מיקרוסופט מודה שהפריזה כשחזתה את מידת הצלחתה של Windows 10 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מיקרוסופט מודה שהפריזה כשחזתה את מידת הצלחתה של Windows 10

Milford Cubicle

Recommended Posts

מיקרוסופט חוזרת בה מתחזיתה, שניבאה בשנה שעברה ש-Windows 10 תגיע למיליארד משתמשים חודשיים עד 2018 כשמיקרוסופט הציגה את Windows 10 למפתחים לפני קצת יותר משנה, היא העריכה כי בתוך שלוש שנים מההשקה מערכת ההפעלה תרוץ על גבי מיליארד מכשירים במגוון פלטפורמות – מחשבים אישיים ובכללם מותג ה- שלה, קונסולת ה- One ומכשירי המובייל שלה. ענקית […]

מיקרוסופט מודה שהפריזה כשחזתה את מידת הצלחתה של Windows 10

המשך לכתבה המלאה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

windows 10 זה מעין שינמוך יחסית לWINDOWS 7

שידרגתי את הWINDOWS 7 ועכשיו יש בעיות מעפנות ומעצבנות.

למשל הDEFAULT IMAGE VIEWER שלי כל הזמן קורס(PHOTO VIEWER) ובשביל להחליף את זה לאפליקציה אחרת זה די מסובך ואין לי כח להתעסק מזה עכשיו.

מכיוון שהרבה דברים במערכת הפעלה משתמשים בEDGE בשביל להציג דברים, למשל DIALOGS פשוטים(בלי קשר לגלישה באינטרנט), ברגע שהEDGE לא עובד טוב אז חלקים מהמערכת הפעלה לא יעבדו גם כן...

בקיצור הם ניסו לעשות עוד מהלך סגנון הXBOX ONE שהם השיקו אותו, רק שעם הXBOX ONE הם התחרטו וחזרו בהם, ופה לא ברור אם הם ישנו את השטויות האלה שלהם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ווינדוס 10 עובדת מצוין , היא יציבה יעילה וזריזה .  עם פיצרים  עדיפים על פני המערכות הפעלה הקודמות . 
מיקרוסופט זה לא גן של ילדים מוגבלים  , תיהיה בטוח שהם עבדו ויעבדו היטב לטיפול בכל באג או חור .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מדבר על 7 ששודרג לWINDOWS 10, יכול להיות שאצלכם הוונידוס 10 הותקן מראש ולא היה שידרוג של ישנה יותר...

יש לי 10 בלאפ טופ חדש והוא באמת עובד יותר טוב.

"תהיה בטוח", אתה לא מכיר מספיק חברות ואת עולם ההיי טק אם אתה כל כך בטוח שחברה גדולה יודעת לעשות הכל כמו שצריך.

התכנתים של הם לא פחות אנושיים מכל תכנת אחר, והם לא כאלה טובים ביחס לכל שאר החברות בהיי טק.

יש למקרוסופט היסטוריה ארוכה של פאקים במערכת הפעלה שלהם. זה לא שהם עושים הכל מושלם...

ואתה עוד מגיב בפוסט שמיקרוסופט מודה שהפריזה עם הדיווחים שלה, אז אתה עדיין מאמין לכל מה שהם אומרים לך?

עריכה: ובכלל האבסורד שחלק גדול מהמערכת הפעלה משתמש בדפדפן שלהם הEDGE בשביל להציג לך דברים על המסך גם אם זה אופליין ולא לצורך גלישה. כלומר תזהר שהEDGE לא ידפק לך כי אז דברים אחרים במערכת הפעלה ידפקו לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט

"תהיה בטוח", אתה לא מכיר מספיק חברות ואת עולם ההיי טק אם אתה כל כך בטוח שחברה גדולה יודעת לעשות הכל כמו שצריך.

התכנתים של מיקרוסופט הם לא פחות אנושיים מכל תכנת אחר, והם לא כאלה טובים ביחס לכל שאר החברות בהיי טק.

אתה יכול לחשוב  הרבה דברים .  האמת תעיד על עצמה  שמיקרוסופט חברת תוכנה מובילה בעולם  .

וכל שלה בדורות האחרונים כאשר עידכנו אותה עד הסוף  עובדת  מצוין . 

באגים קטנים  ?   יש פתרון לכל דבר  לאחר חיפוש  קצר בגוגל ,  או לחסרי הבינה  התקנה נקיה . 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יהודה, מה זה הקישקוש הזה?

מה הקשר שהיא חברת תוכנה מובילה בעולם? גם יצרניות בארה"ב היו מאוד גדולות והן כמעט ונמחקו במשבר האחרון...

NO ONE IS TOO BIG TO FALL

ואני לא מדבר על ליפול, מדבר על זה שהם לא גרועים אבל גם לא כל כך טובים.

עובדה שאפל עקפו אותם כמו טיל.

יש למיקרוסופט הרבה פאשלות... מפאשלות בהשקה של ONE שהם הזו לגביי מה הקהל רוצה... לא הבינו בכלל את הלקוחות שלהם... ועד פאשלות של מערכות הפעלה שלא עובדות כמו שצריך...

האמרה "אם מעדכנים עד הסוף" זה אימרה סתומה. מוצר כמו צריך לעבוד מהיום הראשון... זה לא עוזר שווינדוס שמונה עכשיו עובד כמו שצריך כשיצא כבר וונידוס 10.

המערכת הפעלה הנוכחית צריכה לעבוד כמו שצריך, לא הקודמת.

לא אומר שלחברות אחרות אין באגים, אבל לחשוב שמיקרוסופט הם כל כך טובים שהם לא יכולים לפאשל זה הזיה.

הם מפשלים והרבה... גם מתקנים אחר כך... אבל הם עדיין מפשלים.

לצורך העיניין מפשלת במידה פחותה ממיקרוסופט, יש להם פאשלות אבל הן יותר קטנות והם גם מתקנים אותם יותר מהר.

מעבר לזה, אני לא רק מתלונן על הפאשלה במקרה הזה, אלא לזה שהם כופים על המשתמשים שלהם להשתמש בEDGE וPHOTO VIEWER כצופה התמונה הברירת מחדל.

ובשביל לשנות את צופה התמונות הברירת מחדל צריך לשנות את הרגיסטרי, כי קיים אינטרפייס בSETTINGS לשנות את הברירת מחדל, אבל משום מה הוא מתעלם או מחזיר את האפלקציות של אחריי ששינת את זה. זה מהלך מנוול וטיפשי שרק יודעים לעשות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם מדיניות גן סגור כמו מדיניות הרבה יותר קל ,
לעומת  שפתוח כמעט  לכל דבר וצריך להתמודד עם הרבה יותר סיטואציות .
(ומתמודד עם זה בהצלחה רבה )

אל תכניס לדיון או קונסולות  זה לא קשור , אנחנו מדברים על מערכות הפעלה PC

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

@Sargon כפי שכתבת ניתן לשנות את תוכנות ברירת המחדל לפתיחת קבצים בחלונות 10.

אבל בניגוד למה שכתבת זה לא מתאפס מחדש אלא נשאר כך.

לפי מה שאתה מתאר העובדה שביצעת מעבר לחלונות 10 כולל שמירה על כל התוכנות מותקנות, קצת שיבשה לך את הפעולה התקינה של 10.

אני ממליץ לך לבצע איפוס למע' ההפעלה (ניתן דרך settings) אשר יבצע התקנה נקייה לחלונות.

או לחלופין להתין 10 מחדש.

לגבי ה- edge, אתה בהחלט צודק לפני מס' חודשים נדפק לי משום מה ה- edge וההתנהגות של 10 היתה מסורסת לגמרי. בסופו של יום נאלצתי לבצע התקנה מחדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, אני לא היחידי שמדווח על כך...

כשאני מנסה לשנות את התונכה שפותחת קבצי הSETTINGS פשוט נסגר ושום דבר לא השתנה.

לא סגור אם זה קריסה... או סתם "ככה זה" וחייבים לשנות את הרגיסטרי בשביל באמת לחולל את השינוי.

להתקין מחדש את 10 על המחשב הישן שלי נשמע קצת מפחיד... יש לי פה הרבה LEGACY של תוכנות ודברים על המחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...