מת לקנות את WOLFENSTEIN THE NEW.... - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מת לקנות את WOLFENSTEIN THE NEW....

דודים דודים

Recommended Posts

כן. קוראים לזה וזה מאפשר לך "להתחזות" לגולש ממדינה אחרת.

נסה את התוסף לכרום שנקרא "Hola" רק אל תשכח לנטרל אותו אחר כך כי הם גונבים לך רוחב פס.

אחרי שאתה מזוהה כלקוח אמריקאי/בריטי/פולני/אבוריג'יני גלוש לחנות כזו או אחרת (אני אוהב לקנות בחנות של Humble Bundle), קבל מספר ותפעיל אותו בסטים.

בנוסף, יש אתרים שמוכרים סריאלים, אתה לא צריך בשבילם אבל אתה כן חייב לוודא שהמשחק יכול להיות מופעל באיזור שלך, זה תמיד כתוב בפרטים של המשחק שאתה רוצה לרכוש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא קשור לסטים, אלו חוקי המדינה. גם בגרמניה אסור למכור דברים שקשורים לנאציזם.

חיפוש קצר בגוגל יעלה לך שלל תוצאות של אתרי סריאלים למיניהם, אני לא מכיר כי אני קונה דרך סטים או דרך האמבל באנדל. אגב, יש פה בפורום ת׳רד שנקרא ״חנויות דיגיטאליות״ או משהו כזה, שם תוכל למצוא שמות של מלא חנויות שמוכרות סריאלים.

Sent from my using Tapatalk

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של אביב גפן

זה לא קשור לסטים, אלו חוקי המדינה. גם בגרמניה אסור למכור דברים שקשורים לנאציזם.

למיטב ידיעתי אין חוק כזה בארץ. אם היה חוק כזה אי אפשר היה למכור או להפיץ שום סרט או ספר שעוסק בנאציזם.

אגב, אפשרות אחרת להשיג את המשחק היא ב-giveaway, אבל הסיכוי כמובן לא גבוה. לי היה הרבה מזל :-)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Mandheling

למיטב ידיעתי אין חוק כזה בארץ.

צודק, בדקתי עכשיו. זו הצעת חוק פרטית ששוכבת קפואה מ2014 באיזה ועדה. 

בכל מקרה, חוק או לא, יש עוד משחקים שמופיעים בהם סממנים נאצים ואינם ניתנים לרכישה בישראל (כמו המשחק של סאות'פארק).

מי שרוצה יכול לעקוף את ההגבלות בקלות, קל וחומר אם זה לא משהו שאסור למכור או לקנות פה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי,

קניתי את המשחק וגם את ההמשך שלו ללא בעיה מחוץ ל-STEAM - אחד דרך UPLAY והשני דרך .

בשניהם קיבלתי מפתח ל- ושיחקתי ללא בעיה, קניתי ללא צורך ב-...

למיטב ידיעתי פשוט לא מוכרת בגרמניה וישראל את המשחק אבל לא חוסמת את האפשרות להוריד ולשחק.

ד"א באתר STEAMDB אתה יכול לעקוב אחרי כל הפרמטרים של משחקים ב-STEAM כולל חסימה גיאוגרפית, כרגע רק גרמניה רשומה שם (יש מהדורה מיוחדת לגרמניה) - https://steamdb.info/sub/45512/info/

בכל מקרה משחק מעולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המפיצה של המשחק לא הייתה בטוחה ולא היה לה כוח לבדוק אז היא העדיפה לחסום את המשחק בשביל להיות בטוחים שלא תהיה בעיה...

אם אתה קונה מחנות כמו G2A תדע שיכול מאוד להיות שאפילו המפתחים יעדיפו שתוריד עותק לא חוקי, הרבה מהמשחקים באתרים האלה מגיעים מצורה לא חוקית (כרטיסי אשראי גנובים, יבוא ממדינות שבהן המחיר מוזל כמו רוסיה וכו'). האתרים האלה עושים הרבה כאב ראש למפתחים ומפיצים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...