מחר בית-ספר :( - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחר בית-ספר :(

asmon

Recommended Posts

• תגובות 68
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ע"פ המערכת:

ראשון- 11:05

שני- 13:40

שלישי- 14:35

רביעי- 12:50

חמישי- 13:40

שישי- 10:00

;D

כל יום אבל מתחיל (אפשר לומר התחלתי? ;D ) ב- 7:40.... :-\

OK.. לא הבנת אותי.. (אני יודע שאני לא אדם מובן אבל פסדר..)

שאלתי היא מתי אתה יוצא לחופש, כאילו מסיים ללמוד, לא קשור לבגרויות,מתכונות וכו'..

אני למשל מסיים ללמוד ב4.5.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא ממש יודע מתי אני מסיים ללמוד כי אני בדרך כלל לא מגיע...

בכל אופן יש לי גם שאלה לי"בניקים(לא ממש קשורה אבל לא נורא) מתי אתם מתגייסים והאם אתם יודעים לאיפה אתם הולכים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל מי שאמר שמדעי המחשב זה קל מדבר שטויות!

אני לא גאון אבל אני יודע להבדיל בין קשה במיוחד לקל, יש קצת מתמטיקה אבל זה בכלל לא בעיה ,אני מוציא ממוצע של 100-85 ב 4 יחידות, ואצלנו 5 ו-4 זה בדיוק אותו הדבר רק ש-5 זה עם המון ש.ב והמון מבחנים (אני לא שם רק בגלל שב' 5 יחידות צריך להכין ש.ב).

יש לנו כמה גאונים בכיתה ( אלה שמוציאים 99 ב 5 יח' מתמטיקה) ואפילו להם זה קשה, יכל להיות שאתם לומדים משהו אחר.

אבל שאף אחד לא יגיד לי שלבנות דף HTML שמקושר לקובץ ASP שמחובר למסד נתונים ומשתמש במנוע חיפוש ומציג טבלאות נתונים זה קל!

PASCAL זה באמת הרבה יותר קל (בזה אפילו אני מצליח) אנחנו משתמשים במערכים דו וחד מימדיים, זה באמת לא קשה, אבל עבודה של 19 שאלות (שאלות כמו לעשות טבלאת מעקב ולכתוב תוכנות מלאות) כל שבוע זה כן.

בנוסף לכל זה תוסיפו (בלי להעליב) מורה רוסי עם מבטא כבד של בבא לובה שלא מבין כלום מהתלמידים שלו :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"HTML שמקושר לדף ASP שמחובר למסד נתונים ומשתמש במנוע חיפוש ומציג טבלאות נתונים זה קל!"

אוי נו. מי שיודע, זה קל. פשוט אתה בא לכיתה בלי לדעת כלום ושם כבר מלמדים אותך את כל החומר, ונחנו יודעים

איך מלמדים בבתי הספר. חצי שנה בקושי מספיקים HTML (חבר שלי)

אני רק בחתיבה אבל אני כבר למדתי כמה שפות תיכנות בעצמי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...