PG278Q או S2716DG - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

PG278Q או S2716DG

אורח שלום

Recommended Posts

שלום,

איזה מבין שני המסכים שבכותרת עדיף לקנות? 

השימוש הוא גיימינג וצפייה.

חשבתי לקנות את ה-PG279Q, אבל הבנתי שהיו עם המסך הזה הרבה בעיות תצוגה שאני לא יודע אם הם תוקנו או לא,

אם מישהו כאן יודע משהו חדש לגבי זה אני אשמח לשמוע, אחרי הכל זה יהיה מבאס להשקיע 4500 שקל ולקבל מוצר לא איכותי.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

@Eugeny ההמלצה הזו לא טובה לכל בן אדם, ולא לכל הדרישות.
אם אתה לא אוהב TN זה כמובן בסדר (ברור שהצבעים פחות ריאליסטיים מIPS), אבל לדעתי הקפיצה בינו לבין מסך עם אותם פרמטרים פשוט לא מצדיקה את עצמה!
ועבדתי גם עם וגם עם TN וגם עם VA.

לפותח השרשור, ממליץ לך לעבור על התגובות:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של elikh

@Eugeny ההמלצה הזו לא טובה לכל בן אדם, ולא לכל הדרישות.
אם אתה לא אוהב TN זה כמובן בסדר (ברור שהצבעים פחות ריאליסטיים מIPS), אבל לדעתי הקפיצה בינו לבין מסך עם אותם פרמטרים פשוט לא מצדיקה את עצמה!
ועבדתי גם עם וגם עם TN וגם עם VA.

אם אתה כבר מוציא מעל 3k על מסך, אתה מתכוון להחזיק אותו לפחות איזה 5 שנים טובות. עדיף להוסיף את ה 900 שקל ולא לשבת על TN עד 2021...

מסכי גיימינג VA טובים לא זולים יותר מ . ראה את z35. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

@Eugeny אז למה לא להוציא כבר עוד 500-1000 ולקחת מסך אולטרא רחב איכותי?
כל אחד וההעדפות שלו והמגבלות תקציב שלו,
בגלל זה גם אמרתי, אני מבין לגמרי את דעתך שIPS זה קריטי עבורך, אבל היא לא בהכרח נכונה עבורו.

בלי קשר לשאלה של פותח הדיון, אם ניקח לדוגמה: מגבלת תקציב 3000 ש"ח, ודרישה למסך גיימינג (144HZ 1440P), אין יותר מידי ברירות.

ואם בכל זאת רוצים אז צריך להתחיל להתפשר על רזולוציה\תדר.

אני גם לא מסכים עם זה שהמסך זה ל5 שנים, הטכנולוגיה מתקדמת ומשתפרת.

מי שיש לו כאלה סכומים להוציא על טכנלוגיה כנראה שזה אדם שכן רוצה להיות בקדמה יחסית, ולא להזדנב עם 1440P כשיהיה כבר בשוק הרחב.

עדיף לקנות משהו טוב ואיכותי, אבל אבל בו בזמן שלא יהיה כואב הלב עליו בעוד כמה שנים כשיגיע זמנו:) 

ועכשיו ארשום שוב מה שכתבתי כבר טריליון פעם:

מסך זה עניין אישי, לכל אחד יש פרמטרים שעליהם הוא יהיה מוכן להתפשר וכאלה שלא, עד שלא תנסה בעצמך לא תדע.

* הערה חשובה לפותח השרשור: אם אתה בונה על לראות עם עוד אנשים, אז זוויות הצפייה בIPS כמובן יעשו הבדל משמעותי מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שהותקלתי בשאלה הזו ואני באמת לא רואה עדיפות בין שתי הדגמים....היתרון היחידי של לאסוס שהוא ותיק יותר עם המון זכיות על הפנל שלו...מעבר אני אדיש ביניהם :)

לגבי ובכן זה עולה יותר וממש לא ב-500 שקל...

:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה היא, האם באמת שווה להשקיע במסך ה-PG279Q עם הפאנל , שבאמת שמעתי שהיה לא מושלם, הבדלי צבע בשליש העליון, מן קריעת מסך מוזרה כזו באמצע, BLB, GLOW?

זה באמת מבאס להשקיע על מסך פרימיום יקר ולקבל אותו עם הבעיות האלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...