המלצה לעכבר איכותי ומפנק - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה לעכבר איכותי ומפנק

nargsi

Recommended Posts

היי חבר'ה. אני קצת לא מעודכן ולכן שואל אותכם.

ה-G-300 שלי גמור. שחוק. תקול. הוא עבר הלוויה מכובדת לפני שנזרק, אבל בנתיים אני צריך עכבר חדש. אני כבר בקושי משחק ויותר גולש, חשוב לי עכבר מפנק - אורגונומי, חומרים איכותיים, נוח לאחיזה (אוחז clew), כמה כפתורי מאקרו וגלגלת טובה. 

אני גולש וכותב עבודות, כותב בוויקיפדיה ובכלל שימושים סטנדרטיים. נקודה שהיא דפקט אצלי היא עניין הקרינה - יש לי בעיה עם עכבר , כן, למדתי פיזיקה ואני יודע שהקרינה הזו לא מזיקה ממש, אבל עדיין, זה יציק לי ולכן אני לא אהנה מהשימוש. 

שמתי עין על הMX מאסטר שיש אותו כאן במחיר לא רע בכלל, ואני סבור שהמחיר ירד בבלאק פריידי, כך שאני אשיג אותו במחיר שפוי. הוא אלחוטי וזה מפריע, אבל הבנתי שהוא מתחבר ב- (אין לי מושג איך קוראים לחיבור הזה כי אני משתמש באייפון) למחשב. יש אפשרות לכבות את המצב האלחוטי ולהשאיר אותו מחובר עם הכבל?

ראיתי גם את זה

https://www.amazon.com/Logitech-Gaming-Wireless-Mouse-Battery/dp/B00E4MQODC/ref=pd_sim_147_5?_encoding=UTF8&psc=1&refRID=BXXEQJEJD4VH6NT2PVAT

אבל אני לא מכיר אותו, אפשר לזרוק עליו כמה מילים? מומלץ? טוב? נוח? לגמרי (סעיף פוסל)?

יש לכם המלצה לעכבר טוב, אחד מפנק, איכותי, טוב, שמתאים לאחיזת Clew, רצוי 2-3 כפתורי מאקרו. במחיר סביר. עדיף חוטי. גם כדאי שיתאים לפאד qck כי יש לי לא מעט כאלו (בעיצובים שונים) וחבל לי לקנות חדש. 

תודה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יכול להמליץ בחום על הG602
קניתי אותו בשביל משחקים אבל אני בתכלס עובד איתו ביום יום, מאוד נוח ומרגיש טוב ביד. 
אם אתה אוהב הרבה מקשי מאקרו הוא ממש קנייה טובה.
MX Master נראה טוב, ראיתי אותו לאחרונה בהנחה באמזון, אך אין לי ניסיון איתו. 

למשחקים אני עדיין מעדיף את הG502 מרגיש יותר קליל למשחקי FPS. (יש לו אפשרות להוסיף ולהוריד משקולות, אני הורדתי את כולם) 
שניהם עובדים יפה על הפד QCK שלי. 
מתאר לעצמי שתמצא דילים טובים על כל אחד מהם ביום שישי. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Or ei

אני יכול להמליץ בחום על הG602
קניתי אותו בשביל משחקים אבל אני בתכלס עובד איתו ביום יום, מאוד נוח ומרגיש טוב ביד. 
אם אתה אוהב הרבה מקשי מאקרו הוא ממש קנייה טובה.
MX Master נראה טוב, ראיתי אותו לאחרונה בהנחה באמזון, אך אין לי ניסיון איתו. 

למשחקים אני עדיין מעדיף את הG502 מרגיש יותר קליל למשחקי FPS. (יש לו אפשרות להוסיף ולהוריד משקולות, אני הורדתי את כולם) 
שניהם עובדים יפה על הפד QCK שלי. 
מתאר לעצמי שתמצא דילים טובים על כל אחד מהם ביום שישי. 

הבעיה שלי היא שהוא לגמרי. האם הוא יכול להתחבר בחוט למחשב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לG602 אפשרות כזאת. 
אולי לMX Master יש את האפשרות הזאת, אני זוכר שבחלק מהעכברים של הMX הישנים היה אופציה כזאת. 
תצטרך לחפש קצת או לשאול בחנויות. 
או לפסול מראש את האלחוטיים ופשוט לחפש רק חוטיים אם זה כל כך מפריע לך. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Or ei

אין לG602 אפשרות כזאת. 
אולי לMX Master יש את האפשרות הזאת, אני זוכר שבחלק מהעכברים של הMX הישנים היה אופציה כזאת. 

יש לך המלצה לעכבר חוטי טוב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Or ei

אין לG602 אפשרות כזאת. 

תודה על הייעוץ, אבל עניין האלחוטיות פסל כאן (כל אחד והדפקטים שלו :))

אני כנראה אלך על ה-G-300, או הG-402 (נראה קצת לא נוח). יש לך ניסיון עם אחד מהעכברים האלה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...