המלצה לקירור נוזלי למעבד - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה לקירור נוזלי למעבד

TheIronShit

Recommended Posts

אהלן,

אני מחפש להחליף את הקירור למעבד לקירור נוזלי, אני רוצה לקחת את ה OC לשלב הבא אחרי שכבר עשיתי OC ל- FX 8350 ל 4.4 GHZ שב Prime 95 מגיע למקסימום טמפ'-62 ולפעמים טיפה יותר( למרות שבתכלס במאמץ במשחקים וכו' הוא מגיע אולי ל 50 מעלות)

אשמח להמלצה לקירור טוב שיעלה מקסימום 400 שקל, חשבתי אולי על Corsair H55/H60/H75. כרגע הקירור שלי זה Noctua NH-U14S עם מאורר אחד, המארז שלי זה GX300 אז מבחינת מקום אני בספק אם תהיה בעיה.

אשמח לחוות דעתכם,

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתקציב הזה עדיף שתישאר עם הקירור שלך, הקירורים שנתת לא שווים בשביל לעלות שלב נוסף באוברקלוק.

יש לך אפשרות לעבור ל-D15/14 שזה האופציה הכי טובה ( יותר ממרבית קירורי המים) .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אותו דגם כמעט אבל חדש אני לא אקנה, נראה לי שמה שאני אעשה בסוף זה פשוט לקנות עוד מאורר שאני אחבר אותו מהצד השני ככה שהזרימת אוויר והוצאת החום תהיה יותר אפקטיבית כי כרגע שאני שם את היד מבעד לגוף קירור(בצד השני איפה שאמור לצאת אוויר) אני לא מרגיש יציאה של אוויר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאוורר נוסף ייתן לך הבדל של 1-2 מעלות D14/15 ייתן הבדל של 4-8 מעלות , אלו שני קירורים שונים לגמרי.

ברור שלא שווה להשקיע בשביל שינוי כזה קטן אבל הרבה יותר טוב מכל קירורי המים הסגורים למיניהם(עולים יותר כסף עם טמפ' גבוהה יותר).

אם אתה רוצה באמת שינוי תצטרך לבנות מערכת קירור מים שעולה לא מעט כסף ( לדוגמא :המערכת שלי -מאמץ מלא 36 מעלות-http://www.iopanel.net/forum/thread70897.html)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...