מתלבט בין שני מסכים XL2730Z לבין MG279Q - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתלבט בין שני מסכים XL2730Z לבין MG279Q

YoniDahan

Recommended Posts

שלום חברים,

אני מעוניין לרכוש מסך "27 1440P 144Hz.

ההתלבטות שלי היא בין הXL2730Z של בנקיו, לבין MG279Q של .

השילוש שלי מורכב ממעבד I7 6700, כרטיס מסך FURY X, ו16G זיכרונות 3000Hz.

בגדול הפיצ'ר\חומרה "ששובר החלטה", היא סוג הפנל.

האסוס מצוייד ב-, לעומת הבנקיו שמצוייד ב-TN.

מעבר לזה כמובן יש את עניין הביקורות ברשת.

הבנקיו קיבל ביקורות מעולות בסך הכל, ובכולם הוזכר "חיסרון" של הפנל....

אם כי בלא מעט אתרים הם שיבחו את הפנל ואפילו הלכו רחוק ואמרו שכמעט ולא מורגש הבדל למעט בזווית צפייה.

האסוס קיבל ביקורות..אאאמממ טובות ולא מעבר לזה (לא שטוב זה גרוע כן), וגם פה הוזכר חיסרון של הפיצ'ר F-S שמוגבל ל35-90HZ להבדיל מהבנקיו ששם זה 40-144HZ.

וכולם כמעט סיכמו במשפט שהמסך בסה"כ "בסדר".

אשמח לקבל את דעתכם בעניין.

מבחינתי היום אני רוכש מסך, אבל מדובר בסכום לא מבוטל ואני רוצה לרכוש אותו בראש שקט :)

תודה מראש לעוזרים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה מתכוון להשתמש בF-S, אז תצטרך לקבוע שהסטנדרט שלך הוא 40-144hz. ה35-90 מתאים למי שרוצה לשחק ב60hz.

ומכיוון ש144HZ הולך טוב יותר עם מסכים שמגיבים מהר כגון 1ms "זמן תגובה", סוג הפאנל לא חייב להיות זה עם "התצוגה הטובה ביותר".

ברור ש"התצוגה הטובה ביותר" זה בונוס לכל מסך, וכן, ל27 אינץ' עדיף IPS (תלוי במרחק שאתה יושב ממנו וכולי), אבל בלי זה, לא תצטרך לדאוג מips glow. ;)

לעומת זאת, אם אתה לא מתכוון להשתמש בF-S, ומתכוון להישאר עם הV-S, אז אין לך הגבלות כל שהן.

ואז אפשר גם לקנות מסכים עם פאנל .

סוג הפאנל יקבע על פי הבחירה האישית שלך והטעם שלך במשחקים, זאת אומרת, האם אתה משחק במשחקיי אקשן וספורט? משחקי יריות כגון 4? או שאתה משחק משחקים כגון וmmo וdragonage וlife is strange וכולי.

אישית, אני חושב שעדיף לך להישאר עם  המסך של benq. אם כבר הלכת על 144hz, אז לך עד הסוף. והמשחקים החדשים שיוצאים בזמן הקרוב נהנים יותר מF-S מאשר , כגון doom4, shadow warrior 2 וכולי.

אגב, אני לא מעודכן לגבי מה יש היום בשוק. לגבי איזה עוד מסכי 1440p 144hz עם פאנל ips ללא f-s או g-s. אם יש כזה והוא זול משמעותית מהמסך של , אז זה גם משהו לשיקול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ מסכים עם כל מה שאתה אומר.

העניין הוא שבאסוס הF-S עובד מצוין בטווחים שלו.

ובוא לא נשכח את הרזולוציה....אני סקפטי אם אני יריץ משחקים מעל 70-80 FPS בלחץ.

וזאת הסיבה שאני שובר את הראש :)

עוד דבר שלא הזכרתי...הגוסטינג באסוס כמעט ולא מורגש ביחס לבנקיו.

ויש עוד דבר בקשר לבנקיו, אני לא יודע אם אתה מודע לזה שיש שני גרסאות לקושחה (V001-V002).

יש בעיה יחסית גדולה בגרסה V001 שגורמת לגוסטיג יחסית "חריג", והדרך היחידה לבדוק איזה גרסה מותקנת היא רק ע"י חיבור המסך למחשב.

העניין הוא, שבדקתי במספר חנויות אם הם יודעים איזה גרסה מותקנת, ולצערי כולם לא ידעו לומר לי ויש בעיה לפתוח את המסך מהאריזה לחבר אותו למחשב ורק לאחר מיכן למכור אותו :\

כל החנויות לא מחזיקות את המוצר פיזית, אלה הוא נמצא אצל הספק וזה יוצר בעיה.

"ישנתי על זה" והאמת אני לא משחק תחרותי, אני פשוט רוצה גרפיקה ותמונה איכותית וכמובן להנות מגיימפלי "חלק".

ניראה לי שבסוף אני ילך על האסוס.

בכל אופן תודה רבה על התגובה!

נ.ב: המבחר בארץ ממש עלוב, ככה שלא מצאתי עוד מסך ברמה של המסכים שציינתי להשוות :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא קונה מהארץ. אתה צריך לקנות מאמאזון. ושם ואתה נעזר בתגובות המשתמשים  וגם חוסך איזה 500-700 שקל.

ברור שהasus יעבוד מצוין אם הטווח שלו נמצא באזור שבוא הכרטיס הגרפי לא עובד קשה.

לגבי הרזולוציה, הכרטיס שלך אמור להתאים, למרות שכן, זה תלוי כמה "כבד" המשחק. במקרה הזה אתה תמיד יכול לרדת לFHD, וזה נכון לכל מסך.

אני לא ראיתי תלונות של גוסטינג למסך של benq. אם כבר זה אמור לקרות במסכי אם מעל 60hz. זה משהו שמופיע עם זמן תגובה איטי.

תראה, יש יתרון לF-S במקרה של משחקי אקשן לא תחרותיים אם עדיין אתה רוצה 144hz. זה הכל עניין של חדות התמונה בקטעים שרצים מהר. (לא בהכרח בcutscene, כי לפעמים המשחק נועל את הפריימים על60-50-30)

אם אתה מחפש גרפיקה יפה ותמונה איכותית בskyrim, אז כבר הגבתי על זה למעלה.

IPS ייתן לך צבעים יותר מדויקים למקור. האדמה תהיה חומה ולא כתומה. פשוט, שבמשחקים, אתה לא באמת עוצר לראות אם הכתם דם הוא בגוון האדום הנכון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, אז התחדשתי בסוף ב- MG279Q של , בהחלט שינוי מרענן למה שהיה לי לפני (U2414H).

פשוט חוויה לשחק משחקי MOBA במסך הזה, הצבעים נראים מצוין כמצופה ממסך , והכי חשוב שאין "קריעות תמונה" הודות לF-S שעובד מצוין!

זאת בדיוק "הסוויט ספוט" שמנצל את המערכת שלי ברזולוציה הזאת.

תודה על הייעוץ ידידי ;) 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...