אם אני יקנה לוח אם וזיכרון חדשים יעבוד לי ה-X800XT ? - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אם אני יקנה לוח אם וזיכרון חדשים יעבוד לי ה-X800XT ?

anri

Recommended Posts

תשמע במשחקים מה שלא יהיה צוואר הבקבוק יהיה בכרטיס מסך, כי זה מהווה 90% בערך מהמשחקים, נכון שאם המערכת הכללית שלך לא משהו אז זה יפגע בביצועים אבל עיקר הניצול הוא של הכרטיס עצמו ללא קשר למערכת.

וכן, אם תקנה מה שאמרת תהיה לך מכונת משחקים רצינית.

אם אתה רוצה לנצל את הכרטיס תשחק על הגדרות מטורפות ופילטרים כאילו אין מחר!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רציתי לדעת אם אני יקנה את הלוח הזה של   ABIT IC7 (875P ) ו 1 GB

זיכרון של  ( A-DATA (512MB X2 אני יוכל לנצל את הכרטיס (X800XT )עד הסוף ?

המעבד הוא אינטל פנטיום 4 -2.4 

anri, הכרטיסים לא הגיעו לארץ בכלל שלא לדבר על חו"ל. אפילו באסיה שמקבלת את הכרטיסים לפני ארה"ב עדיין אין אותם בשטח. אני מציע לך לחכות עד לסוף מאי-תחילת יוני כאשר הכרטיסים יגיעו לארץ, כך תדע בדיוק מה יהיה המחיר שלהם פה בארץ.

יותר מזה , לקראת תחילת יוני אינטל מכריזה על הסוקט החדש שלה, הצ'יספטים החדשים שלה וכמו-כן על הורדת מחירים נוספת (אם תקרא את הידיעה שלי בעמוד החדשות על ההכרזה של אינטל תקבל את כל הפרטים). גם מכריזה על סוקט חדש וסביר להניח שעל חדשים וגם כם תוריד מחירים. מה שאומר שתוכל לרכוש את המוצרים שבקשת ככל הנראה במחירים זולים יותר.

חוצמזה שגם אם תרכוש היום את הלוח אם והזכרונות לא תוכל לדעת אם באמת הכרטיס מסך החדש יפעל עליהם כמו שצריך או לא.

בכלל, אני מציע לכולם להפסיק לפתוח טופיקים ולשאול שאלות על איזה חומרה דרושה כדי שהכרטיסי מסך החדשים יעבדו או מתי הכרטיסי מסך החדשים יגיעו ומה מחירים. אנחנו יודעים בדיוק כמוכם. תמתינו!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לקנות X800XT? כשההבדל בביצועים ביניהם הוא מקסימום 12 פריימים וההבדל הכספי ביניהם הוא 1500 ש''ח?

חוץ מזה, בדומה ל- R9800SE, אפשר לפתוח את כל צינורות העיבוד ל- X800Pro, ואז הוא יהיה בדיוק שווה ל- XT (שלא נדבר על האוברקלוק שאפשר לעשות...)

זה יחסוך המון כסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לקנות X800XT? כשההבדל בביצועים ביניהם הוא מקסימום 12 פריימים וההבדל הכספי ביניהם הוא 1500 ש''ח?

חוץ מזה, בדומה ל- R9800SE, אפשר לפתוח את כל צינורות העיבוד ל- X800Pro, ואז הוא יהיה בדיוק שווה ל- XT (שלא נדבר על האוברקלוק שאפשר לעשות...)

זה יחסוך המון כסף.

פה אתה טועה בענק כי ati ביטלו את כל הקטע של לשים softmod או כל דבר אחר והצינורות עיבוד נעולים בתוך הgpu

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

anri, הכרטיסים לא הגיעו לארץ בכלל שלא לדבר על חו"ל. אפילו באסיה שמקבלת את הכרטיסים לפני ארה"ב עדיין אין אותם בשטח. אני מציע לך לחכות עד לסוף מאי-תחילת יוני כאשר הכרטיסים יגיעו לארץ, כך תדע בדיוק מה יהיה המחיר שלהם פה בארץ.

יותר מזה , לקראת תחילת יוני אינטל מכריזה על הסוקט החדש שלה, הצ'יספטים החדשים שלה וכמו-כן על הורדת מחירים נוספת (אם תקרא את הידיעה שלי בעמוד החדשות על ההכרזה של אינטל תקבל את כל הפרטים). גם מכריזה על סוקט חדש וסביר להניח שעל מעבדים חדשים וגם כם תוריד מחירים. מה שאומר שתוכל לרכוש את המוצרים שבקשת ככל הנראה במחירים זולים יותר.

חוצמזה שגם אם תרכוש היום את הלוח אם והזכרונות לא תוכל לדעת אם באמת הכרטיס מסך החדש יפעל עליהם כמו שצריך או לא.

בכלל, אני מציע לכולם להפסיק לפתוח טופיקים ולשאול שאלות על איזה חומרה דרושה כדי שהכרטיסי מסך החדשים יעבדו או מתי הכרטיסי מסך החדשים יגיעו ומה מחירים. אנחנו יודעים בדיוק כמוכם. תמתינו!

בקשר ל X800XT אתה צודק, אבל בקשר לשאר לדעתי לא.

קודם כל, הסוקט החדש של יושק ביוני, ז"א שיגיע לחנויות רק ביולי-אוגוסט. חוץ מזה, המעבדים האלו יגיעו הכמויות מוגבלות מאוד לחנויות עד סוף 2004, התחלת 2005 כדי לא לפגוע בצורה אנושה במחירות של S754.

הורדת מחירים - לא יותר מאיזה 100-200 ש"ח עד שהמוצרים החדשים יהיו בכל החנויות, וגם זה יקח הרבה זמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמעו לגבי הכרטיס לא אכפת לי כמה הוא יעלה אפילו 4000 אלף

אבל בגלל שאמר לי americiu שהמחירים ירדו יותר וגם לא בטוח שהלוח יתאים לכרטיס אז אני יחכה קצת יותר עד שהכרטיס ייצא

ותודה עזרתם לי מאוד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמעו לגבי הכרטיס לא אכפת לי כמה הוא יעלה אפילו 4000 אלף

אבל בגלל שאמר לי americiu שהמחירים ירדו יותר וגם לא בטוח שהלוח יתאים לכרטיס אז אני יחכה קצת יותר עד שהכרטיס ייצא

ותודה עזרתם לי מאוד

The MOBO is according to any GPU with AGP 4x or 8x

not according it's bulshit!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתם מבלבלים תמוח אף אחד פה לא יודע בוודאות אם יש לו 12 צינורות נטו 16 או אם אפשר לפתוח אותם או לא, סתם נותנים הצהרות באוויר עזבו אותכם משטויות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני קונה את ה- A643000 איזה לוח אני צריך לקנות כי זה מעבד של אז אני צריך לוח

של אז איזה לקנות ??(משהו טוב שינצל את ה-X800 )

ולסיכום אם אני קונה :

1 GB

A643000

ו- (מה שתגידו לי )

אני יוכל לנצל את X 800XT ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...