תיבת משותפת באווטלוק - טכנולוגיית מידע - IT - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תיבת משותפת באווטלוק

jackhammer

Recommended Posts

שלום לכולם.

יש לנו תיבת מייל שלמספר אנשים יש אליה גישה.

התיבה מחזיה מליוני מיילים ותופסת באיזור ה20GB.

יש מחשב שמספר אנשים יושבים עליו ביחד וכולם צריכים להגדיר את התיבה הזאת (בנוסף לתיבה האישית שלהם).

השאלה שלי היא האם ניתן להגדיר שאווטלוק יוריד פעם אחת את התיבה הזאת וישתף את המידע הזה בין כולם?

כל שינוי שמתבצע ע"י אחד היוזרים בתיבה הזאת גם ככה צריך להיות מרופלק לכל השאר.

תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, לכל יוזר יש פרופיל משלו. ולכל יוזר מוגדרת התיבה האישית שלו פלוס כל מיני תיבות מחלקתיות.

אני לא רוצה שתהייה הגדרה אוטומטית. אני בכוונה רוצה שהתיבה תתווסף ידנית.

הכוונה שלי היתה שכל פעם שיוזר נכנס למחשב הזה האווטלוק שלו צריך לסנכרן את השינויים של התיבה הזאת וזה בזבוז של תעבורה, נפח וזמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

אוקי אני אנסה להסביר את עצמי יותר טוב.

יש מחשב שמשותף בין כל אנשי התמיכה. כל משמרת בא מישהו ומתחבר ליוזר AD שלו.

אחרי שהיוזר מתחבר הוא פותח את האווטלוק שלו. 

לכל עובד יש את התיבה הפרטית שלו ובנוסף, למחלקה הזאת של התמיכה יש תיבה שהיא משותפת לכולם, כלומר היא מוגדרת לכל אחד באווטלוק כתיבה נוספת ונשלחות לשם כל מיני התראות ומיילים.

התיבה הזאת ענקית (משהו באיזור ה-10-15 גיגה רק ב12 חודשים האחרונים). אז יוצא מצב שהתיבה הזאת נמצאת כעותק מקומי על המחשב 10 פעמים כי כל יוזר צריך אותה.

השאלה שלי היא אם אפשר ליצור עותק אחד של התיבה הזאת בנתיב לוקאלי כלשהו במחשב ובכל פרופיל בווינדוס (C:\Users\NAME\AppData\Local\Microsoft\Outlook)  יהיה סוג של קיצור דרך לעותק הזה.

בצורה הזאת אם מישהו נכנס במשמרת של הבוקר ועושה שינויים כלשהם בתיבה (מוריד מיילים חדשים, שולח מיילים וכו') היוזר שמתחבר במשמרת של הערב לא צריך לסנכרן את השינויים האלה כי זה אותו קובץ. 

ככה אנחנו חוסכים גם מקום בכונן , גם תעבורת (כי המיילים באופיס 365) וגם פעילות מיותרת של המחשב.

מקווה שזה יותר ברור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...