2GB RAM עבור windows 10 64bit עם מעבד Z8350 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

2GB RAM עבור windows 10 64bit עם מעבד Z8350

Knopix

Recommended Posts

לי יש tv box מבוסס z8300 (אחיו התאום? של הz8350) שעובד עם win10 כמו פנתר. לא יודע לגבי עבודה משרדית, אבל מולטימדיה הוא אוכל בלי מלח..

שזה כולל גלישה, popcorn time, kodi וsteam inhome streaming וגם בFHD ו4K (כולל בyoutube).

כמובן שהתחושה היא נחותה מPC רגיל, אבל זה בעיקר בגלל הזיכרון המובנה האיטי והזעיר. יחסית למה ששילמתי, אין לי טענות (אדרבה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של OvO

לי יש tv box מבוסס z8300 (אחיו התאום? של הz8350) שעובד עם win10 כמו פנתר. לא יודע לגבי עבודה משרדית, אבל מולטימדיה הוא אוכל בלי מלח..

שזה כולל גלישה, popcorn time, kodi וsteam inhome streaming וגם בFHD ו4K (כולל בyoutube).

כמובן שהתחושה היא נחותה מPC רגיל, אבל זה בעיקר בגלל הזיכרון המובנה האיטי והזעיר. יחסית למה ששילמתי, אין לי טענות (אדרבה).

בשביל שנעזור לבחור תנסה לפתוח כמה בו זמנית,

נגיד נגן מוזיקה ברקע עם שיר כלשהו - עמוד כלשהו באינטרנט (בו נתפרע עם ynet בלי חוסם פרסומות) ונקנח באיזו תוכנת כלשהי. תפעיל את ה Task Manager תעבור לעמוד של performance ותעדכן אותנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי הרגשה שהtv box יתפוצץ אם אני אעשה את כל זה במקביל :D 

לא הכבדתי עליו יותר מדי, וכל מה שציינתי שהוא עושה מצוין נעשה בצורה פרטנית ונקודתית.

אני בעיקר משתמש בו בצפייה בסרטים בסלון מדי פעם.

שיהיה לי זמן אני אעשה זאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מנסיון אישי - זה אפשרי, אבל כמובן שצריך להתרגל קצת לזמני תגובה לא ממש מדהימים. בשורה התחתונה, זה אפשרי וזה מעשי וזה עובד.

ה-Upside לכל הסיפור הזה הוא חיי ממש טובים (בהנחה שאתה מתכנן לקנות מערכת ניידת) - זאת בניגוד לדגמי הסלרון והפנטיום שמציעים לרוב מעט יותר כח עיבוד בתמורה לחיי שנמצאים בקצה הנמוך של הסקאלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מערכת הפעלה מסוג 64 סיביות צורכת יותר , 2 גיגה הן הדרישות המינמליות בשביל שזה "יעלה" לא לעבודה שוטפת.

פותח הדיון שאל על 64 סיביות ולכן זה לא מומלץ בשביל 2 גיגה ראם עדיף 32 סיביות למערכת ההפעלה, בכל מקרה זכרונות מאוד זולים היום ולא הייתי מפעיל שום מחשב עם מערכת הפעלה מודרנית מסדרת ללא 4 גיגה ראם במינימום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...