנתיים אחריות). אז יש לו רק שנת אחריות אחת.

הרדמי 4 כן מיובא על ידי מובייל וגם המילטון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של אור כהן 3

אגב - לכל מי שממליץ על הMI5

קודם כל אנחנו מדברים על ביצועים למחיר ;)

ולא על עֲמִידוּת המכשיר אם תראה את הסרטון שכבר מזמן ראיתי אתה תדע שממליץ לרכוש עם מגן :gguyz:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעקבות הסרטון בדיקת עמידות לMI5 חיפשתי סרטון דומה לREDMI NOTE 4.

על הדרך מצאתי ביקורת על המצלמה מלפני 3 שבועות אז מסקרנות נכנסתי.

ותהרגו אותי לא מצליח להבין אם הוא מדבר שם אנגלית או הודית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסרטון הקודם מצחיק.

על הדרך מצאתי גם סרטון שימושי.

לא התקנתי ולא בדקתי את הבדלי האיכות עדיין.

הוא מביא לינק לAPKMIRROR לגרסה 2.0.003.

שזו הגרסה הכי ישנה שם.

יש גם כמה גרסאות של 2.0.004 ואחד של 2.0.005

כשבPLAYSTORE גם כן אפשר למצוא את האפליקציה, אך רק בגרסה 2.0.004

לפחות שם אפשר להיות בטוחים לגבי המקור.

אולי גם אלו שבAPKMIRROR בטוחים, לא יודע.

הנה הלינק לGOOGLE PLAY:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.cyngn.cameranext&hl=en

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחח אני חושב שהוא דיבר הודית

בנוגע למצלמה - טריק נחמד למי שכבר יש את המכשיר, אבל יש גבול למה שתוכנה יכולה לעשות כדי לשפר ביצועי .

לצערי - אנשים שמחפשים מצלמה שמצלמת תמונות איכותיות - יצטרכו להמשיך לחפש. אני אישית יכול להעיד על אחותי שכבר לא מרוצה ממהירות המצלמה של הgalaxy s4 ומהירות הפוקוס. היא לא חובבת אלא פשוט משתמשת רגילה שמעלה ל"אינסטוש" - ולכן אני אומר כי הטלפון הזה הוא לא לכל אחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קניתי את הנוט 3 פרו. די סבבה ממה שראיתי עד עכשיו.

האם יש שיכולות לבדוק את החומרה ולהגיד לי שהכל תקין לפני שעוברים השבועיים שבהם אפשר להחזיר ולבטל את העסקה?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של דניאל טיגר

galaxy 7j היה נותן את התמורה למחיר שלו מסך גדול מצלמה סבבה 13 מגה פיקסל מצלמה קדמית 5 מגה פיקסל לא למישהו שעושה הרבה סלפי בסך הכל למחיר הטלפון הזה שווה את המחיר

הרדמי 4 נוט/פריים יותר משתלם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של demultiplexer

האם יש אפליקציות שיכולות לבדוק את החומרה ולהגיד לי שהכל תקין לפני שעוברים השבועיים שבהם אפשר להחזיר ולבטל את העסקה?

תודה

אתה יכול לבדוק בעקרון בCPU-Z לראות שהמעבד שקיבלת זה המעבד שהזמנת - כנ"ל לגבי הRAM

חוץ מזה - תשתמש ותראה שהוא עובד כמו שצריך (מצלמה, מוסיקה, בדיקה פיזית של המכשיר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של demultiplexer

האם יש אפליקציות שיכולות לבדוק את החומרה ולהגיד לי שהכל תקין לפני שעוברים השבועיים שבהם אפשר להחזיר ולבטל את העסקה?

תודה

אתה בעצמך יכול לבדוק אותו.

פשוט תפעיל דברים.

תשתמש בכל הפונקציות.

נצל את ההזדמנות גם לראות בדיוק מה יש לך במכשיר.

להתקין תוכנות שאתה צריך, ואלטרנטיבות לתוכנות שהגיעו עם המכשיר.

אולי איזה משחק או שניים כדי לראות שהסוס יודע לרוץ.

תתחדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...