ל"ג בעומר (המדורות): השפעות סביבתיות - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ל"ג בעומר (המדורות): השפעות סביבתיות

Chevy

Recommended Posts

אמנם זה קורה כל שנה, אבל הפעם נדהמתי מכמות העשן שהייתה באוויר.

מטורף להבעיר מדורות, שכן ילדים קטנים זורקים כל מה שיש לשם - כימיקלים, בקבוקים, ספריי = פשוט כל מה שיש בסביבתם :o

כולנו מודעים לסכנות לסביבה בעקבות כך, אשמח לשמוע את דעתכם בנושא :)

אני מצרף מספר שצילמתי בבוקר מהגג של חבר שלי שעשינו אצלו מנגל 8) :

מדורה ע-נ-ק-י-ת שהייתה בין בניינים בבוקר ! משהו מטורף ! עמוד עשן לגובה של 100 מטר אם לא יותר

31644112.jpg

זריחה בשחור\לבן , ממש מזעזע...

31644122.jpg

תמונה לכיוון צפון פ"ת, ענק פשוט "שט" לו...

31644127.jpg

תמונה לכיוון מערב, ביום רגיל רואים את עזריאלי בקלות יתר. וגם פה בעת הצילום עבר ענק !

31644133.jpg

:o :o :o :o :o :o

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מצרף מספר שצילמתי בבוקר מהגג של חבר שלי שעשינו אצלו מנגל  8) :

חחחח זה מזכיר לי את ל"ג בעומר בשנה שעברה ...

ניסינו כמה חברים לעשות מנגל בביניין של חבר שלי על הגג בקומה ה 13 אבל השכן מהפנטאוז התעצבן עלינו ועלה עם אקדח !!! ועוד תפס אותי ואת חבר שלי מנסים להעלות בסולם דלי מלא גחלים ...ממש מטורף ! אחרי זה ברחנו משם והלכתי למדורה של חברים שלי דקה אחרי שהגעתי לשם כמעט הלכנו מכות עם חבורה של רוסים שיכורים :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:-\

לפחות הצלחת לראות משהו מהזריחה. אצלי ממש ממש ממש לא היה סיכוי.

זה כבר הפך להיות מעין מסורת, שבבוקר אחרי ל"ג בעומר אתה לא יכול לראות את הפח שעומד 100 מטר ממך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

... שכן ילדים קטנים זורקים כל מה שיש לשם - כימיקלים, בקבוקים, ספריי = פשוט כל מה שיש בסביבתם  :o

זאת הסיבה היחידה לעשן המגעיל הזה-מדורות "רגילות" לא משתוות לזה לא בכמות, ולא בצבע של העשן: אם תשימו לב, מדורה רגילה (רק עצים) מעלה עשן אפור דק יחסית, שנעלם אחרי כמה מטרים לגובה, ביחוד אם יש רוח. אבל ברגע שמתחילים לזרוק כלמיני דברים לא קשורים (כמו שולחנות פלסטיק, כסאות, עגלות, כל הפסולת וכו') נהיה פתאום עשן שחור לגמרי, עבה, דחוס, ונשאר באוויר הרבה יותר זמן ולהרבה יותר מרחק.

זה כבר הפך להיות מעין מסורת, שבבוקר אחרי ל"ג בעומר אתה לא יכול לראות את הפח שעומד 100 מטר ממך.

כן.... בקריות זה באמת ככה כי יש לך אזורים שעל שטח של 20 מ"ר בערך יש לך 100 מדורות.....

גם אצלנו היה אובך אבל לא ברמות כאלו.... אני זוכר ל"ג בעומר שעבר שעשיתי בקריה היה כזה ערפל בבוקר, שהיה מפחיד ללכת....

נ.ב: מחוויות שלי ושל חברים שלי, את השלב של זריקת כל מה שבא ליד למדורה כולם עוברים באיזה כיתה ח'....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...