מספר שאלות על מאווררים במחשב. - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מספר שאלות על מאווררים במחשב.

JediMaster

Recommended Posts

לפני שכולם יגידו "שאלת את זה בדיון אחר, למה פתחת חדש", גם המנהל עצמו שאל מה הקשר לדיון והמליצו לי בכלל לפתוח ת'רד חדש. אז הנה. רק שעכשיו אל תגידו שמה שאני עושה לא בסדר =\.

1) איפה בדיוק אפשר להשיג לד בשני צבעים? למישהו יש תמונה של זה? אני רוצה לראות את זה.

2) יש לי מאוורר אחד על המעבד ושני מתחת לHDD, אף אחד מהם לא ממש באיזור פתוח ויש לי מארז של E-Star. כדאי לי להוסיף עוד מאוורר מאחורה ואולי אחד בצד? האם אחרי שאני יעשה את זה יש סיכוי להרגשה של שיפור בביצועים?

3) המעבד שלי מאוד מאוד מרעיש, וזה כנראה המאוורר של המעבד (למרות שאחרי שניקיתי אותו מאבק הוא פעל קצת יותר בקשט). האם כדאי לי לעשות פאן באס ולכלול בתוכו את המאוורר של המעבד, או שעם דברים כאלה כבר לא כדאי להתעסק? ויש דרך אולי להחליף את גוף הקירור כולו \ רק המאוורר?

תודה לעונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

WTF ? המאוורר של המעבד משמיע רעשים? איזה סוג יש לך ?

לא נשמע לי כל כך הגיוני שהמאוורר של המעבד מרעיש (יש לי מארז עם הרבה מאווררים והמאוורר של המעבד נע בממוצע 4000 סל"ד והוא לא מרעיש לי),תנסה לפרק אותו ולבדוק עם יש בתוכו משהו שמפריע לו,

ואחר כך תסתכל בתוך המארז שהוא פועל ותבדוק מאיפה רעש בה מהמאוורר\או ממה הרעש נגרם.

בקשר ללד,אני חושב שקוראים לזה לד משתנה,תנסה לחפש כזה בחנויות אלקטרוניקה

ובקשר למאווררים כדי לך להוסיף 2-3 מאווררים 80\92 MM באזור העליון של המארז בצורה כזאת שהם מוציאים אוויר ובחלק התחתון תוודה שלפחות מאוורר אחת מכניס אוויר,מומלץ ביותר גם מאוורר בצד המארז ובגג

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. שנה כותרת, אתה לא חדש פה ואמור לדעת את החוקים כבר.

2. לד דו צבעי נראה כמו לד רגיל רק עם עוד רגל (ושקוף). זה עולה כ 2 שקל ללד בחנויות אלק'.

3. אם המאוורר שלך מרעיש, אין סיבה למה לא לכלול אותו בבייבאס.

4. IAF.ofek, זה שלך המאוורר לא מרעיש לא אומר שגם לו זה לא מרעיש. יש המון סוגי מאווררים וזה דווקא הגיוני מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי. תודה רבה על התשובות. אגב לד דו-צבעי יכול להיות לד שהוא למשל UV/צבע רגיל?

כרגע זרימת האוויר במחשב שלי נוראה. יש לי סה"כ מאוורר אחד במעבד ואחד בחזית חסום ע"י הפרונט של המארז. יש פתח לאחד מאחורה, שזה הדבר הראשון שאני יעשה נראה לי. מומלץ יותר לשים למעלה או בצד מאוורר נוסף? האם יש סיכוי שאחרי כל זה אני ירגיש שיפור בביצועים? ואם כבר אני קונה מאוורר אני רוצה משהו שקט. יש איזה משהו מומלץ? תריך להיות הבדל במחיר?

אגב, המאוורר של המעבד שלי כן עושה המון רעש. משום מה כשאני עושה עליו הרבה פעמים "פו" וזה ממלא את כל החדר באבק, הוא עובד בשקט יותר, אבל עדיין קול מעצבן.

תודה לכולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לד דו צבעי ברוב הפעמים הוא רק אדום/ירוק, ולא אולטרא ברייט. אני לא מאמין שיש אחד UV/צבע רגיל וגם אם כן, הוא יעלה המון.

בקשר לזרימת האוויר - שאל בפורום וקירור, זה לא המקום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לד דו צבעי ברוב הפעמים הוא רק אדום/ירוק, ולא אולטרא ברייט. אני לא מאמין שיש אחד UV/צבע רגיל וגם אם כן, הוא יעלה המון.

בקשר לזרימת האוויר - שאל בפורום וקירור, זה לא המקום.

אוקיי תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...