איך אין פה "רעש" על הבטא של BF1 שנפתחה היום?!? - עמוד 5 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך אין פה "רעש" על הבטא של BF1 שנפתחה היום?!?

taltola

Recommended Posts

ציטוט של Gilbk

אכן! אתה גם זכור לי.

לא נשכח ולא נסלח, גיימר ז"ל(למרות שבזמן האחרון חזרה שם הפעילות בקטנה).

חח לא אני לא, אבל שאפו על הנימוסים, 
הניק שלי היה Dexo`Sez

כן ראיתי מישהו שפתח שם דיון לפני חודש על זה שיש לו 30 שנה בגיימר או משהו בסגנון... 

סתם סוחטי כוכבים :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 82
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
ציטוט של Daniel Vep

חח לא אני לא, אבל שאפו על הנימוסים, 
הניק שלי היה Dexo`Sez

כן ראיתי מישהו שפתח שם דיון לפני חודש על זה שיש לו 30 שנה בגיימר או משהו בסגנון... 

סתם סוחטי כוכבים :)

Dexo`Sez?!! יאח!! ולא נימוסים, 100% השם הזה מוכר לי, אין מצב שזה הערוץ שלך?(זה עם הסרטון בGTA IV שאתה נופל מגג ובזמן שאתה באוויר שוטר נותן לך ירייה בראש)

חוץ מכל הפליטים שנותנים גיחה כל כמה זמן יש עוד דיון אחד שיחסית למצב של הפורום הוא ממש פעיל חחח...לקראת הסוף שם ברשימת פורומים.

בכל מקרה מה איתך אחי? ימלך. סחר בכוכבים היה הדבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Gilbk

Dexo`Sez?!! יאח!! ולא נימוסים, 100% השם הזה מוכר לי, אין מצב שזה הערוץ יוטיוב שלך?(זה עם הסרטון בGTA IV שאתה נופל מגג ובזמן שאתה באוויר שוטר נותן לך ירייה בראש)

חוץ מכל הפליטים שנותנים גיחה כל כמה זמן יש עוד דיון אחד שיחסית למצב של הפורום הוא ממש פעיל חחח...לקראת הסוף שם ברשימת פורומים.

היום הוא עבר לסחור בקראק. 

פליטים מגיימר יש כאן מכל מקום חחח. 

היה לי משתמש שם מ2002 בערך. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Gilbk

Dexo`Sez?!! יאח!! ולא נימוסים, 100% השם הזה מוכר לי, אין מצב שזה הערוץ יוטיוב שלך?(זה עם הסרטון בGTA IV שאתה נופל מגג ובזמן שאתה באוויר שוטר נותן לך ירייה בראש)

יפה :)  הורשמתי, כן זה הערוץ שלי,  לא ציפיתי שמישהו יזכור את הסרטון הזה אחרי כל כך הרבה זמן,
אתה גם היית עושה סרטונים לא? 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Daniel Vep

יפה :)  הורשמתי, כן זה הערוץ שלי,  לא ציפיתי שמישהו יזכור את הסרטון הזה אחרי כל כך הרבה זמן,
אתה גם היית עושה סרטונים לא? 

אני זוכר הכל.;)

חחח לא איזה..העליתי כמה סרטונים של באגים, לא יותר מזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כלום בעקרון. ב bf4 היית מקבל battlepack על כל X דרגות (כל 2 אני חושב) ששם זה היה נותן לך אביזרים לנשקים (שבחיים לא השתמשת או תשתמש) וצבעי הסוואה, פה אני לא יודע, אבל כנראה יהיה אותו דבר.

אבל הדרגות של כל קלאס פותחות לך אפשרות לרכוש נשקים חדשים לקלאס הזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משחקים עם הקלאס הספציפי. אבל כרגע יש באג ואי אפשר לעלות רמות. היה אמור לצאת פאטץ׳ שמסדר את זה, אבל מסתבר שהתיקון לא עבד וביטלו את ההפצה של הפאטץ׳ הזה

עריכה

נראה שתוקן מצד השרת בלי פאטץ' לקליינט, עשיתי סיבוב עכשיו וכן עליתי רמה בקלאס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, בנתיים לדעתי הבטא סה"כ לא רעה , לא מחדש יותר מידי , המפה טובה ל- Conquest אבל Rush נראה עדיין שבור בדיוק כמו ב- BF4. האמת שבאתי בלי שום ציפיות ודווקא הופתעתי לטובה , השאלה היא כמה שעות זה יחזיק אותי אחרי כל כך הרבה שעות ב- BF קודמים. מה גם שאני לא ממש מצליח להתנתק מ- Overwatch אז...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של IlanF

משחקים עם הקלאס הספציפי. אבל כרגע יש באג ואי אפשר לעלות רמות. היה אמור לצאת פאטץ׳ שמסדר את זה, אבל מסתבר שהתיקון לא עבד וביטלו את ההפצה של הפאטץ׳ הזה

עריכה

נראה שתוקן מצד השרת בלי פאטץ' לקליינט, עשיתי סיבוב עכשיו וכן עליתי רמה בקלאס.

שוב שאלה של מתחיל....

מה הכוונה "עליתי קלאס"? מה זה נותן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רואה את האייקונים ליד הנשקים הנעולים בתמונה? זה מסמן איזה דרגה בקלאס אתה צריך להיות כדי שתוכל להשתמש בנשק. הדרגה מצויינת במסך הזה בצד ימין למעלה

אחרי שאתה מגיע לרמה המצויינת האייקון של הרמה מתחלף לכמה הנשק עולה בכסף של המשחק (בצד שמאל למעלה כמה יש לך כרגע) ותוכל לקנות אותו

OwPs1pS.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...