האם לדעתכם PC bang יכולים להצליח בארץ? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם לדעתכם PC bang יכולים להצליח בארץ?

ChaosPower

Recommended Posts

למי שלא מכיר מה זה- מוזמנים לצפות בסרטון למעלה.

זה רעיון שחשבתי עליו הרבה זמן, כי סך הכל יש פה הרבה שחקני מחשב בארץ, הפיראטיות גדולה, אבל לא תמיד לילדים או יותר נכון להורים שלהם יש כסף למחשבי רציניים. לכן נניח ומישהו היה בא ופותח כזה דבר בארץ, דורש איזה 10-15 שקל לשעה עבור משחקי אונליין חוקיים, ומוכר גם חטיפים ומשקאות כדי להרוויח עוד, זה נשמע לי כמו משהו שהיה תופס תאוצה מהר.

האם ניסו משהו כזה פה? האם לדעתכם זה יכול לעבוד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קוריאה וישראל הם שני קצוות שונים של מבט אל משחקים ומשחקי בפרט. 

ממשלת ד.קוריאה מכירה במשחקי מחשב כספורט לאומי, ותרבות הגיימינג שם היא ככל הנראה המתקדם בעולם. הממשלה מעורבת באופן ישיר עם חברות משחקים ומאפשרות שינויים ומימון של פרוייקטים שקשורים למשחקי מחשב.

הספורט הרשמי של קוריאה הוא Starcaft.

אתה מבין לאיפה אני חותר? יש המון קפה בארץ שכוללים מחשבי גיימינג, אבל זה לא מתקדם מעבר לקהל מאוד מצומצם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שזה צבר שם תאוצה והכרה מהממשלה אחרי מאמצים שעשו כדי להכניס את זה לתודעה המקומית. זה לקח זמן. זה לא יקרה סתם ככה.

אנחנו מעצמת היי טק ואני לא רואה סיבה שהתחום הזה לא יכלול גם משחקי מחשב אם רק היו יוזמים משהו בנידון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של djelectric

אתה מבין לאיפה אני חותר? יש המון אינטרנט קפה בארץ שכוללים מחשבי גיימינג, אבל זה לא מתקדם מעבר לקהל מאוד מצומצם

היו אפילו חנויות שמוקדשות לגיימינג, כמו Proelium בתל אביב (שהייתי הולך אליה לפני איזה 14 שנה). היינו עושים שם טורנירים של Unreal Tournament ו-Counter Strike.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...