באטלפילד 1 קורס, דרייבר תקול או מכת חום? - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

באטלפילד 1 קורס, דרייבר תקול או מכת חום?

Guy950

Recommended Posts

אהלן,

למען האמת חשבתי קודם לשאול בקבוצה של באטלפילד, אבל מסתבר שעשו שינויים ואין יותר פורום באטלפילד?

התחלתי לשחק במשחק, ובאופן מפתיע המשחק רץ מאוד חלק ויציב עם הכרטיס מסך שלי (GA GTX 770 4GB) ואני משחק על הגדרות בינוניות ב70-80 FPS מאוד בקלות.

אך מצד אחד יש לי בעיית התחממות, הכרטיס מגיע ל81 מעלות ותרתי משמע מבשל לי את הרגל.

זאת אחרי שניקיתי את הפילטרים של המארז והמאווררים כולם עובדים בעוצמה מלאה. לא ניקיתי את המחשב עדיין, לא היה לי זמן עדיין אבל בכנות אין בתוכו הרבה אבק מכיוון שאני מקפיד לנקות את הפילטרים של המארז אחת לחודש.

האם זה "בריא" לכרטיס לעבוד בטמפרטורות כאלה לאורך זמן? האם בחום כזה הכרטיס יכול לבצע מנגנון אל כשל?

הסיבה שאני שואל את זה, כי מצד שני עדכנתי את הדרייבר של הכרטיס והמשחק אחת לכמה זמן פשוט קורס ומקפיץ הודעה נטולת פרטים שרשום בה שיש כשל בGTX 770 ולאחריו רושם את מספר הדרייבר. 

עדכנתי את הדרייבר (יצא אתמול עדכון נוסף) והבעיה עודנה קיימת.

רק ארצה לציין שהכרטיס הוא היחידי שמגיע לטמפרטורות גבוהות במחשב, המעבד לא חוצה את ה60 המעלות ושאר הרכיבים (אלה שמדווחים על טמפרטורות לפחות) לא מראים חריגה כלשהי.

אני בודק את הטמפרטורות באמצעות CPUID HWMonitor, אני משאיר אותו פתוח ברקע במסך השני, ובמהלך המשחק אני משגיח עליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי מתחיל בהסרת הדרייבר לחלוטין וניקוי כל "השאריות" של הדרייבר.

תסיר את הדרייבר עם DDU:
http://www.guru3d.com/files-details/display-driver-uninstaller-download.html

אחרי ההסרה אם אני זוכר נכון תעשה ריסטרט למחשב ואז תתקין את הדרייבר מחדש.

רק לפני שאתה מסיר, תוריד את הדרייבר האחרון מהאתר של ולאחר ההסרה תתקין אותו.

לגבי הטמפ', על פניו נראה שזו טמפ' גבוהה אבל יכול להיות שזה נובע מהעומס על הכרטיס ואולי גם בגלל העובדה שמחובר לך מסך נוסף.

תתחיל עם הדרייבר ותבדוק אם קורס לך לאחר מכן תעבור לבחון את נושא הטמפ'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...