ערוץ כפול, לא עובד בלוח אם, צריך עזרה - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ערוץ כפול, לא עובד בלוח אם, צריך עזרה

jetman

Recommended Posts

שלום לכולם, קיבלתי לא מזמן, מחשב נייח , שאני יכול למכור, הכל היה טוב ויפה..עד ש.

המפרט שלו:

gigabyte h77m-d3h

i5 3450

16gb ddr3 1600 (4*4gb Vengence)

HD7850 2gb

crucial m4 64gb ssd

wd green 1tb

corsair tx650 650w

אז הנה הבעיה, המחשב הורכב לפני 5-6 שנים, ברגע שקיבלתי אותו, לפני כמה ימים, הכל עבד, אבל היה מלא אבק. ניקתי בקומפרסור, במעבדה.

ברגע שחזרתי הביתה, גיליתי גם, שמאוור של גוף , מט. קניתי מאוור חדש לגוף (כל הזמן הזה, גוף הקירור היה כל הזמן מחובר)

הגיע הזמן, לנקות את גוף הקירור לעומק, והחלפת המשחה הטרמית. ומפה התחילו הבעיה, ברגע שהחזרתי את גוף הקירור, למקומו, הלוח הפסיק לעבוד בערוץ כפול,

ורק 2 מתוך 4 חריצי הזכרון, עובדים. שיחקתי אם המיקום שלהם, הרצתי בדיקה ב MEMTEST, ונאדה, הם תקינים, אבל הלוח עובד רק ב ערוץ בודד..

איפו לחפש את הבעיה אני לא יודע, אבל אני חושב שזה קרה בגלל, גוף , הוא שוקל 848 גרם, אין BACKPLATE, והוא מחובר על קליפסים, כמו אלה שיש בגוף 

סטוק . הדגם הוא SCYTHE YASYA, ולדעתי, בגלל במשקל, והלחץ שהוא יצר ללוח אם, זה קרה, ברגע שפירקתי אותו ל ראשונה, משהו נדפק בלוח..

מה לעשות?

1. למכור את המחשב, אם 8GB (בערוץ בודד), ברור שאני יכול לא להגיד לקונה שיש בעיה, אבל אני לא כזה. מצד שני בספק אם ירצה עוד זכרון 

2. לחפש לוח H77/Z77 ביד שניה או מחודש, ואני עדין ירוויח טוב על המחשב.

PS, עולי הבעיה לו דבקה בלוח אם גם.. כי בקר , יושב במעבד, אבל אם משהו דפוק במגעים בלוח בכלל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...