אני רוצה לקנות סליבינג והייתי רוצה לדעת כמה דבר! - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני רוצה לקנות סליבינג והייתי רוצה לדעת כמה דבר!

ati radeon

Recommended Posts

שלום לחברי פורום ואלקטרוניקה!אני רוצה לקנות סליבינג דחוף,ואני רוצה לדעת כמה כדי לי,אני צריך לארד דיסק לסידירום וצורב גם לספק בקיצור לכל החויטים והכבלים במחשב אבל אני רוצה שהסליבים היו רגישים ל-UV .כמה זה יעלה לי?אני גם זקוק למדריכים איך לשים את הסליבים וגם אני רוצה את ל-IDE כמו שקונים מוכנים יש להם בסוף מן כיסוי כזה לחיבור עצמו אני לא זוכר איך קוראים לזה וגם את התופסנים האלו שצריך כדי לסגור את זה,אני זוכר ראיתי מדריך מוקלט אז מי שראה אותו יודע למה אני מתכוון.אני רוצה לקנות לדים uv חזקים ונגדים כמה זה יעלה לי הלדים?,בערך.

תודה מראש!!.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקיצור - אתה רוצה קונטיינר (ככה רושמים?).

לגבי הסליבים, היו כבר מספיק תארדים שאפשר להוציא מהמם המון מידע..

בצע חיפוש, אני גם חושב שיש בעמוד הזה עדיין תארדים על סליבים ואם לא בעמוד 2,3 והלאה..

אתה רוצה גם כבלים IDE עגולים? אז קנה..יש בארץ ויש בחו"ל.

בחו"ל כל הסט (3 כבלים : פלופי, סידי, הארד דיסק, הם נמכרים כל אחד בנפרד מין הסתם..)

עולה כמו אחד בארץ.. :-X

לדים UV חפש בחנויות אלקטרוניקה, אני לא נתקלתי בחנות שמוכרת לדים UV בארץ, אבל אני חושב

שיש, ואם לא אז יש בתארד הסטיקי (הדיון הדביק) למעלה בפורום חנויות אלטרוניקה, ואחת מהם היא מחו"ל

בעלת שפע של לדים, בכל הגדלים ובכל הצבעים.

איזה תופסנים אתה בדיוק מדבר?

כל השאלות ששאלת כבר נענו בתארדים אחרים, יכולת לחסוך לעצמך זמן בלחפש, במקום לחכות לתשובות.

אני מקווה שעזרתי פה ושם, רן. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן זה ניראה לי היטשרינק ואני לא רוצה לקנות IDE מעוגל אלא לעגל ולשים סליבינג וגם לספק ואני רוצה לדעת כמה כדי לי לקנות כאילו האורך ואיזה עובי וכמה זה יעלה זה הכל ואני רוצה רק שהסליבים היו רגישים ל-UV ןכמה מדריכים ועם למישהו יש את הלינק למדריך המוקלט של איזה אתר אני לא זוכר את השם משהו עם "GAMER"לא זוכר זה הכל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבלים מעוגלים יש מדריך באתר איך לעשות.

אני הייתי ממליץ לעטוף בטרפלקס מאשר בסלוטייפ כזה, יותר יפה.

אני עשיתי לפי המדריך בפיסי-טיפ את הכבלים המעוגלים.

כבל ATA133/ATA100, בדרך כלל של הארד דיסק, לא ממליץ לעגל, מאוד קשה.

נסה אם אתה רוצה, אבל זה קשה ועדיף לקנות מוכן.

טרפלקס עלה לי 2 מטר - 19 שקל בערך בהום סנטר..

(כמה פעמיים כבר שאלו את השאלה הזו ועניתי עליה בחודש האחרון? =\).

סליבים, כמה ולמה (אולי יעשו סטיקי על זה או משהו, כל יום שואלים..)

סליב של 1/4 אינץ- בדרך כלל עוטפים איתו את הכבלים של הספק, אלה שמתחברים למולקסים.

1/2 אינץ- מתאים לכבל חשמל (נראה לי ATX קוראים לזה) הגדול ללוח אם, קשה להכניס סליב,

צריך להלחים את הכבלים החוצה ולהחזיר או לחתוך באמצע ולהלחים ולבודד חזרה (לא הכי ממולץ בשיטה השניה).

1/8 אינץ- קטנים מאוד, אבל מאוד! נכנס לשם 2~3 חוטים דקים וגם זה בלחץ.. :-X

3/8 אינץ- אחלה סליב, טיפה יותר גדול מה1/4 וקטן יותר מה1/2 (טוב אפשר להבין את זה לבד, לא?)

סליב יחסית שימושי לא מעט!

מה שהכי שימושי לדעתי זה ה1/4 אינץ, ממנו תקנה הרבה, כמובן שיש גבול, כן?

אתה רוצה שהסליבים יהיו רגישים לUV? קנה של UV..יש לך במגוון צבעים בגאב.

לארץ הגיעו סליבים, אבל לא ראיתי רגישים לUV.

כמה הסליבים יעלו לך? לא הרבה..אתה גם יכול לקנות ערכת סליבים (מה שאני קניתי ב20 דולר, ומה שהיום עולה 12 דולר),

שזה מגיע עם היטשרינקים ומספיק סליבים לעטוף מארז עם הרבה חוטים.

יש שאלות? :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...