עשיתי זיכוי להום פרונט ובטעות לחצתי זיכוי לSTEAM WALLET - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עשיתי זיכוי להום פרונט ובטעות לחצתי זיכוי לSTEAM WALLET

דודים דודים

Recommended Posts

זה קרדיט בחשבון שלך.

כשתכנס לעמוד צ׳ק אאוט תהיה לך בחירה מאיפה לקחת את הכסף.

אם יש לך כסף בחשבון (קרדיט) אז כברירת מחדל זה לוקח קודם כל מהקרדיט ואז משלים מהאשראי אם חסר. כמובן יש לך אפשרות לבחור לשלם ישירות מהאשראי אם אתה לא רוצה לבזבז את הקרדיט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואלה? לא ידעתי את זה. אז זה בעצם סוג של store credit. 

לשם שינוי EA עושים משהו יותר הוגן מvalve :D  נראה לי שהmoney back שלהם הוא כסף בחזרה ולא סוג של קרדיט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"Available within 3 hours"

יש לך קרדיט אבל הוא לא זמין ברגע זה אלא רק אחרי זמן מסויים מרגע שקיבלת את הזיכוי. תחכה עוד 3 שעות ותבדוק שוב את העמוד הזה. ברגע שיהיה לך כתוב 59.99 ב wallet balance תוכל להשתמש בכסף הזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואלה? לא ידעתי את זה. אז זה בעצם סוג של store credit. 

לשם שינוי EA עושים משהו יותר הוגן מvalve [emoji3]  נראה לי שהmoney back שלהם הוא כסף בחזרה ולא סוג של קרדיט.

הקרדיט מבטיח להם שהכסף הזה שלהם לא משנה מה מרגע שהוא נכנס למערכת שלהם, רק כמובן על חשבון הלקוח.

במקרה הזה ea באמת יותר טובים. גם התמיכה שלהם בכללי הבנתי הרבה יותר טובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התמיכה של EA טובה כשאתה מצליח להגיע אליהם!!!

מישהו לא מזמן פרץ לי לחשבון (אלוהים יודע איך) ושינה את הססמה שלי ופשוט השאיר אותי בחוץ ..

ניסית במשך שעות להבין איך ליצור אתם קשר בlive chat. בסוף איכשהו הגעתי אליהם לאחר שכמעט וויתרתי...

בכל אופן, לאחר שהסברתי להם את המצב, ולאחר הזדהות קצרה, החזירו לי את החשבון. יש לי כ"כ הרבה משחקים בorigin שכמעט קיבלתי שבץ חחח.

אגב, משחק בליסטי! , קניתי אותו לפני כמה ימים (בקצת יותר זול מg2a), שווה כל סנט.

המולטי שלו גם ממש נחמד, מזכיר מאוד את המולטים של פעם כגון unreal tournament וquake, כל כך כיף :) 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...