האתר לא עולה בפיירפוקס - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האתר לא עולה בפיירפוקס

Sarm1x

Recommended Posts

• תגובות 81
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

טוב, אבל עובדה שזה רק אצלך. לי אין שום בעיה להיכנס עם FF, לא בתור אורח ולא בתור משתמש מחובר. גם לא ב-IE.

ולפי הסטטיסטיקות של האתר - גם לא לאנשים אחרים.

לדוגמה, אתמול אלו היו נתוני הכניסה לאתר - מעל 850 גולשים נכנסו בהצלחה עם FF:

*צונזר*

ורק להבהרה כדי שלא תחשוב שהמספרים הנמוכים בכל שאר הדפדפנים מדברים על תקלה, אלו היו הנתונים לפני חודשיים:

*צונזר*

(צונזר כי זה בפורום כללי..)

אז כן.. כשאני אומר שהדפדפנים האלה זניחים... הם זניחים. אחוזים בודדים.
ויחד עם זאת, האתר עובד בהם בסדר גמור, וכראיה יש כ-1,000 גולשים שנכנסו אתמול לאתר עם FF.

הבעיה היא נקודתית אצלך, ולדעתי זה נובע מקאש / קוקיז / תוסף כלשהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של א.ב. גימל

@Milford Cubicle, @MiniMizer

מאחר והתופעה (טעינה אינסופית של האתר ללא תוצאה = מסך ריק לגמרי, בעיקר כשמנסים לגשת לפורומים, בדפדפן FF) מתרחשת למספר רב של אנשים המשתמשים בדפדפן פיירפוקס, קשה להשאים רק אותם/מחשבים שלהם.

התיאוריה שלי (לא בדוקה, אולי אני לגמרי לא בכיוון) היא שהעדכון האחרון של גרסת ה- FF (גרסה 47 אשר שוחרר ב- 7/6, כלומר יומיים לפני החג) שינה משהו בדפדפן וגורם לבעיית גלישה באתר.

נ.ב נכון לאתמול בערב, עדיין האתר לא נטען אצלי ב- FF. (כרגע אני מגיב מהעבודה עם chrome).

התקנתי עכשיו גרסה 47. עובד בלי שום בעיה.

מציע לך (לכם) לבדוק אם מופיעים exceptions כלשהם בקונסול של בזמן טעינת האתר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

@Milford Cubicle, @MiniMizer, לאור המידע החדש שהעלתם, בדקתי שוב את התופעה ב- FF במצב בטוח ועדיין לא הצלחתי להכנס לפורומים (לעמוד הראשי נכנסתי).

הפעלתי console כפי שהתבקשתי וראיתי שהתהליך נתקע בשורה של - https://sb.scorecardresearch.com/b

מבדיקה קצרה באינטרנט הבנתי שהחברה הזו נותנת שירותים של קופצים (למרות שבחלק מהאתרים כתוב שהם נגועים בווירוס / חדירים לווירוסים).

לאור מידע זה ניטרלתי את האנטיווירוס וחומת האש שלי והאתר עלה.

בבדיקה נוספת ראיתי שמי שעוצר את (https://sb.scorecardresearch.com/b) זה ה- Firewall שלי (של חברת zone alarm).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי האתר מצליח לעלות עכשיו בFF אך הוא איטי בצורה נוראית, כדי שדף יעלה כמו שצריך אני צריך לעשות רענן פעמיים שלוש.

בוא ותאשים ותגיד לי שזה עדיין בעיה אצלי.

כי אצלי שום דבר לא השתנה, וכן ניסיתי מצב בטוח אילו היית טורח לקרוא, לא עוזר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בפיירפוקס אצלי , האתר עולה עובד כרגיל , לא ראיתי איזה באג .
אבל כל דף צריך להמתין איזה שלוש ארבע שניות ארוכות  עד שהדף יסתדר\יטען .

לעומת הכרום  שהאתר והדפים השונים ,  נטען בצורה סבירה וטובה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האתר הזה היה לפני מספר שנים "מעוז השועל", פיירפוקס היה הדפדפן המוביל מבין הגולשים באתר, בימים שעדיין עוד היה רוב בכלל ל-IE ב"שאר האינטרנט"...

ואפילו פה, באתר הזה, בימינו פיירפוקס מתנדנד באיזור ה-5-8% מהגולשים בלבד. מדובר במספרים זניחים לגמרי.

הדפדפן הזה ננטש אפילו בקרב ה"מכורים" הגדולים. אני יכול רק להניח שבהסתכלות כללית על כל השוק, ולא רק על הביצה הטכנולוגית של HWzone, המצב של פיירפוקס אפילו גרוע יותר.

וכשאתה כלכך זניח בנתח השוק, דברים זורמים הרבה פחות חלק. אין מוטיבציה לאנשי מוזילה בעצמם, אין מוטיבציה למפתחי אתרים להשקיע בהתאמות לדפדפן מעבר לרמת הסביר (יחד עם זאת אני מדגיש שוב ש-HWzone עובד בצורה תקינה בכל הדפדפנים כולל ו-IE)... ומתוך הוואקום הזה נוצרים באגים ותקלות שקשה לאתר את המקור שלהם, ואף אחד לא באמת טורח לחפש..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת בעיה של FF 47 ספציפית עם האתר הזה, לא ראיתי אותה באף אתר אחר.

FF דפדפן מצוין, מהיר מאוד ועם הרבה יותר הרחבות מ-.

נתח השוק הגלובלי הוא סביב 10%, ממש לא "זניח".

מאחר ורוב המשתמשים בגרסה הזו נתקלים בבעיה, אני מבקש מהמפתחים לנסות לתקן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב, באתר אין שום בעיה והוא פועל מצויין בכל הדפדפנים. אין בו שגיאות והקוד שלו עומד בכל התקנים (בדברים החשובים, לא קישקושים כמו alt על ושיט כזה).

אתה מוזמן לשאול את מוזילה מה הבעיה עם גירסה 47 שלהם שהיא לא מציגה לך בכלל (דף לבן) אתר שבגירסה הקודמת עבד בלי בעיה.

כמו כן, http://downforeveryoneorjustme.com/hwzone.co.il

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

אורח
דיון זה נעול לתגובות חדשות.

• צור חדש...