עידכונים של הפרויקט שלי ..(+בונוס) - עמוד 3 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עידכונים של הפרויקט שלי ..(+בונוס)

Dj_Gal

Recommended Posts

חחחח חוזר כמו תוכי?

אז רגע עכשיו מספיק פעם אחת להגיד משמשהו יפה?

לא ככה

לדעתי זה מוד של כסף אני לא יודע אם הוא עשה במו ידיו משהו אחד

החלון הוא ממש יפה הזה למעלה גם אותו בטח הוא עשה על ידי cnc אם לא כל הכבוד שינצל את הכישרון שלו כי זה יהיה הרבה יותר יפה מכל האורות האלה

איזה דבר מוזר הוא עשה לדלת לקח איזה תמונה של חברת סקייט חרושה ועשה את הלוגו שלה? על ידי ספריי או משהו כזה

ימסכן אני רוצה לראות שאתה מגיע לרגליים של הרמה של המוד שלי !!

העיקר אתה מדבר ..נראה מה אתה שווה !!

ותלמד לפרגן  קצת !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ילדים, ילדים, תשחקו יפה.

מה נסגר אתכם?! רוצים לריב תעשו את זה ב , לא בפורום. אתם מביישים את עצמכם ואת כל הקהילה. וגל, אחראי הפורום אמר לך להפסיק, אז תפסיק.

יש פה מוד שהושקע בו גם הרבה כסף אבל גם הרבה זמן. לא מוצא חן בעיני מישהו? זכותו. מותר להגיד? מותר. אבל יש דברים קצת יותר חשובים מזכויות, ואחד מהם זה להיות בן-אדם. אם מישהו משקיע כל כך הרבה אז הוא לא רוצה לשמוע דברים כאלה, ואתם יכולים לאמר אותם קצת יותר בעדינות. במקום "סתם קנוי" תגידו "יפה, אבל יש גם משהו שעשית לבד?" או שפשוט אל תגידו.

וגל, כשאתה מפרס משהו באינטרנט תמיד יהיו אנשים שיגידו דברים לא יפים, חלקם סתם קנאים וחלקם מסיבות אחרות. תתמודד עם זה ואל תרד לרמה שלהם. עשית עבודה טובה, תמשיך ככה.

עכשיו אפשר בבקשה לחזור לנושא במקום לריב? תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קצת הצחיקה אותי התגובה שאמרה שהחלון בגג נעשה ע"י מפעל.

100% דרמל טהור ;)

קשה להאמין - אבל התמונות של תהליך המודינג אומרות הכל  :D

אנשים שצועקים ומתלוננים שהמודינג 100% קנוי ואינו ראוי לתצוגה , פשוט מאד מקנאים ולא ושם דבר אחר.

אם זה לא - אז מה זה כן בארץ.

הדבר הכי מושקע שראיתי נמדד באותו סכום השקעה של דברים קנויים כמו הפרוייקט הזה.

מה אתם עוד רוצים - מים קנוי ? למה הוא בדרך כלל נקרא "מודינג" וזה לא ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...