DSF - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

DSF

Nick1986

Recommended Posts

שום דבר לא נותן איכות סטודיו חוץ מסטודיו. זה הרבה יותר מאיכות הקובץ. אתה יכול לשמוע את הקובץ הכי טוב בעולם בחדר עם יותר מדי הדהוד או עם גרועים או לא משנה מה וזה ישמע נורא ואיום.

בנוגע לפורמט, אני מכיר DSD ובחיפוש שעשיתי DSF זה פורמט של סגה ג'נסיס אז אני אניח שאתה מדבר על DSD.

DSD זה קודק של Super Audio CD שמוכר גם גSACD. זה סוג שונה של המרה ממה שיש בדיסקים או והצורה הזו מאפשרת לשמור אודיו באופן יותר איכותי מהשיטה הרגילה (1bit DAC מול הPCM המוכר)

הקודק הזה לא פתוח לשימוש הציבור ולכן לא תפס. צריך גם מכשירים מיוחדים לנגן דיסקים כאלה אבל על מחשב אפשר להתקין אותו ולשמוע.

אז כן. זה קובץ יותר איכותי אם:

1. ההקלטה והמסטרינג היו טובים. יש מלא הקלטות מחורבנות ששוחררו בפורמטים "אודיופילים" ועדיין נשמעות נורא.

2. המערכת שלך מסוגלת להשמיע לך הבדלים כאלה. אם יש לך זוג קטנים של מחשב לא הייתי מצפה לשמוע הבדל גדול במיוחד.

ובכל מקרה, אולפנים לא מקליטים ככה, הם מקליטים בשיטה הרגילה וכל הענין של הקודק זה משהו שנעשה בשלב האחרון של העבודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מכיר את פורמט FLAC והוא בנזונה של פורמט.

יש הבדל ענק בין לשמוע קובץ ב-,MP3

שזה פורמט דחוס מאוד שמאבד נתונים בתהליך הדחיסה שלו, כמו עוצמה ואיכות, לבין לשמוע את אותו הקובץ בפורמט FLAC.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...