שלום זקוק לעזרה בבחירת מסך לגימינג - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שלום זקוק לעזרה בבחירת מסך לגימינג

Wolfinix

Recommended Posts

תקציב לא גבוהה עדיפות לאזור ה800-1000 ש"ח

הסיבה העיקרית שהמסך הנוכחי מציק לי בעיניים...
אחרי קצת קריאה חשבתי על המסך
24GM77-B 24 אבל אחרי המחירים בארץ ויתרתי..

המסך בחו"ל עולה 240$ 1000 ש"ח עם מיסים מקומיים.
שליחה עם דואר ומכס והכל, עצמאית לארץ - 1300 ש"ח.
רכישה דרך אתר כמו BUY2USA כבר הופכת ל 1750 ש"ח!
רכישה של אותו מסך באילת (בלי מע"מ) 1950 ש"ח!!
רכישה בחנות רגילה בארץ ב2250 ש"ח!!!
:-(

ואז הגעתי לדילמה בין TN לIPS שאם הבנתי נכון החסרונות של הראשון הם פלטת הצבעים ושל השני קצב הרענון...

האים הIPS מסתדר עם גימינג?

אז אשמח לעזרה שלכם המלצות וחוות דעת :-)

אני כרגע עם כרטיס hd 6870  מתכנן להחליף אותו בע"ה לכשיתאפשר כנראה ל RX 480 (מחכה לראות ביקורות אמינות עליו) או למשהו מקביל פחות או יותר מבחינת היכולות/מחיר.

המסך בעיקר למשחקים ( RPG, יריות,טאקטיקה, אסטראטגיה ופעולה (לא משחק ומרוצים) ולא ברמה תחרותית מקצועית למקרה שזה קשור) גלישה וצפייה בסרטים.

תודה מראש לעוזרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

בתקציב הזה עם פאנל -

P2414H(ללא חיבור HDMI).

http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=870336

U2414H מסגרת דקה, חיבור , ומרכזיית .

http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=873416

מסכים מעולים ועושים עובדה טובה גם בגיימינג. זמן תגובה בין TN ל- פחות משמעותי ולי אישית לא היה מורגש כלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Mentos

בתקציב הזה עם פאנל -

P2414H(ללא חיבור HDMI).

http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=870336

U2414H מסגרת דקה, חיבור , ומרכזיית .

http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=873416

מסכים מעולים ועושים עובדה טובה גם בגיימינג. זמן תגובה בין TN ל- פחות משמעותי ולי אישית לא היה מורגש כלל.

תבורך :-)

אני מבין שמבין השניים שהמלצת U2414H עדיף? האם יש לו חסרונות? והאם ידוע לך אם הוא טוב לעינים רגישות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עובד עם הP2414H כבר 20 חודש כ10 שעות ביום, מסך נוח עם דיוק צבעים מעולה, לא הכי מרוצה ממנו בתחום הגיימינג, אבל לעבודה שוטפת פשוט מעולה.
חבל שיורדים לפסים אישיים בתרד' הזה, בסך הכל בפורום שלנו נהוג לעשות חיפוש לפני פתיחת תרד' חדש, לא צריך להיפגע מתגובות של אנשים, הכל ברוח טובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Wolfinix

אני מבין שמבין השניים שהמלצת U2414H עדיף? האם יש לו חסרונות? והאם ידוע לך אם הוא טוב לעינים רגישות?

הכפתורים על המסך לא תמיד מגיבים בצורה חלקה, GLOW מה שקיים בכל פאנל .

לעיניים רגישות באופן כללי מומלץ על PLS\IPS בגלל זוויות הצפייה והצבעים המדוייקים יותר בנוסף יש תמיכה ב- "FLICKER FREE" במסך(תקרא על זה קצת באינטרנט).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Wolfinix

לי אישית יש את המסך הנ"ל ואני חייב לציין שאני אישית לא הייתי ממליץ עליו לגיימינג, ואני אוסיף כוכבית*

למה?...כי זה באמת תלוי במה אתה הולך לשחק ומה הצפיות שלך מהמסך בזמן משחק.

ציינת שאתה משחק במגוון שונה שכמעט מכסה את כל הז'אנרים, למשחקי RPG המסך מצוין, למשחקי יריות כפי שציינת אבל אני מניח שמדובר ב-FPS, אני אישית לא הייתי מרוצה.

יש הרבה שיחלקו עלי ויש שיסכימו, אבל זו דעתי.

חיסרון שמאוד הפריע לי ואחת הסיבות שהחלטתי להחליף אותו, זה זליגת אור נוראית!

היום יש לי מסך בעל פנל וההבדל בין המסך שיש לי היום לבין המסך הנ"ל הוא עצום, ואני שם דגש על הזליגת אור!

לסיכום, אני הייתי אומר שביחס לעלות אתה תקבל תמורה מלאה, ומה לעשות תמיד יש טוב יותר ומומלץ יותר, אבל כמובן שלכל דבר יש מחיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של shapin

אני עובד עם הP2414H כבר 20 חודש כ10 שעות ביום, מסך נוח עם דיוק צבעים מעולה, לא הכי מרוצה ממנו בתחום הגיימינג, אבל לעבודה שוטפת פשוט מעולה.
חבל שיורדים לפסים אישיים בתרד' הזה, בסך הכל בפורום שלנו נהוג לעשות חיפוש לפני פתיחת תרד' חדש, לא צריך להיפגע מתגובות של אנשים, הכל ברוח טובה.

תודה :-) ,

אפשר לשאול מה החסרונות שמצאת בו לגימינג? ועד כמה הן מורגשות?

ואתה צודק לא צריך לרדת לפסים אישיים.

ציטוט של Mentos

הכפתורים על המסך לא תמיד מגיבים בצורה חלקה, GLOW מה שקיים בכל פאנל .

לעיניים רגישות באופן כללי מומלץ על PLS\IPS בגלל זוויות הצפייה והצבעים המדוייקים יותר בנוסף יש תמיכה ב- "FLICKER FREE" במסך(תקרא על זה קצת באינטרנט).

תודה אני אקרא ^_^

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של YoniDahan

לי אישית יש את המסך הנ"ל ואני חייב לציין שאני אישית לא הייתי ממליץ עליו לגיימינג, ואני אוסיף כוכבית*

למה?...כי זה באמת תלוי במה אתה הולך לשחק ומה הצפיות שלך מהמסך בזמן משחק.

ציינת שאתה משחק במגוון שונה שכמעט מכסה את כל הז'אנרים, למשחקי RPG המסך מצוין, למשחקי יריות כפי שציינת אבל אני מניח שמדובר ב-FPS, אני אישית לא הייתי מרוצה.

יש הרבה שיחלקו עלי ויש שיסכימו, אבל זו דעתי.

חיסרון שמאוד הפריע לי ואחת הסיבות שהחלטתי להחליף אותו, זה זליגת אור נוראית!

היום יש לי מסך בעל פנל וההבדל בין המסך שיש לי היום לבין המסך הנ"ל הוא עצום, ואני שם דגש על הזליגת אור!

לסיכום, אני הייתי אומר שביחס לעלות אתה תקבל תמורה מלאה, ומה לעשות תמיד יש טוב יותר ומומלץ יותר, אבל כמובן שלכל דבר יש מחיר.

תודה :-),

מה החסרונות ששמת לב אליו ביחס לFPS ? ואם אפשר לשאול מה המסך שאתה אתו עכשיו? ואם תתאפשר חריגה קטנה בתקציב מה מומלץ יותר לדעתך שיכסה על כך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ במשחקי FPS התמונה פשוט "לא רצה חלק", מרגיש מריחות שממש הפריעו לי.

אני כרגע עם MG279Q שאני ממש אבל ממש לא מתכוון להשוות אותו למסך השני שיש לי, כי זה אאממממ "לא כוחות" :)

שוב, אני לא חושב שאתה חייב לחרוג בתקציב בשביל מסך שיענה לדרישות שלך שה-2414H בהחלט עונה עליהם.

אתה תהנה מאיכות צבעים גבוהה, ותמונה ברורה!....

פשוט הדרישות שלי היו גבוהות יותר, לכן תקצבתי סכום גבוהה יותר לדרישות שלי ואין לזה סוף ואני באמת שלא ממליץ לך ללכת לשם כי מהבנתי אתה לא צריך את זה וחבל.

אני חוזר ואומר (ואני נשמע כמו תקליט שבור) שאתה תהנה מהמסך הנ"ל, פשוט הבאתי לך נקודת מבט מסויימת וחוויה אישית שלי שיהיה לך למה לצפות.

נ.ב: עדיין יש לי את ה-U2414H ארוז בשמיכה בארגז מצעים :) ..

ככה שבסך הכל הוא שירת אותי נאמנה, וכנראה שקצת קשה לי להיפרד ממנו ..חחחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...