שאלה לגבי כונן פנימי+חיצוני - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה לגבי כונן פנימי+חיצוני

NoobSAviv

Recommended Posts

שלום לכולם.

יש לי שתי כוננים חיצוניים של 1TB הם מתחברים למחשב ישירות רק עם כבל בלי .

*רציתי לדעתת הם מן הסתם לא מחוברים תמיד רק שאני צריך אותם כי הם לא בנויים בשוטף להיות מחוברים תמיד, אבל לצורך העניין אם אני מכבה את המחשב והם עדיין מחוברים הנורה שלהם עדיין מהבהבת כאילו הם מקבלים עדיין חשמל והם במצב עבודה אפילו שהמחשב מכובה איך זה יכול להיות? ומה זה אומר?

שאלה נוספת לגבי הודעות מהתוכנה HardDiskSentinel:

1)יש לי דיסקים קשיחים רגילים(לא ssd) שהוא כותב עליהם לצורך העניין:

Estimate life time more than 500 days.

מה קורה אחרי זה?

2)בנוסף הוא כותב בשורה למטה על אותו כונן למשל:

Total start\Stop Count:569?

3)יש לי כונן נוסף ממש ישן בין 5-7 שנים שכל החיבורים שלו מחוזקים כמו שצריך והוא כבר עם 90% הוא לפעמים עושה רעשים של רעש עולה ויורד מידי פעם כאילו הוא מתאמץ למרות שאני בקושי משתמש בו כי אני יודע מה מצבו ובנוסף זה הדוח עליו:

There are 10 bad sectors on the disk . The contents of these sectors were moved to the spare area.
At this point, warranty replacement of the disk is not yet possible, only if the health drops further.
Problems occurred between the communication of the disk and the host 4884 times.
In case of sudden system crash, reboot, blue-screen-of-death, inaccessible file(s)/folder(s), it is recommended to verify data and power cables, connections - and if possible try different cables to prevent further problems.
More information: http://www.hdsentinel.com/hard_disk_case_communication_error.php
It is recommended to examine the log of the disk regularly. All new problems found will be logged there.

No actions needed.

מן הסתם שעשיתי לו גם בדיקת ביצועים מול שאר הכוננים עם שאר הקשיחים,הם מעבירים מידע ממוצע של 75-95MB הוא כבר ירד לאיזור ה-35-55Mb .

וד"א אמרו לי שהוא בכללי יכול להשפיע על מהירות הביצועים של המחשב כי הוא כונן מאוד ישן שמוריד את כל המחשב איתו למטה,ד"א זה כונן 260Gb 7200Rpm וגם בלי קשר ציינתי שאני בקושי משתמש בו ולפעמים סתם ללא שימוש בקיצוניות המעלות שלו נעות בין 27-45.

והוא במצב של:

Power in time-1212days

Estimated remaining life time-495days

Total start\Stop count 3362.

עד כמה מצבו חמור?ועד כמה הוא יכול להזיק למחשב בכללי?

יש לציין שאני לא מחזיק עליו מידע חשוב.

זה הכל תודה למתייחסים !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...