מתלבט בקניית מסך 24" או 27" - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתלבט בקניית מסך 24" או 27"

Eonblueapoc

Recommended Posts

אהלן חבר'ה,

אני צריך עצה לגבי איזה מסך לקנות ל- GTX 970 שלי לגיימינג (BF1, Witcher 3) והצגת

עלתה לי המחשבה לגבי מסך 144HZ אבל אני כבר שנים משתמש במסך ופשוט החלטתי שאני מעדיף להשאר עם איכות הצבעים של מאשר TN.

אני חושב שאני דיי סגור על סדרת ULTRA SHARP של , רק השאלה האם הכרטיס מסך שלי יחזיק ברזולוציה 1440p עם מסך ה-27", או שכדאי לא לקחת סיכון ולקנות 24" 1080p? 

תודה רבה מראש, אשמח לעזרה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור אחד שעבד עד לא מזמן עם מסך 27 ב2K עם כרטיס GTX 970 אני יכול להגיד לך (אומנם לא שיחקתי את המשחקים שציינת) אבל שיחקתי כותרים אחרים, שלא נפלו מתחת ל50-60 FPS, אני עשיתי המעבר גם מ23-24 HD ל27 2K ויכול להגיד לך באופן חד משמעי שיש הבדל מורגש, הכל חד וברור יותר וכמובן מסך גדול יותר, HD על מסך 27 פשוט לא נראה מדוייק לדעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, מסך 27" ב-1080p היא לא אופציה בכלל מבחינתי, תמונה מרוחה לא שווה את הגודל.

הסתכלתי קצת על בנצ'מארקים ביוטיוב וראיתי שבמשחקים של היום הוא לא מצליח להחזיק 60 פריימים קבועים... ממוצע על 50-45 (כולל witcher 3, gta5).

אם כך אני חושב שאעדיף להתפשר ולקנות מסך 24", אשמח לעוד דעות שיוכלו לשנות את דעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Eonblueapoc

אהלן חבר'ה,

אני צריך עצה לגבי איזה מסך לקנות ל- GTX 970 שלי לגיימינג (BF1, Witcher 3) והצגת סרטים

עלתה לי המחשבה לגבי מסך 144HZ אבל אני כבר שנים משתמש במסך ופשוט החלטתי שאני מעדיף להשאר עם איכות הצבעים של מאשר TN.

אני חושב שאני דיי סגור על סדרת ULTRA SHARP של Dell, רק השאלה האם הכרטיס מסך שלי יחזיק ברזולוציה 1440p עם מסך ה-27", או שכדאי לא לקחת סיכון ולקנות 24" 1080p? 

תודה רבה מראש, אשמח לעזרה :)

אין מה להתפשר 970 כרטיס מאוד נחמד להיום אבל הוא לא יחזיק בעתיד משחקים ב1440 - אלא אם אתה מוכן להתפשר על להוריד גראפיקה, אם אתה מעוניין בכרטיס טוב להיום ולמשך השנה שנתיים הקרובות ב1440 אז רק 1070 יספק לך את החוויה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...