call of duty modern warfare remastered לא זז - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

call of duty modern warfare remastered לא זז

huber

Recommended Posts

הי חברים.

התקנתי את המשחק והמשחק פשוט לא זז. נראה כאילו הוא רץ ב 2-3 פריימים, מקרטע בטירוף. גם כשאני מוריד את כל ההגדרות למדיום הבעיה לא נפתרת ככה שאני לא חושב שזה בעיית ביצועים אלא באג או משהו אחר.

מותקן אצלי הדרייבר האחרון שיצא שאמור לתת תמיכה במשחק ויש לי GTX 1080 ומעבד 6700K, ככה שאין מצב שהמשחק הזה לא אמור לרוץ אצלי על הגדרות לפחות גבוהות.

מה עושים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מהמשחק. ועד שיצא patch שיסדר את הבאגים יקח זמן.. יש המון תקלות איתו. תוודא שהסופרסימפל על off. תעשה ריסט להגדרות של המשחק . עדכן דרייברים לגירסה האחרונה. וגם בהגדרות של הדרייברים תעשה ריסט. כדי לפתור את הבעיה של ה fps הנמוך תפעיל את במצב בטוח. כנס לסטים offlion תפעיל את המשחק . צא ממנו. תפעיל את חזרה למצב רגיל. תפעיל את המשחק והופ. זה אמור לפתור את הבעיה. לי זה פתר בכל אופן.

Sent from my -H815 using Tapatalk

אגב הנה רשימה של כל הבאגים והתקלות המרכזיים שהפא'ץ שייצא בעתיד אמור לתקן.

https://support.activision.com/articles/en_US/FAQ/Known-Issues-in-Call-of-Duty-Modern-Warfare-Remastered

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היום בבוקר יצא לי לראשונה להריץ , כן זה לא זז..שים לב אגב לרינדור של הכרטיס יש אופציה כזאת בגרפיקה שהוא החליט לרנדר 180%, שזה אמור לרוץ בלי בעיה...אבל כשהורדתי את זה ל120% פתאום הפסיקו התקיעות..אז זה פתרון זמני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...