ביקורת חיובית מאוד על StartPC - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ביקורת חיובית מאוד על StartPC

mark mark

Recommended Posts

שלום לכולם

ברצוני לשתף אתכם את חוויית הקנייה שהייתה לי בחנות StartPC

ביום ראשון (ערב חג) הרכבתי מפרט מחשב באתר של החנות שכללה מחשב גיימינג ומסך גיימינג של חברת .

לאחר ביצוע ההזמנה יצרתי קשר טלפוני עם החנות על מנת לברר מתי אקבל את ההזמנה. נאמר לי שההזמנה תצא ביום שלישי ותגיע ברביעי.

התקשרתי שוב ביום שלישי, ובמהלך השיחה עם תום , התברר שהספק שהזמנתי לא קיים במלאי ולכן תום המליץ לי על ספק אחר של חברת FSP, באותו טווח מחיר.

מאחר והיה צורך להזמין ספק חדש, המשלוח התעכב ביום אחד, והגיע ביום חמישי.

כשפתחתי את המשלוח גיליתי שהספק שקיבלתי אינו מודולורי , כאשר הספק המקורי שהזמנתי היה מודולורי.

מאחר וידעתי שארצה להחליף את המוצר, לא פתחתי אותו ולא השתמשתי בו.

בנוסף, על מסך הגיימינג שהזמנתי היה פיקסל תקוע ( פיקסל ירוק ).

יצרתי קשר עם החנות למחרת (יום שישי) ומישל אמר לי להתקשר אליהם בבוקר של יום ראשון בשעה 11:00 , על מנת שתום יהיה נוכח כדי לברר מה עושים.

בנוסף הוא הביא לי את הטלפון של היבואן של על מנת שאתקשר אליהם ואקבל תמיכה מהם לגבי המסך התקול. אך גם פה נאלצתי לחכות ליום ראשון מאחר והיבואן לא עובד בשישי.

בשורה התחתונה, אני נכנס לסופ"ש עם ספק לא נכון ומסך תקול - הרגשה לא נעימה בכלל. מחשב מושבת.

הסופ"ש עבר ויום ראשון הגיע. חיכיתי לשעה 11:00 והתקשרתי. ענה לי מישל. הזכרתי לו מי אני ולמה אני מתקשר. הוא נזכר ומיד העביר אותי לתום.

הסברתי לתום את עניין הספק והמסך. הוא התנצל על אי הנעימות ומיד התחיל בטיפול , שכלל בדיקות של ספקים אלטרנטיביים והבטחה להחליף את המסך שאצלי במסך חדש מהמלאי שיש לו בחנות מבלי שאצטרך להתעסק ישירות עם היבואן.

לאחר כמה שיחות תום הזמין לי ספק חדש של FSP מיבואן אחר, שאצלו מחיר הספק היה יקר יותר ב30 ש"ח, אך מאחר ומדובר בטעות של החנות , תום לקח את הסכום על חשבונו. בנוסף הוא ביקש רשות לפתוח את הספק כאשר הוא יגיע למחרת (שני) על מנת לוודא שהוא מודולרי לפני שהוא שולח אותו אליי, כמובן שהסכמתי.

למחרת יצרתי קשר עם החנות ותום אמר שהוא פתח את הספק ומסתבר שגם הספק הזה אינו מודולורי. שוב אכזבה מצדי, אבל תום היה מאוד נחמד והתחיל להציע לי אלטרנטיבות , תוך כדי שהוא שואל אותי מה המחיר הכי גבוה שאני מוכן לתת על ספק כוח. בסופו של עניין הוחלט שאוסיף סכום של כ70 ש"ח על ספק כוח מודולורי של , ואקח אותו במחיר נמוך יותר מהמחיר שתום שילם עליו ליבואן. גם במקרה הזה, היה צורך לחכות עוד יום (שלישי) על מנת שהספק של יגיע. 

היום , יום שלישי, תום בעצמו הגיע עד למקום העבודה שלי עם הספק החדש, ועם מסך חדש מהמלאי שלו בחנות והחליף לי את המוצרים.

חשוב לציין שלאורך כל הדרך תום ומישל היו מנומסים ואדיבים, תום אף הציע לי לפתוח את הספק ולהשתמש בו בימים שבהם נאלצתי להמתין לספקים החדשים. (לא השתמשתי , אבל נחמד מאוד מצדו להציע)

עדיין לא פתחתי את המסך החדש , מקווה לא לגלות עליו פיקסלים תקועים , אבל עם הידיעה שחנות כזאת נמצאת מאחוריי , אני בכלל לא מודאג.

חנות מקצועית ואיכותית, עם מנהל שמכבד את העסק שלו ואת הלקוחות שלו. ציון לשבח !

מומלץ בחום ! 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

הכל טוב ויפה...

קצת צורם בעין שלשניכם יחד יש בפורום 13 הודעות בלבד.

אין לי ניסיון עם החנות "startpc", אבל הביקורת מחברים "ירוקים" בפורום לא עושה חסד עם החנות.

אגב, UI בחנות לא נוח לשימוש, הרקע השחור בשילוב הטקסט בטורקיז מזעזע חבל...

גם "פלונטר" לא חסינים מהנ"ל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האתר של פלונטר זה עילוי לעומת שלהם.

הרכבת מפרט נוחה.

החנות היחידה שנתקלתי שאין חיפוש וקטגוריית מוצרים עצמאית, לא ניתן לראות אחריות על המוצר.

יש מוצרים שמופיעים רק בבאנדל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדקתי למחשב באתר של SmartPC והם מוכרים במחיר הכי זול שראיתי בארץ ובחו"ל. חבל שהאתר שלהם לוקה בפירוט מידע על המוצרים, אחריות וסרגל חיפוש. בגלל אלו לא קניתי מהם את הזכרונות.

לצערי בכל כמה ימים המחיר של הזכרונות בחנויות בארץ רק עולה (עם דגש על פלונטר) שזה מאוד מתסכל. אני מקווה שיהיו מבצעים טובים באמאזון UK או במקומות אחרים לכבוד ה- ואז אקנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

@urib צודק זה באמת עלול להיראות חשוד , מבטיח לך שאני לקוח לכל דבר ועניין. מוזמן לקבל את הטלפון שלי בפרטי ולקבל תמונה של החשבונית :) אני גולש באתר על בסיס יומי ולא מרבה לכתוב אלא בעיקר לקרוא, לכן מונה ההודעות הנמוך.

אתמול הזמנתי אצלהם עוד מחשב גיימינג בתקציב של שכלל:

Asus maximus vii ranger

Intel I5-6600K

Asus STRIX GTX 1080 ADVANCE

Corsair 16GB 3000Mhz 

ועוד רכיבים .. 

גם הפעם, שירות מעולה. זו פעם שלישית שאני מזמין אצלהם בתקופה של חודש וחצי , עד כה בסכום של למעלה מ15000 ש"ח.

אעלה תמונה של הרכיבים בערב של המחשבים בערב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של RobotCop

גדול.

תוך כדי שהוא מסביר למה הוא לא קשור לחנות הוא עושה להם עוד פרסומת.

#למה_נותנים_ליוזרים_חדשים_לפתוח_שרשורים???

אל תבכה רק טוב? 

ככה זה ישראלים - כשמשהו רע הם ימהרו לקטול 

כשיש משהו טוב , קשה להם לפרגן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של mark mark

ככה זה ישראלים

אני משער שאתה צאצא ישיר של משפחת המלוכה הדנית ולכן אתה מסוגל לשפוט את כל הישראלים במכה.

אם אתה לא מבין מה לא בסדר ביוזר בן שבועיים (בעת הפרסום) שמפרסם פוסט נרגש על חנות שבה הוא קונה ציוד אז אני לא חושב שהבעיה נמצאת אצלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...