משטרת האופנה הפאשיסטית של צרפת - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

משטרת האופנה הפאשיסטית של צרפת

ASI89

Recommended Posts

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4845626,00.html

אם זה לא היה מופיע בעיתון הייתי חושב שזאת עוד בדיחה גרועה .

אבל זאת אשכרה המציאות ששוטרים מפטרלים בחופים כדי לאתר את "אוייבות המדינה " הלבושות בבורקיני ומפשיטים אותן באיומי גז מדמיע ואח"כ קונסים אותן ופותחים להן תיק פלילי.

מעניין מה השלב הבא ,האם גם נשים שמתביישות בגופן/נשרפות מהר מהשמש /שמנות /אחרי ניתוח קיסרי/ לידה שלובשות בגד ים מלא ,יזכו גם לטעום את נחת זרועו הארוכה של החוק?

באיזה זכות בכלל מדינה שמתיימרת להיות דמוקרטית יכולה לכפות קוד לבוש מסויים על אזרח בשטח ציבורי פתוח לקהל?

הרי החוק הראשון בכל המדינות המערביות כולל צרפת ,הוא שאזרח יכול לעשות כל דבר מלבד אותם דברים שנאסרו בצורה מפורשת בחוק .

למיטב ידיעתי , אין שום חוק שאוסר על לבוש מסויים ולכן אותם שוטרים פועלים בחוסר סמכות ואין הם שונים לצורך העניין מכל אזרח אחר שפונה אלייך ודורש שתלבש עניבה כאן ועכשיו כי סתם בא לו 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 41
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זאת טפשות ממעלה ראשונה.

הם יכולים לאסור לבוש ראש מלא המסתיר פנים.

זה מכל בחינה מערבית תקין וראוי ואפילו נחוץ מסיבות חברתיות מוסריות ובטחוניות גם כן.

אבל לבוש ים המכסה גוף או מצל מהשמש?

תביאו להם תחליף ראוי ואז נדבר.

לכו תסתבכו...

האירופים פשוט נבהלים מכמות המהגרים וההכבדה שלהם על האווירה הלאומית.

המתחים שרק מחריפים.

הם בפאניקה במערכות הביטחון.

המערכות הפוליטיות שלהם מושחתות וקצרות רואי.

יעשו הכל לרצות את הקיצונים, אבל עם קווים אדומים הקשורים בכל נימי מהווייהם הצרפתי.

אפשר לראות דוגמאות של מדינות אירופיות כמו נורבגיה אאל"ט שלקחו את הניסוי קצת יותר רחוק.

הקונפליקט עדיין שם.

האיסלם.

ואסור בשום פנים ואופן לנסות ללכת מסביב לכך.

טירוף ברברי שכזה.

עם אחיזת לפיתת מוות על האוכלוסיה.

רמות מוסריות בזויות של כנופיות שודדים מהמאה ה4.

אין להם איך לעצור את זה.

מה שהם צריכים זה להתעמת עם זה בפומבי.

לאט לאט ובמכוון להעלות קונפליקטים ולהציג מחלוקות שדנים בנושא זכויות אדם בסיסיות וחיים במדינה מערבית.

הערבים והמוסלמים נמצאים במצב של הקצנה מאיימת, כשבכל רגע נתון הם מאיימים שיעשו לך יותר גרוע.

במקום להתעמת איתם בזהירות, אני חושב שעדיף להציף את התקשורת בנושאים מורכבים שיעלו את רמות החשיפה, ואולי יובילו לסבילות גבוהה יותר.

יש מלחמה על עקרונות הרפובליקה הצרפתית, והיא אינה מתנהלת מספיק בתקשורת ובפוליטיקה הצרפתית.

השפה היא הכלי הכי חזק שיש לנו.

זכותינו המולדת.

המחשבה.

היכולת להבדיל בין טוב לרע.

יש לנו חובה להילחם על כך יום יום כשהרפובליקה שלנו תחת איום גובר.

ויוה לה פרנס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אסור להיכנס עם שמלה לים, מה לא ברור?

חוץ מזה, הם לא צריכים לתת הסברים לחוקים שלהם כל עוד כולם שווים בפני החוק.

יש גם מקומות בעולם שמותר להסתובב ברחוב ערומים... למה אוסרים ללכת עירומים במדינה מערבית מתוקנת?

לא נראה לי שאתם מבינים בכלל מה זה דמוקרטיה...

אגב, אני שם לב שרבים שנוהגים לדבר בשם זכויות אדם בסיסיות לא מסוגלים בכלל למנות מהם זכויות האדם הבסיסיות או לפחות לאיזה זכות אדם בסיסית הסוגייה נוגעת....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לענ"ד, אירופאים בכלל וצרפתים בפרט הולכים לאכול אותה בגדול.

במשך עשורים מהגרים מילאו את צרפת. עם הגל האחרון קליטתם נעצרה. לענ"ד יש סיכוי די גדול שהמצב יתהפך, כלומר נושאי תרבות איסלם יקבעו את הנורמות. השאלה האם הצרפתים (האירופאים) ישבו בחיבוק ידיים או לא, וכיצד יתנהגו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Ivan

מה ההתנפלות על המשטרה ?

המשטרה אוכפת חוקים. המשטרה לא מחוקקת חוקים !

וזה בדיוק היה טיעון ההגנה של אייכמן , שהוא פעל לפי החוק שהיה נכון לשעתו .

האבסורד הוא שמבחינה המשפטית היבשה הוא אכן פעל על פי חוקי הגזע הגרמניים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באיזו זכות אדם יכול להגיד לאישה לפשוט את בגדיה?

אני יודע שאין בצרפת חופש דת וכו' אבל להגיע לסיטואציה כזו, תעצור אותה, תן לה קנס, אבל לגרום לה לפשוט את בגדיה?!

יש לי הרבה בבטן על המוסלמים, אבל להגיע לרמה כזו לא חשבתי שנגיע, לא חסרות דרכים להילחם בתופעות, זו בטח לא אחת מהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אסי אתה ממציא שטויות. כבר אין לך כח לחקור את הנושא אומר דברים לא קשורים, סתם אוהב להתווכח ולהתלהם....

שפין, באיזה זכות שוטר יכול לעצור אותך? אויי הוא יכול...

אתם פשוט לא מבינים מה זה דמוקרטייה. לכו תלמדו מה זה דמוקרטייה, רמז, זה לא כל אדם עושה היישר בעינייו.

זה הכל דמוקרטי לחלוטין. אני לא רואה אתכם מתלוננים שלא נותנים למתנחלים להיכנס למקומות תפילה שנותנים למסומלים. באיזה זכות אדם עוצר את חופש התנועה וחופש הדת של מתנחל?

תפסיקו להיות כאלה מתנצלים ואכוליי רגשיי אשם. כבר שתפו לכם את המוח שאנחנו חייבים לכבד את מי שאינם האזרחים במדינה שלנו ושאסור לנו לחוקק חוקים שלא מתאימים להם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

@Sargon לא התלוננתי על החוק עצמו, שכל מדינה תעשה מה שבראש שלה, לא אמרתי שלשוטר אין זכות לעצור אותי (אני לא טמבל).

התלונה שלי היא על זה שהוא מכריח אותה להתפשט באמצע החוף, זה הזוי ולא אנושי.

הוא יכל לעצור אותה או לתת לה קנס, בטח שלא להפשיט אותה לעיני כולם באמצע החוף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מן הסתם שהוא ייקח אותך לתחנת המשטרה, עוד לא ראיתי אף אחד מהסרטונים של אלו שרצים ערומים ברחוב ונעצרים שהשוטר מחכה להם עם חלוק.

אתה צריך להבדיל בין חוק לאנושיות ידידי, לא מדובר כאן על דמוקרטיה\חוקים\זכויות אדם, מדובר על אנושיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להיפך, הוא היה אנושי בזה שהוא נתן לה להוריד את הבורקיני ולא עצר אותה מיידית והשליח אותה למעצר.

אתה מדבר בAD ABSURDOM, אתה אומר דברים כל כך אבסורדים... אתה יודע שאם אתה נכנס לבית סוהר מפשיטים אותך מיד כדי לבדוק אם יש לך נשק? ולא בהכרח בעבירות חמורות אפילו אם היית עריק לשבועיים... איפה האנושיות שם?

צריך לדבר על דמוקרטייה וחוק, כי אם כל אחד יפעל על פי המצפן המוסרי האישי שלו תהיה פה אנרכיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אם אני ייכנס לכנסת עם צלב קרס? האם ישפילו אותי בזה שיכריחו אותי להסיר את צלב הקרס?

למה מותר תיאורתית להוציא מישהו ממסעדה או מרכבת על זה שהוא מפריע או מרעיש? איפה האנושיות!!!!!

מצד אחד אתה רוצה עולם שבו הרגשות של אף אחד לא נפגעים ומונעים בכל דרך אפשרית כל אפשרות שלך לפגוע ברגשות האחר... מצד שני אתה רוצה חופש וחירויות הפרט. לא הולך ביחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Ivan
ציטוט של Sargon

אני בטוח שהוא גם נתן לה את האפשרות לעזוב את החוף. מה אם הייתי הולך ערום ברחוב שוטר היה גם מכריח אותי להתלבש או שהוא ייקח אותי לתחנת משטרה, לא?

תתפלאו לשמוע אבל בארץ, אין איסור בחוק סדר הדין הפלילי, על  ערום במרחב הציבורי. 

יש איסור על אוננות אבל לא על התערטלות גרידא .

ההתיחסות היחידה שיש ,נמצאת בתקנות העירוניות המתייחסות לחופים מוכרזים ושם ישנם קנסות למי שאינו לובש בגד רחצה .

אולם אין פירוט מדוייק מהו אותו "בגד רחצה" וממילא סכומי הקנסות ברוב העיריות אינם מעודכנים ועומדים עדיין על " לירות ".

כך ששוטר יכול לדרוש ממך להציג תעודת זהות אבל לא יותר מזה.

אחרי מיצג הערום של טוניק בים המלח , המפלגות הדתיות ניסו להעביר חוק נגד התערטלות ,אבל הם ניכשלו .

היה גם מקרה של בחור שנהג להשתזף בערום בתל אביב ואחרי שהשוטרים עיכבו אותו, הנושא הועבר לבית המשפט והשופטים זרקו את התובע המשטרתי מכל המדרגות וקבעו כי השוטרים פעלו בחוסר סמכות . זה קרה כבר לפני מספר שנים , פשוט חפשו בגוגל .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

אורח
דיון זה נעול לתגובות חדשות.

• צור חדש...