עב"מים בשמי הארץ - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עב"מים בשמי הארץ

R0ck

Recommended Posts

• תגובות 52
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לפי דעתי אין מהירות גדולה יותר ממהירות האור. ולכן, לישויות אחרות מהחלל החיצון יהיה קשה מאוד להגיע לפה, אם הן בכלל קיימות.

וחוצן, או איך שלא תקראו לזה, לא יגיע את כל המרחק העצום הזה בשביל שיראו אותו מרחף בשמיים וחוזר למקום שממנו הוא בא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור שבמהירות האור לא, ואיך אתה יכול לדעת שאין מהירות גדולה יותר. או שאולי הם יכולים לפתוח חור תולעת, (אנחנו יודעים שזה אפשרי אבל זה דורש כמות ענקית של אנרגיה, כמו השמש שלנו למשל). לפי מה שהבנתי ככל שאתה קרוב יותר למהירות האור הזמן בשבילך מואט. (פארדוקס התאומים?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

you can't pass the speed of light, the closer you get to the speed of light your mass increase. this is beyond plain theory. using a partical accelerator particals (can't remember which) where accelerated to 260,000,000m/s and at that point adding more enrgy did not got them to accel any more, meaning it's mass has increased. accoding to the warp theory in order to pass the speed of light (300,000,000m/s) you need to srink the universe pass the distance and then expand it back again. impossible not only technogolicly, but also physicly too.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

you can't pass the speed of light, the closer you get to the speed of light your mass increase. this is beyond plain theory. using a partical accelerator particals (can't remember which) where accelerated to 260,000,000m/s and at that point adding more enrgy did not got them to accel any more, meaning it's mass has increased. accoding to the warp theory in order to pass the speed of light (300,000,000m/s) you need to srink the universe pass the distance and then expand it back again. impossible not only technogolicly, but also physicly too.

I'm not sure it is even possible theoreticly...

נחזור לנקודה של נגיד והגיעו לפה עב"מים. באמת, אם הם לא יכלו לעשות זאת במהירות האור אלא נסעו בחללית במהירות של קרוב למחצית ממהירות האור, במשך דורות (או השהייה מלאכותית של האורגניזם שלהם), למה שהם יבואו לפה סתם להבהב? או שיש פה מישהו שמאמין לפסיכים האלו שטוענים שהם נחטפו ע"י חייזרים וכל מיני רדנקיות שטוענות שנכנסו להריון מחייזרים (זונות אינטרגלקטיות או שהאחים שלהן חייזרים?).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יווווווווווווו רשמתי רשמתי... נגמר המנוי, וכשלחצתי תגובה נמחק הכל כי התנתקתי. אנסה להזכר

איך בכלל אפשר לחשוב שאין דבר מלבדינו. אתה קיים ?! אז יש עוד - - - - לוגיקה פשוטה.      ואיזה הוכחות אתם רוצים בכלל ? עכשיו אפשר לזייף כמעט כל דבר דיגיטלי. שזה ישר פוסל כל הוכחה שאני אביא לכם דרך המחשב. סרט מקור אבל נירא לי מתקבל כראיה.

הינה נושא אחר מי שיבין, טוב, לא, לא נורא. http://www.imdb.com/title/tt0325655/board/flat/7900189

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעעע כן.. גם לי זה קרה.... בגלל זה עשיתי COPY למקרה חירום... וזה מה שאני עושה תמיד עם הודעות גדולות והפלא פלא זה "הציל אותי"..

"וכל מיני רדנקיות שטוענות שנכנסו להריון מחייזרים (זונות אינטרגלקטיות או שהאחים שלהן חייזרים?). " חחחחחחחחח זונות אינטרגלקטיות !!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומי אמר שהם לא באו בשביל לקחת מידע ולכבוש אותנו עוד כמה שנים?

הם כרגע רק בשלבי איסוף מידע רואים מי אנחנו מה אנחנו ומה אנחנו שווים ואז מחליטים איך לתקוף אותנו....

ותחשבו על זה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי בערוץ 10 ביום ה' סרטון קצר באיכות גרועה שצולם ע''י תושבי עיר במקסיקו, 5 אורות לכל היותר שטסים במהירות עצומה בשמיים - צמודים נורא אחד לשני ופולטים אור חזק מאוד. אווזים ששתו טקילה? אולי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

e-d-a, אתה יותר מדי מושפע מהסרט signs, וחוץ מזה, תרבות שמתפתחת מספיק כדי להקפיא את עצמם למשך מאות שנים ולנוע במהירות כה עצומה לא ממש צריכה תוכנית כדי להשמיד אותנו.

חוץ מזה, אם הם באמת תוקפניים, למה להם לעבור את כל המרחק הזה כדי לבוא לכבוש את העולם שלנו? אני בטוח שיש כוכבים ראוים לישוב שיותר קרובים אליהם.

אין לי שום ספק שהיו/יש תרבויות אינטלגנטיות אחרות ביקום, אבל בספק אם הם אי פעם יגיעו לכדה"א

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:).

בני אדם פוחדים מהלא נודע וזאת עובדה. העב"מים הם סוג של לא ידוע, איננו יודעים

אם אלו באמת "יצורים מעולם אחר" או סתם תופעת טבע מוזרה, ולכן אנחנו (רובנו לפחות)

מניחים בטבעיות שהכוונה של העצמים האלו היא לגרום לנו משהו רע (דרך התגוננות של הטבע ?)

וכך אנחנו נהיה מוכנים לקראת האיום. (כך לפחות הטבע קבע בנו את זה .. לפחות לדעתי).

אבל בואו בכל זאת נחשוב בכיוון הזה, בני האדם החילו להתפתח באמת לפי דעתי רק

ב100-200 השנים האחרונות, גילינו את פצצת האטום ואחריה את פצצת המימן

( מי היה מאמין לפני 70 שנה שמשהו כזה אפשרי: פצצות בגודל רגיל יחסית אשר בקלות  יכולות למחוק ערים גדולות ואפילו מדינות שלמות מעל פני האדמה).

"החייזרים" רואים אותנו, בני-האדם יצורים מבוססי פחמן, נלחמים אחד בשני, ממציאים נשקים ומתקדמים טכנולוגית כל הזמן, מגיעים לחלל ואולי בקרוב הם יהיה הצורך לטפל בנו מכיוון שאנחנו נהיה מסוכנים מדי, ונהיה איום כלפיהם..

מה שאני חושב זה שאם אלו באמת "חייזרים" או "יצורים מעולם אחר" אז הם ימצאו שיטות מעבר שונות שאנחנו לא מסוגלים לדמיין, ולכן לא הוגן להגביל אותם רק למהירות האור נניח, או לזה שיצרת חורי תולעת זה לא משהו שאפשרי עדיין.

לדעתי אם אלו כבר "חייזרים" אז הם באו לפה במטרה של ללמוד עלינו, ללמוד איך אנחנו מתפתחים, האם התפתחנו שונה מהם או איך אנחנו מתפתחים אל מול גזעים אחרים שאולי קיימים. כי גזע של יצורים שיכולים לעשות דברים כאלו לא יהיה עוין לדעתי, מכיוון שעוינות היא סוג של בורות. והיצורים האלה הם לא בורים..

או שאולי אלו ניסויים של מדינה מסויימת בכלי טיס חדשניים, או תופעת לוואי של משהו.

או שזה הכל מהכל גם כלי טיס, גם תופעות טבע, וגם אנשים חסרי חיים שמזייפים את זה.. הכל יכול להיות עד שלא יהיו הוכחות חותכות לשם או לשם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...