איך זה יתכן שבשביל הוט 129 Mbps זה מקובל עבור חבילת 200 מגה? - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך זה יתכן שבשביל הוט 129 Mbps זה מקובל עבור חבילת 200 מגה?

Zeev86

Recommended Posts

אני כרגע מתכתב עם התמיכה שלהם. הם טוענים שמבדיקת מהירות, התוצאה שקיבלתי 129 Mbps זה בסדר עבור חבילת גלישה של 200 מגה.

יש טעם להמשיך להתוכח איתם? (כלומר, לשלוח את לוג ההתכתבות הלאה בפייסבוק, לפניות הציבור שלהם ולמקומות אחרים?) אם כן, אשמח לעצה למי עוד אפשר לפנות בנושא, אם בכלל יש טעם.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך הגעת לזה? המד שלהם speedtest.hot.net.il (אני מקווה שזה הכתובת הנכונה) מציג לך מהירות של חבילה עצמה.

ההעלאה שלי עומדת על 5 מגה, וזה תקין. ההורדה לעומת זאת נשארת על 10-12 מגה לשניה ובמקרים נדירים באמת אני מקבל 20 מגה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של David_K

יש לך ראוטר פרטי אחרי ההוטבוקס ?

שללתי את זה. הSWITCH אכן היה ישן אז חיברתי כבל ישירות מה-HOTBOX (וקניתי בדרך 1gigabit switch).

עם SWITCH ישן קיבלתי 80 מגה ועם כבל ישירות מהמודם אני מקבל 120-130.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של MekoPelet

130Mb/s donwload + 70Mb/s upload =200Mb/s

ככה זה עובד אצלי לפחות בחבילה של 100מגה (65 הורדה , 35 העלאה)

זה ממש, אבל ממש לא עובד ככה. יש לך העלאה והורדה מוגדרים כל אחד, בחבילה של 100 זה 100 הורדה, ו-2 העלאה, אם אתה מקבל את מה שאתה מקבל אז משהו ממש לא בסדר עם הגדרות החבילה שלך (מצד שני מי הולך להתלונן אם הוא באמת מקבל 35 מגה העלאה ..)

ציטוט של Zeev86

שללתי את זה. הSWITCH אכן היה ישן אז חיברתי כבל ישירות מה-HOTBOX (וקניתי בדרך 1gigabit switch).

עם SWITCH ישן קיבלתי 80 מגה ועם כבל רשת ישירות מהמודם אני מקבל 120-130.

הסיבה ששאלתי היא כי ראוטרים ישנים יותר, לדוג' ה1043NDV1 (הלבן) לא כולל Hardware Nat מה שבמקרה שלו מגביל את המהירות ל130 הורדה בחיבור ה-WAN, אבל אם אתה מקבל את זה בחיבור ישיר להוטבוקס מן הסתם שהבעיה היא במקום אחר. 

ניסית מחשב אחר אולי? 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של David_K

זה ממש, אבל ממש לא עובד ככה. יש לך העלאה והורדה מוגדרים כל אחד, בחבילה של 100 זה 100 הורדה, ו-2 העלאה, אם אתה מקבל את מה שאתה מקבל אז משהו ממש לא בסדר עם הגדרות החבילה שלך (מצד שני מי הולך להתלונן אם הוא באמת מקבל 35 מגה העלאה ..)

הסיבה ששאלתי היא כי ראוטרים ישנים יותר, לדוג' ה1043NDV1 (הלבן) לא כולל Hardware Nat מה שבמקרה שלו מגביל את המהירות ל130 הורדה בחיבור ה-WAN, אבל אם אתה מקבל את זה בחיבור ישיר להוטבוקס מן הסתם שהבעיה היא במקום אחר. 

ניסית מחשב אחר אולי? 

כן בוודאי, ניסיתי גם בחיבור קווי ישירות לHOTBOX.

נציגת התמיכה קודם כל האשימה את המחשב שלי (כרטיס רשת) ואז כשרשמתי לה שבדקתי במחשב נוסף אז יצאה בהצהרה סופית שככה זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה הארון תקשורת שלך בחוץ מוגבל למהירות הזו, וזה בסדר, אצלי לא עובר את ה-40 מגה בחיבור קווי למודם.

שים לב שהם מכסים את עצמם משפטית ומבטיחים עד כ-200 מגה.

ובלי קשר, הוט עובדת על פני רשת שיתופית בניגוד לבזק שזה אומר שדייר א' ודייר ב' גולשים על אותו רשת והרוחב פס משתנה בהתאם לשימוש אחד של השני, ככה שאין כל כך אפשרות לבדוק מהירות בדיוק מירבי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...