סיום הפרויקט עדכון קטן בעמוד 4 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סיום הפרויקט עדכון קטן בעמוד 4

SOLIDUS SNAKE

Recommended Posts

• תגובות 33
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יפה מעוד אחלה עבודה.

עכשיו אתה יכול להתחיל להשקיע בתוך המארז כמו להחביא את החוטים כמה שאתה יכול לאולי לשים סליבים שיש סוף סוף עכשיו בארץ ;) ;D

בקיצור יצא לך ממש יפה ואם איזה כלי עשית את החיתוך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראשית כמה תשובות :

1. זה לא גומי H ולא גומי U - היה לי קשה להשיג אחד (ה U יקר לי מדי). זהו בעצם כבל חשמל חתוך - הוצאתי את החוטים בפנים ופשוט החלקתי אותו על החיתוך.

2. החיתןך נעשה עם דרמל של WOLF עם דיסקיות 420 וכשאלו נשברו עברתי ל 409 שלדעתי הם פשוט מעולות וטובות הרבה יותר.

3. המארז הוא צ'יפטק פול טוואר שהשגתי במקרה לאחר הרבה חיפושים (אין בארץ הפסיקו ליבא).

4. סידור חוטים אני מתכוון לעשות בעתיד כשאני קנה ספק חדש - זה שיש לי (סאנשיין-קומה) לדעתי לא שווה את זה.

5. אני מתכוון מחר להוסיף את שתי הקטודות הירוקות שלי ולפרסם עוד אז צפו לעוד מחר.

וכעט לעוד תמונות:

P1010131.JPG

P1010132.JPG

P1010133.JPG

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פששש כל הכבוד אחלה של חלון!! עדיין לא הבנתי איך אמורים לשים את הגומי על אזור החיתוך מבלי ליצור גבעה בינו לבין החלון

אבל אני מאמין שזה דבר שרק כשהחומרים נמצאים אצלך אתה תבין.. בכל אופן ביצוע יפה!!

עכשיו אתה יכול להתחיל להשקיע בתוך המארז כמו להחביא את החוטים כמה שאתה יכול לאולי לשים סליבים שיש סוף סוף עכשיו בארץ

אפשר לדעת איפה אפשר לקנות סליבים בארץ ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה צת עם תאורה :

P1010135.JPG

P1010136.JPG

P1010137.JPG

אבל צצה בעיה כשאני מדליק את התאורה נורת הPOWER מתחילה להבהב וגם נפסקת פעולת המחשב (כמו RESTART) עד שאני מכבה את הקטודות.

אם מישהו יוכל לעזור לי אני אשמח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם זה ספק ג'נרי, אני מציע שתחליף אותו מהר, לפני שכמה קטודות ועוד רכיבים ישרפו לך במחשב....(בגלל זמני התגובה האיטיים, הספק לעיתים קרובות קורס).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...