הוספת דיסק 4T חדש למחשב WIN10PRO 64 מבוסס P55 - אפשרי? - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הוספת דיסק 4T חדש למחשב WIN10PRO 64 מבוסס P55 - אפשרי?

YigalDavidH

Recommended Posts

ברצוני להוסיף דיסק פנימי קשיח של 4 טרהבייט ומעלה

למחשב (עם WIN10 pro 64 bit)
מבוסס לוח אם של מ2010

ערכת שבבים P55

P55A-UD3R

עם שבב 9128

הדיסק החדש ישמש בעיקר לצורכי אחסון תמונות RAW, ולא ישמש כדיסק איתחול/מערכת בפעלה - היא יושבת על ה .

(כרגע מותקנים למערכת הפעלה, שני דיסקים של 1T ואחד של 2T)

(הביוס מוגדר כעת כ IDE - ולא AHCI  - אני יודע שזו לא ההגדרה  המיטבית, אבל לא בא לי להתקין הכל מחדש)

א. באתר של אייבורי כתוב עבור דיסקים קשיחים 3TB ומעלה, שהם עובדים רק עם לוחות מבוססי P61 ומעלה. 
(באתר של KSP לא מוזכרת הסתייגות כזו בכלל, וגם לא הצורך במערכת הפעלה 64 ביט.)

האם יש באמת מגבלה כזו כמו שמצוינת באתר של אייבורי, וספציפית, האם הלוח שברשותי מוגבל? האם זו מגבלת ביוס או חומרה?

כי ראיתי פרסום של MSI לוח מבוסס H55 עם שבב שתומך ב 3T..
https://www.msi.com/Motherboard/H55GD65.html#hero-overview

3TB+ Infinity

3TB+ Infinity is not only breaking through the limit of traditional , but also enhancing the utilization of hard drives efficiently. In addition to supporting the latest 3TB hard drives, 3TB+ Infinity technology can use the 3TB hard drive as boot disk when installing a 64-bit operating system. Compared to competitors, 3TB+ Infinity is an industry-leading technology which substantially presents an advantage of development and application in the future.

Features
- All the latest 3TB hard drivers on the market can be supported
- Make the 3TB hard drive as boot disk when installing a 64-bit operating system

ב. שאלה נוספת - מהסדרות הצבעוניות של WD - מה עדיף לי  - כחול אדום סגול?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...