2 מערכות הפעלה ( 7 ו- 10 64 ביט ) על 2 מחיצות במחשב חדש- כמה שאלות - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

2 מערכות הפעלה ( 7 ו- 10 64 ביט ) על 2 מחיצות במחשב חדש- כמה שאלות

zzrxox

Recommended Posts

מדובר על מחשב חדש, רכיבים עיקריים:

6700K

Z710X- 7

SSD- 850 EVO 500GB

5 TB BLACK

16GB- 3200

1070

הכוונה ההתחלתית היתה לחלק את ה- רק לשתי מחיצות, אחת למערכת הפעלה, ואחת למשחקים, כשההפעלה היא 7 64 ביט ( חייבת להיות מותקנת על המחשב,

לפחות בטווח הקצר בינוני, בגלל תוכנות עבודה ).

בגלל שבעתיד יתרבו המשחקים עם DIRECT X 12 הבנתי שתהיה לי בעיה עם רק 7, ולכן החלטתי שבגלל שזה מחשב חדש, במקום להתעסק עם זה בהמשך

נטפל בזה לפחות ברמת ההכנה החל מעכשיו.

התוכנית היא לחלק ל-  3 מחיצות ( או אולי 4 ) כבר עכשיו.

התוכנית הבסיסית היא ש- C תהיה רק 7 עם התוכנות, וללא משחקים עליה. 10 תהיה כמעט ללא תוכנות ( בטח לא כבדות ) והשימוש בה יהיה רק כדי לאפשר

הרצת משחקים עם DIRECT X 12 .

השאלות:

1. אני מבין שאני אצטרך להתקין פעמיים את כל הדרייברים והתוכנות של חומרת המחשב- נכון?

2. אם מחיצת D היתה מלכתחילה מיועדת למשחקים רק עם 7, האם אני אצטרך מחיצה נוספת עבור משחקים שמיועדים רק ל- 10, או שאולי כדאי בכלל

להתקין את כל המשחקים כבר מההתחלה תחת 10, במחיצה D כי בלאו הכי תהיה לי תמיכה אחורה ל- DIRECT X 11 ?

3. מה הגודל האופטימלי שנדרש להקצות למחיצות ההפעלה ( בקצרה הייתי אומר שיכולות להיות אצלי גג 3 תוכנות כבדות עד 5 גיגה, ועוד איזה 20-30 תוכנות

בגדלים של עשרות עד מאות מגה בייטים ).

4. האם בכל הפעלת מחשב תינתן לי האפשרות לבחור לבחירה ( ידוע לי שאני יכול לבחור את משך זמן הבחירה בזמן העליה ), או שאפשר לקבוע זאת

מראש אחרי שהמערכת כבר טעונה, ופשוט לשנות זאת מתי שאני רוצה, כשמי ממערכות ההפעלה טעונה,  ולוותר על אפשרות הבחירה בזמן העליה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר לשאול בשביל מה צריך בכלל  2 מערכות הפעלה 7 ו 10 על מחשב חדש? לצורך משחקים? אם היה  מדובר בפיתוח וכו' אז... סבבה 

מעטים הם המשחקים שלא נתמכים ב10 (אם קיימים בכלל)

אולי כדאי לשקול בכלל VM של 7 על 10 מותקן וזהו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...