אתם שולחים קניות מקומיות בדואר רגיל? - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אתם שולחים קניות מקומיות בדואר רגיל?

Boris_yo

Recommended Posts

אני נמנע משימוש בדואר רגיל לכתבתי האישית מהסיבות שהוזכרו לעי"ל

לאחרונה גיליתי פטנט חדש מהיר ואמין

אני שולח למקום העבודה של אשתי שפעיל 24 שעות 

הכל, חבילות מחו"ל, מהארץ ונספרסו

מגיע מהר מאוד וממתין בחדר דואר מיוחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עשיתי משהו כמו 200 הזמנות שונות זולות ויקרות ב4 שנים האחרונות . 
כמעט ולא היתה בעיה עם שום הזמנה , רק כמה מקרים בודדים שאני יכול לספור על יד אחת שקיבלתי עליהם  זיכוי מפאיפאל . 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעדיף לשלוח שליח עד הבית כשאפשר גם אם זה עולה אקסטרה 20-30 שקל.

הדואר תמיד בעיתיים, לוקח להם מלא זמן והסניף הקרוב אלי עובד בשעות שממש לא נוחות ואם אתה רוצה להספיק להגיע לשם זה לאבד ~ שעה עבודה.

בהזמנות מחו"ל לעומת זאת אני מעדיף לחכות עוד שבועיים מאשר לשלם מיסים הזויים לחברות שליחויות השונות, וגם ככה רוב המוכרים שולחים בדואר רגיל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

@levin445

במקום עבודה יש תיבת דואר שכורה?

@llanF

אצלך מצב נשמע שיותר בעיה עם איטיות וזמני עבודה של דואר.

חוץ מזה חבילות מגיעות לסניף ואתה מקבל התראות כשאתה שלוח מחו"ל בדואר רגיל?

אצלי בעיה עם פתקי התראה שלא מגיעים בזמן או בכלל. מספר מעקב דבר יחיד שמציל. לעומת שילוח מסין חבילה עם מעקב מארה"ב יוצאת מאוד יקרה, לפחות $31.50 וזה בסוג דואר בסיסי שלהם שלא לכולם יש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בזמן האחרון הם משתמשים יותר ויותר במערכת התראות ב- SMS, זה עובד מצויין. רק שזה כנראה תלוי בשולח שירשום את מספר הטלפון שלך על החבילה.

כשיש את ה- SMS אני מקבל אותו אוטומטית ברגע שהחבילה מגיע לסניף ואני יכול ללכת לאסוף אותה באותו הרגע. אין לי תלונות על המערכת הזו, זה פשוט עובד מעולה בתור הלקוח...

בלי SMS כשהם שולחים פתק אתה הולך לחכות לפחות שבוע עד שהפתק יגיע אליך. משום מה בכמה חודשים אחרונים (אולי יותר) מגיע אלינו דואר פעם בשבוע או שבועיים כולל פתקים על חבילות אם יש.

גם כשהפתק מגיע משום מה הם לא מקבלים באותו הרגע את החבילה לסניף שלי אז אתה צריך לחכות עוד יום-יומיים אחרי התאריך שבו ניתן לקבל את החבילה שכתוב על הפתק.

ואם כבר הזכרת מספר מעקב, הגעתי פעם אחת לסניף דואר שלי עם מספר מעקב שאומר שהחבילה כבר שבוע ומשהו שוכבת אצלם בסניף (לא הגיע פתק) והחוצפנים אומרים שזה לא הגיע ותחכה לפתק הביתה וזה שהפתק לא מגיע זה לא בעיה שלהם אלא של הדוורים. בסוף הגיע הפתק אחרי כמה ימים וסוף סוף יכולתי ללכת לקחת את החבילה

הבעיה הכי גדולה שלי עם הסניף שלי שהם עובדים רק בשעות שאני נמצא בעבודה. וגם זה עם הפסקה של איזה 4 שעות באמצע היום, אז גם אם הייתי רוצה לצאת לאסוף את החבילה בהפסקת צהרים או משהו אני לא יכול :/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

@llanF

חשבתי SMS שולחים רק עבור חבילות שיש להם מספר מעקב. בטוח שמספר טלפון זה הכל מה שצריך לבדוק שיופיע על חבילה?

אני זוכר שקיבלתי SMS פעם והיה רשום אפילו על איזה מדף חבילה ממוקמת!

מוכר גם לי מקרה כשאתה לא יכול לקבל חבילה אפילו אם לפי מעקב רשום שהיא נמצאת בסניף. אצלי תמיד אומרים "לבוא יום לאחר מכן".

דואר הגדילו שעות פעילות בשאיפות שלהם לשפר שירות וגם הקימו מערכת תורים ממוחשבת שאתה בטח משתמש בה גם ועדיין לא נוח לך לגבי שעות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה שלא רק לאלו עם מספרי מעקב. אני מסתכל בהיסטוריות SMSים מהדואר ואני רואה גם חבילות עם מספר מעקב פנימי של הדואר (YY******IL)

תראה פה הם כותבים שרק צריך להשאיר מספר טלפון

ציטוט

התהליך מקצר משמעותית את זמן הגעת ההודעה על החבילה מחו"ל ומהארץ אליך - ציין את מספר הטלפון הנייד שלך בעת ביצוע ההזמנה באתר הסחר המקוון וקבל SMS הכולל את פרטי מרכז המסירה, החבילה ואת המיקום על המדף

אצלנו לא הגדילו עדיין שעות פעילות. יש כמה סניפים ברחבי העיר שבהם כן אבל החבילות שלי לא מגיעות לשם אלא רק לסניף שליד הבית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעניין. אולם חשבתי שמדברים על דברי דואר רשום שיש להם תמיד מספר מעקב:

ציטוט

הודעת SMS לנמען על קבלת דואר רשום או חבילה

שליחת הודעת SMS  לטלפון הנייד שלך מאפשרת משיכה של הדואר הרשום או החבילות ללא צורך בהצגת ההודעות המודפסות האדומות-לבנו

הם מתכוונים לפתק התרעה של איסוף דבר דואר מסניף מקומי כשהם מדברים על "הודעות המודפסות האדומות-לבנות"?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלנו יש נקודות של דואר לאיסוף חבילות לא בסניפים, כמו שופרסל שפתוח כל יום עד מאוחר וחנויות שונות שמשמשות כנקודת חלוקה.

מקבלים sms והולכים איתו לנקודה ואוספים בלי תור מתי שנוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצחיק שאתה אומר את זה, כי גם אצלנו יש דבר כזה, אבל זה לא במקום אלא בנוסף - והחלק העצוב זה שההפרדה היא אקראית בלי שום מחשבה או החלטה ממוחשבת-מושכלת כלשהי (נניח לפי כתובות, שכל החבילות של רחוב מסויים יגיעו לסניף X וחבילות של רחוב אחר לסניף Y).

למשל, יום אחד קיבלתי 2 חבילות באותו היום - אחת המתינה בסניף הדואר, ואחת המתינה בנקודת האיסוף שבסופר פארם. אז במקום לעזור, זה רק טירטר אותי אפילו יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אצלנו יש כמה כאלה וגם כאן נראה אקראי למדי מתי זה מגיע לשם

בינתיים מבערך 20 חבילות שהזמנתי רק 2 הגיעו לאחת מהנקודות האלה, אחת הגיע משום מה לסניף בצד השני של העיר והשאר הגיעו לסניף השכונתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...