לא צריך לחכות לאף אחד: PlayStation 4 Pro זמינה לרכישה כבר עכשיו ב-1,850 שקלים - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לא צריך לחכות לאף אחד: PlayStation 4 Pro זמינה לרכישה כבר עכשיו ב-1,850 שקלים

yonatan.mendelson

Recommended Posts

אני לא יודע איפה בדקתם את המידע שלכם..... אבל ביצועים כפולים? אם יש לך טלויזיה1080 אתה כמעט ולא תראה הבדלים בגראפיקה, המשחק ירוץ יותר חלק. בשביל להריץ את האיכות של 1080 ב4K אתה צריך גם צמיכה וגם יותר עוצמה ... לכן ה"בוסט" של הקונסולה לא כזה משמעותי למי שיש כבר . בנוסף אני צריך לקנות טלויזיה באיזה 2000 לפחות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנו לי לנחש, גם הפעם דחפו לשם HDD עם 5400 RPM? לפחות "שידרגו" את החיבור בכדי שדיסקים מהירים יותר יעבדו כמו במחשב, סתם אם בא לכם לבזבז דיסק על קונסולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב על להזמין אבל רציתי לשאול אם למישהו יצא פעם להזמין ויודע אם יש להם אחריות בינלאומית? כאילו אם משהו קורה למכשיר יש מה לעשות עם זה בישראל [ואני לא מתכוון לקחת אותו למעבדה חיצונית] או שאני אהיה חייב לשלוח אותו לאנשהו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ישאל אותך כי ראיתי שהזמנת שאלה לגבי המחיר - כשאני מגיע לתשלום סופי הוא יוצא מעל 1950 ש"ח ובכתבה רשום שאמור לצאת מתחת ל 1850 בדף התשלום הסופי אני אמור להעביר את התשלום ליורו כדי שיצא הסכום שבכתבה ? וזה כולל מ"עמ מיסים וכו' ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...