תואר / קורס ב-IT לקידום הקריירה - טכנולוגיית מידע - IT - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תואר / קורס ב-IT לקידום הקריירה

proevo4ever

Recommended Posts

שלום לכולם!

אני עובד בחברת Enterprise בתור איש סיסטם למערכת מאוד גדולה ומרכזית בארגון. (פחות מחצי שנה בארגון)

בתפקידים הקודמים שלי עשיתי סיסטם והלפדסק בעולם .

אני חושב על ללמוד תואר / קורס תוך כדי עבודה שיכול לקדם אותי בקריירה , שיפתח אותי לתפקידים חדשים ומתקדמים ואולי אף משרות ניהול.

אני ללא ספק רוצה להתקדם ולהתפתח בתחום ה-IT.

אם אני אמשיך במסלול שלי ללא תואר - העליות שכר יהיו יותר איטיות, אם אני אתקדם בתפקיד הוא יהיה +- אותו הדבר.

האם יש איזשהו תואר / קורס ששווה לי לקחת? 

חשבתי אולי על תואר במערכות מידע. 

מה דעתכם בעניין?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק אתה יכול לומר מה יקדם אותך בארגון שלך, אבל בגדול כמו שכבר הבנת קשה מאוד להתקדם בלי תואר הנדסי בהייטק, גם בתחום ה-IT (שחלק גדול ממנו היום זה כבר הנדסת תוכנה פרופר).

התארים "הנפוצים" הם הנדסת תעשיה וניהול, מערכות מידע וכו' - אבל קח בחשבון שתואר זה מסלול ארבע שנתי קשה ומפרך ויהיה לך מאוד קשה לשלב עבודה במשרה מלאה ולימודים, לפחות בשנתיים הראשונות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לתפקיד סיסטם/רשתות וכו' אין צורך בתואר, הסמכות טכניות זה יותר הכיוון. (MCITP/CCNA ,קצת סקריפטינג/וירטואליזציה ואתה על הגל)

במידה ותרצה להתקדם לתפקידי ניהול בתחום אז בד"כ דרוש תואר, אך תמיד יש יוצאים מן הכלל. (אני אישית מכיר סמנכ"ל טכנולוגיות בחברה מאד מוכרת ללא תואר)

אם הכוון הוא יותר לתחום התכנות אז חד משמעי - תעשה תואר במדעי המחשב/הנדסת תוכנה.

עצתי אליך, תחקור בדיוק איזה תחום מעניין אותך ואילו אנשים הצליחו בתחום הזה (Linkedin זו דרך מעולה לעשות זאת)

תראה בדיוק מה הם למדו, איפה עבדו ואיזה ניסיון צברו כדי להגיע לאיפה שהם היום.

בהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...