האם כדאי לשדרג? - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם כדאי לשדרג?

MisterL

Recommended Posts

היי,

אשמח להתייעצות.

זה המפרט שלי:

I7 2600K @ 4.0Ghz | AC Freezer 7 Pro Rev.2

Sapphire Pure Black P67 Hydra - Motherboard

G.Skill 8GB 1600Mhz

1TB HDD

Gigabyte GTX970 G1

Seasonic 620w m12ii

Thermaltake Wing RS 100 - מארז

מסך 24 - vg248qe

משרת אותי נאמנה כבר 5-6 שנים (מלבד הכרטיס מסך והמסך שנקנו בשנה האחרונה).

חשבתי לקנות מארז טוב יותר, להוסיף של 250-500GB, עוד 8GB (היה לי 16 במקור אך סטיק אחד התקלקל) ולמכור את ה970GTX ולהמתין ל-1080GTX

אך אני שואל את עצמי אם לא עדיף להשקיע כבר במחשב חדש? האם יהיה הבדל משמעותי? האם כדאי להמתין למעבדים חדשים וכד'?

רוב השימוש שלי במחשב הוא: יצירת מוסיקה, משחקים (מעדיף על הגדרות גבוהות) ואודיו (יש לי כרטיס קול חיצוני), כרגע המחשב מספק את הצרכים שלי רק קצת מתפשר במשחקים.

ההתלבטות שלי היא האם שווה להשקיע בחומרה ישנה (יחסית) והאם השיפור יהיה מהותי, ובכלל האם ה-1080GTX לא יהיה קצת Overkill? (לצ"ה בלוח הנוכחי יש-PCIE 2.0, בלוחות החדשים יש 3.0, לא יודע אם קיים ההבדל משמעותי אם האם יהיה צוואר בקבוק בין הכרטיס ללוח לכן לא שווה השקעה?).

אפשרות נוספת אגב, זה להמתין לפרסום של באנדל טוב בלוח יד 2 כאן באתר במחיר טוב, אך לא ראיתי כזה בינתיים.

מבחינת תקציב, אין לי תקציב מוגדר, אם זה שווה - אשקיע כמה שצריך.

תודה מראש :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כתבת "  רוב השימוש שלי במחשב הוא: יצירת מוסיקה, משחקים (מעדיף על הגדרות גבוהות) ואודיו (יש לי כרטיס קול חיצוני), כרגע המחשב מספק את הצרכים שלי רק קצת מתפשר במשחקים.

לפי הדברים האלה לא צריך להשקיע ,

אני חושב שהמעבד שלך חלש לעומת כרטיס המסך .

אם אתה עומד להחליף את כרטיס המסך GTX1080 ,להוסיף זיכרון  ולהוסיף ,

את המעבד והלוח אם תצטרך להחליף כדי שיתאימו לכרטיס המסך החדש ( ל סוקט 1151 ) 

אז מה נשאר ? תחליף מחשב.

כעיקרון אם מחלפים את השילוש וכרטיס המסך עדיף ללכת על חדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של jambo222

כתבת "  רוב השימוש שלי במחשב הוא: יצירת מוסיקה, משחקים (מעדיף על הגדרות גבוהות) ואודיו (יש לי כרטיס קול חיצוני), כרגע המחשב מספק את הצרכים שלי רק קצת מתפשר במשחקים.

לפי הדברים האלה לא צריך להשקיע ,

תודה על התגובה אך כנראה לא הבנת את כוונתי.

ההתלבטות באה מנק' ההנחה שאני בכל מקרה מתכנן להחליף חלקים מסויימים, לכן שאלתי האם כדאי להשקיע בשדרוג או לקנות חדש והאם לא יהיה צוואר בקבוק במידה ואשדרג את הקיים.

ציטוט של none77

לא רואה סיבה להחליף אוטומטית, בהנחה שישאר תקציב, תקנה את הכרטיס שאתה רוצה ולפי הצוואר בקבוק או הfps תחליט.

תודה רבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...