מחר בית-ספר :( - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחר בית-ספר :(

asmon

Recommended Posts

• תגובות 68
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מחר יש לי מבחן הכי חשוב השנה ,במתמטיקה שיקבע לכמה יחידות אני הולך

אם תגיע ל5 תגלה שכל מבחן "סתם" בתיכון יהיה יותר קשה מהמבחן יחידות הזה.

ואם נחזור לנושא: למישהו מתחשק לסכם בשבילי 2 פרקים מהשואה שאני צריך להביא למחרותיים ולא התחלתי (עזבו את התרגילים בC, העבודה להגשה בפיזיקה, השאלות מתוך בגרות בתנ"ך, העבודה על ספר בספרות, והפרוייקט באגלית שנשאר לי לסיים, אחחחח.... חופש)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם תגיע ל5 תגלה שכל מבחן "סתם" בתיכון יהיה יותר קשה מהמבחן יחידות הזה.

ואם נחזור לנושא: למישהו מתחשק לסכם בשבילי 2 פרקים מהשואה שאני צריך להביא למחרותיים ולא התחלתי (עזבו את התרגילים בC, העבודה להגשה בפיזיקה, השאלות מתוך בגרות בתנ"ך, העבודה על ספר בספרות, והפרוייקט באגלית שנשאר לי לסיים, אחחחח.... חופש)

יש לי כמעט את אותן העבודות להגשה, וממש אין לי כח לעשות אותם. נמאס כבר מכל זה..בעעעעעעע

ובגרות בהיסטוריה זה רק לשבת ולשנן את כל החומר אפילו אין צורך ללמוד כל השנה, קונים ספר מיקוד וזהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהיסטוריה לא למדתי כל השנה (המורה שונאת אותי :P) אבל לפני הבגרויות שיננתי את החומר וסיימתי עם 80

אין מה לפחד מהמקצוע הזה וכדאי להעזר בבגרויות קודמות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עומרי !! :smiley6:

מה עם השיעורים במת' למחר? ברוך יכעס.... אתה רוצה הגשה תיקנית? :cwm32:

והעבודה באלקטרוניקה?

והמתכונת באלקט'?

והבגרות?

אכן חופש....

:hanged: :behead:

עריכה: עכשיו קיבלתי עדכון שאלה לא רלוונטיים.... טוב נו.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי שדיבר קודם על פיזיקה ומדעי מחשב מול אמנות ועיצוב תעשייתי ברמיזה קלה שאולי המקצוע שלמדתי לא דורש הרבה מאמץ אז ככה. ברמה המעשית זה דורש המון כי יש יאמבה עבודות אבל בקטע של החשיבה, צרייך פשוט להיות טיפה יצירתי וכמה שפחות להיות התוכי של המורה כי זה לא עובד. מדעים מדוייקים זה לא בדיוק מה שהיה בבי"ס שלי (ממש לא, ביטלו אפילו 4יח"ל מטמתיקה במקום להמריץ תלמידים להעלות).

מה שאני רציתי להגיד זה שאל תבכו שאתם בבי"ס. כאילו, fuck, אתם ילדים, ותהנו מזה כל עוד אתם יכולים! זאת תקופה קצרה ותתגעגעו אליה יותר מכל תקופה אחרת גם אם עכשיו אתם חושבים "אויש איך אני מת לגמור עם הבי"ס הזה אחת ולתמיד!". לא, לא ממש קשה לי בצבא כי אני דיי מיליטריסטית בתכלית ומה שהיה בבי"ס היה מתוך זלזול במערכת החינוך, במיוחד בבי"ס הדפוק שלי שם המנהלת הפכה את הבי"ס לחצר אחורית של הארלם והורידה את הרמה ולא ממש היתה לי אפשרות לעבור למקום אחר מסיבות רפואיות. אז בחרתי לזרוק ז** ואני לא ממש מצטערת. התפקיד שיש לי בצבא לא קשה אבל אני מתגעגעת לבי"ס, לספריה, להפסקות, לצחוקים עם החברה' על המדשאה של הבי"ס, לזקן המוזר מהקיוסק. בחמוץ-מתוק.

אני רק מנסה לומר לכם להפסיק להיות בבעסה מהבי"ס ותנסו להינות. האחריות הנופלת עליכם היא לא כזאת גדולה. מקסימום נכשלים באיזה מבחן, יש מועד ב'. גם אם 10 פעמים נכשלת אתה יכול לגשת שוב לבגרות (ולשלם איזה 40 שקל כל פעם) אבל בצבא זה מפחיד כי כל החלטה שלך (טוב, לא כל...) היא עניין של חיים ומוות. אני אמנם לא בתפקיד מבצעי אבל אני צריכה להלחם עם אנשים שלא אכפת להם מכלום על ציוד שאולי יציל חיים של אנשים ואם ומשהו קורה יש לי אח"כ רגשי אשם והמצפון שלי אוכל אותי.

You're kids, you're young, you're free - Enjoy it while you can!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאני תמיד אומר, הכל יחסי.

שאתה בכיתה ז ויש לך מבחן בגיאומטריה אתה אולי בוכה קצת כי קשה לך לתרגל, שאתה ביב' אתה יכול לגמור את כל הספר בשעה בראש.

עכשיו אני ביא' אני מתחיל ב8 וחוזר הבייתה אחרי 4:30 ;-/ חצי ממה שאני לומד משעמם לי ת'ביצים ואני לא צריך, ואם כבר אני עושה בזה בגרות אני יכול ללמוד את הכל בחודש לא בשנה.

אני נגמר משעמום בבית ספר והייתי מעדיף לעשות מליון דברים אחרים. נכון יש חברים, ויש צחוקים לפעמים אבל בבית ספר חושבים שאתה מפגר, למה לעזאזל ללמוד אנגלית 6 שנים ?! למה !?!!!!!!?!?! בי' אני כבר יכול לגשת לבגרות, ראבאק אני כותב כל היום באנגלית, מדבר אנגלית וקורא אנגלית (גם עברית כמובן :P) אז למה נראה למורה ה****** שלי שמעניין אותי איזה סיפור מפגר של 80 עמודים ? למי אכפת !? יש לי בגרות בתנ"ך, אוקיי סבבה, למי אכפת מכל הפרשנויות הכי קטנות ומעצבנות והכי לא חשובות בעולם, איך לא ? למערכת החינוך, כי על זה כל הבגרות ! אז למה נראה למורה שלי שאני הולך לחזור הביתה אחרי שני מעביר יותר משליש מהיום שלי (כולל שינה), בבית ספר ולענות על 40 שאלות סתם כי בא לה? אני מעדיף לקבל ישר מיקוד, ישר לקבל חומר, ללמוד וביי... וזה יענו כאילו "הכנה לאוניברסיטה" או הכנה לחיים... בטח...

לי אישית נשבר הזין, אני רוצה ללמוד את מה שמעניין אותי ולא רוצה לבזבז את הזמן שלי על המוסד הדבילי הזה, ת'שנה אני אגמור ואם לא יהיה לי כוח אני לא הולך ליב'.

בגרות ? אולי זה מפתח לעתיד אבל בית ספר - לא!

ברור שכל מי שבצבא יגיד שבית ספר זה טוב והם היו מתים לחזור לזה, למה ? כי הצבא זה פי מליון יותר קשה, יותר דרישות, פחות שינה, סכנת חיים בהרבה מקרים, בית זה דבר שחולמים עליו ורגילה זה החופש הגדול אה... וזה 3 שנים רצוף.

ת'אמת ? אני מעדיף ללכת לצבא עכשיו ולהתחיל לחיות כמו בנאדם כמה שיותר מהר כשאני יודע שהחיים לפני, בית ספר = בית סוהר.

פלא שהציונים כל כך נמוכים ? אנשים מתפלאים שהמורים לא מספיקים ללמד ? 40 ילד בכיתה, הכיתה נראית כמו חרא, על הריצפה... חרא, המורים הרבה פעמים ברמה מאוד מאוד נמוכה או בכלל לא מתאימים ללמד בני נוער אלא ילדים בגן, מורים באים עצבנים לכיתה מכיתות של ילדים בז' ואיך בא לך ללמוד ככה? וגם בשביל מה?

בקיצור... מחר בית ספר זה יכול להיות לא פחות סיוט לתלמיד מאשר מחר חוזרים ליחידה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...