מיקום קנייה של G400S - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מיקום קנייה של G400S

chandler

Recommended Posts

היי חברים, שלשום מת לי הG400S שלי, (היה לי סיפור עם הG400 שלי החלפתי אותו באחריות שלחו לי G400S מגרמניה כשהוא רק יצא כהחלפה על הG400 הבעייתי שהיה לי) זה העכבר הכי טוב בשבילי ללא ספק, מה גם שאני כבר 10 שנים עם לוג'יטק מימי הMX518 V1

הבעיה היא שאני לא רואה שהוא נמכר בארץ  בשום מקום, המקום היחיד שאני ראיתי זה ולפי מה שנראה זה משהו סיני ואני דיי מפחד שיישלח לי משהו בכלל לא LEGIT. למישהו יש מושג מאיפה אני יכול לקנות אחד? חדש מהקופסא ועדיף מאיפשהו באירופה ולא , כי זה קצת לא נראה לי..

אשמח אם מישהו פה מכיר חנות (גם בחו"ל , לא ממש משנה לי) שנמכרים שם G400S עדיין.. אני ממש לא מתחבר לצורה החדשה של ה402/502 וכל העכברים מהסדרה החדשה שלהם, תודה רבה רבה מראש!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה באסה, מצטער שלא בדקתי את מחיר המשלוח לפני.

יש אחד בEBAY, יוצא כ300₪ כולל הכל, מוכר עם דירוג גבוה.

http://www.ebay.com/itm/Logitech-G400s-910-003589-Optical-Gaming-Mouse-SEALED-NEW-US-SELLER-/262577921984?hash=item3d22dd1fc0:g:SNYAAOSwaB5XsMKF

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

80$ סהכ.. סביר סביר, אני מזמין, מגיע מארה"ב.. העיקר שלא יהיו תקלות ..פעם שעברה שלחו לי מתוקף האחראיות עם משלוח סופר מהיר שליח UPS עד הבית ב3 ימים מגרמניה.. עכבר חדש דנדש מהמפעל.. מקווה שהפעם גם יהיה ככה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסוף מצאתי בחור שמוכר עכבר אחרון גם אותו מספר מוצר ה910-xxxxx גם sealed new מus רק שאצלו 42 דולר מוצר ו25 משלוח קצת יותר זול ממה שהבאת לי ואותו מוצר בדיוק אז קניתי כבר.. מחכה שיגיע.. תודה רבה על העזרה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...