בעיה: עכבר LOGITECH G402 חדש לא עובד לי במחשב הנייח - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה: עכבר LOGITECH G402 חדש לא עובד לי במחשב הנייח

trocker

Recommended Posts

שלום,

לפני חודש קניתי באמזון את העכבר של לוגיטק G402 עד אז היה לי  MX518  שהצלחתי לתקן כמה פעמים לבד , עד שהוא כבר לא יכל יותר.

כרגע יש לי מחשב ישן עם 7 שבקרוב החליף לחדש, אני לא מצליח להתקין אותו, כשחיברתי אותו ללפטופ שלי עם 10 זה עבד.

בווינדוס 7 אם אני הולך לDEVICE MANAGER.

הוא מופיע לי ב "other devices"

The drivers for this device are not installed. (Code 28)

This operation requires an interactive window station.

יש לי מישהו מושג איך אפשר לתקן את זה?

תודה רבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה, כן התקנתי כבר כמה פעמים את ה GAMING SOFTWARE שלהם..

והFIRMWARE לא עובד כי זה לא מזהה את העכבר.. לא מבין מה קשה למערכת הפעלה.

ניסיתי גם להחליף כמה פעמים את המיקום של הUSB, שום דבר לא רוצה לעבוד.

משגע אותי למה דבר כזה פשוט, לא רוצה לעבוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אישית עוד לא נתקלתי בעכבר שלא עובד אם אין דריברים/תוכנות. הפונקציות הבסיסיות

שלו במחשב עובדות אוטומטית בלי שום פעילות נוספת.  מחברים, מדליקים, וזהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה על התגובות

יש כמה אנשים באינטרנט שזה קרה להם אבל אין יותר מידי עצות... 

שלחתי גם ללוגיטק אימייל לפני שעה, אולי הם יודעים משהו על זה.

זה מחשב בן 7 שנים, כמו הגיל של המערכת הפעלה, יכול להיות שהיא מסורבלת במלא דברים שהיא כבר לא יודעת מה לעשות.. חח

אני אנסה עם סייפ מוד.

צירפתי שתראו איך זה נראה אצלי.

logitech_problem.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אישית לא נתקלתי בבעיה הזאת אבל אני יכול לנסות להסביר מה הפירוט של הבעיה (בצורה מעמיקה) ולמי שיש רעיון או כיוון ממה זה קורה יוכל לפתור את זה

כמו שאומרת השורה הראשונה "הדרייבר לא הותקן"

ומתחת לזה מופיע הפירוט למה 

this operation required an int.......

אז מה זה אומר? (הקדמה קטנה)

ב קיים אוביקט בשם WINDOW STATION שנוצר כשמערת ההפעלה עולה (פירוט בהמשך) באוביקט נמצאים הגדרות שעוזורת למ"ה לנהל את המחשב בצורה תקינה. כמו למשל כל התוכנות שפתח יהיו תחת אותו WINDOW STATION וכמו"כ לקשר את העכבר,מקלדת ועוד ככה זה נראה בערך (בצורה מאד מאד מופשטת)

Mypic.png

זה בקצרה להסביר מה זה WINDOW STATION. בכל זמן פעיל יהיה במערת WINDOW STATION אחד שיהיה מוצג למשתמש והוא נקרא INTERACTIVE WINDOW STATION (כשמו כן הוא), אגב קיים עוד כמה WINDOW STATION שיהיו פעילים אבל רק אחד יוצג למשתמש (קיים כלי בשם PSEXE שמאפשר לעבור אליהם) 

לדוגמא כשאתה עושה חיבור שולחן עבודה מרחוק של נוצר לך WINDOW STATION שהוא נהיה הפעיל והמוצג (INTERACTIVE WINDOW STATION)

דבר נוסף שחשוב לציין הוא שלאוביקט WS (WINDOW STATION) יש SECURITY DESCRIPTOR(אוביקט שמנהל את האבטחה של WS) שמגדיר מי ומה כל תהליך יכול לעשות ב  WS 

בזמן שמערכת ההפעלה עולה WINLOGON.EXE יוצר לנו את ה INTERACTIVE WINDOW STATION ומגדיר ב SECURITY DES... שרק לתהליכי SYSTEM יהיה גישה ל WS הזה ולאחר שהמתמש מתחבר ל DESKTOP נוצר לנו INTERACTIVE WS חדש עם גישה לשאר התהליכים שאינם SYSTEM

אגב כשאתה לוחץ CTRL+ALT+DEL שוב מתחלף ה WS לזה של WINLOGON 

בכל אופן במידה ואתה מתקין דרייבר או תוכנה שדורשת תיקשור עם IWS ואין לה את ההרשאות נוצר שגיאה שלרוב תהיה דומה לזאת שהצגת והיא THE OPERATION RE.... (או אתו דבר בצורה קצת שונה)

אני לא הולך לחפור יותר מדי בזה זה נושא רחב ועמוק שדורש היכרות מעמיקה עם ותכנות (לדוגמא הנה אצלי ה INTERACTIVE WINDOW STATION -- התוכנה WINOBJ)

MUPIC.png

לסיכום הגורמים הרלוונטים לבעיה

--------------------------------------------------

בעית הרשאות

דרייברים  נוספים במערכת שגורמים לזה

דרייבר לא מעודכן

הפיתרונות

--------------------------

כמו שהציגו פה לנסות ב SAFEMODE יכול לעזור. 

לבדוק מה קורה שמחשברים את העבר כש כבר עלה, או לחילופין שהוא עוד לא עלה

מחיקה והתקנה מחדש של הדרייבר

נסה דרייבר ישן יותר (במידה והחדש עושה בעיות) ותקווה לטוב. או לנסות בתוכנות אוטומטיות שמתקינות את הדרייבר (כן יש לזה השפעה איזה תהליך במערכת מתקין את הדרייבר זה תלוי בהרשאות של התוכנה המתקינה)

לגבי בעיות ההרשאות זה כמובן שינוי הרשאות (או התקנה של הדרייבר בצורה קצת שונה אבל זה מורכב טיפה)

יש אפשרות לבדיקה מעמיקה מאד של הבעיה אבל היא ממש ממש מורכבת

מה שכן הכי טוב במידה וזה עכבר חדש לקחת את זה לחנות ולתת להם להסתדר עם זה (פשוט להראות להם שזה לא עובד)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה על ההסבר המפורט.

ניסיתי עם "מצב בטוח", לא עבד.

ניסיתי עם תוכנה של מיקרוסופט שמחפשת ומתקנת בעיות עם , זה זיהה את הבעיה עם העכבר אבל לא תיקן אותה.

מצאתי את זה באתר של TOMSHARDWARE

Ahhhh... yes.. the wonderful interactive window station message. There is one solution and one solution only. I went in depth into trying to figure out what the message meant. This was really hard especially since themselves didn't even know what it meant. The error is caused because obviously the software requires an interactive window station to install. However, you don't have the ability to do this if you are running into this error. The reasoning is complicated and I don't want to get into it. However, you can trick the computer into installing it without one. In order to do this you must reinstall your copy of , while leaving the device plugged in. will automatically recognize it and install the drivers for you without running and install window, therefore bypassing the need for an interactive window station. 

I know this isnt the solution you wanted to hear, but it's the only one. Sorry man, but good luck on getting your hardware to work.

כנראה שאני אצטרך לחכות למחשב החדש.

נראה אם לוגיטק יענו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של trocker

תודה רבה על ההסבר המפורט.

ניסיתי עם "מצב בטוח", לא עבד.

ניסיתי עם תוכנה של מיקרוסופט שמחפשת ומתקנת בעיות עם USB, זה זיהה את הבעיה עם העכבר אבל לא תיקן אותה.

מצאתי את זה באתר של TOMSHARDWARE

Ahhhh... yes.. the wonderful interactive window station message. There is one solution and one solution only. I went in depth into trying to figure out what the message meant. This was really hard especially since microsoft themselves didn't even know what it meant. The error is caused because obviously the software requires an interactive window station to install. However, you don't have the ability to do this if you are running into this error. The reasoning is complicated and I don't want to get into it. However, you can trick the computer into installing it without one. In order to do this you must reinstall your copy of Windows, while leaving the device plugged in. Windows will automatically recognize it and install the drivers for you without running and install window, therefore bypassing the need for an interactive window station. 

I know this isnt the solution you wanted to hear, but it's the only one. Sorry man, but good luck on getting your hardware to work.

כנראה שאני אצטרך לחכות למחשב החדש.

נראה אם לוגיטק יענו.

יש לי דרך לנסות לפתור את זה (או בכלל לחפור לעומק לנסות לאתר את הבעיה לבדוק אם זה בעייית הרשאה או בעיה אחרת). אבל במידה ואתה מקבל מחשב חדש ביום יומיים הקרובים זה לא שווה את המאמץ

ואגב מה שכתוב שם פשוט לא נכון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Ivan

נסה אתזה:

It is most of the time a permission issue  to :

• "C:\Windows\System32\drivers"
  • "C:\Windows\System32\DriverStore"

Take ownership of those folder and grant full control to everyone.

אתה יכול בבקשה לתת לי את המקור, אני זוכר שנתקלתי בזה אתמול.

בכל מקרה, ניסיתי אבל קיבלתי PERMISSION DENIED, זה יכול להיות הבעיה?

ציטוט של eli_vb

יש לי דרך לנסות לפתור את זה (או בכלל לחפור לעומק לנסות לאתר את הבעיה לבדוק אם זה בעייית הרשאה או בעיה אחרת). אבל במידה ואתה מקבל מחשב חדש ביום יומיים הקרובים זה לא שווה את המאמץ

ואגב מה שכתוב שם פשוט לא נכון.

המחשב בתקווה בחודש או תחילת חודש הבא.

בלי קשר אני אשמח לפתור את זה, דברים כאלה מרגיזים אותי בלי לדעת מה הפתרון :)

הלפטופ שלי ששידרגתי מ8 ל10, לפני שנה פלוס, עשה לי בעיות... לא היה לי WIFI וכל מיני דרביירים, עד שמצאתי כל מיני פתרון ב REGISTRY. סיפור מההפטרה.

תודה רבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם המקור היה תורם יותר מהציטוט שלי הייתי נותן לינק. הוא לא.

קרא בקישור את שיטה מס 2 , ואז עם קליק ימני על תיקי/קובץ אתה לוקח בעלות בקלות.

כולה שנוי ברגיסטרי.

רצוי לבצע את זה עם משתמש שהוא אדמיניסטרטור

http://www.digitalcitizen.life/add-or-remove-take-ownership-option-right-click-context-menu

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...