למה בימינו משחק שבור כמו XCOM2 מקבל כל כך הרבה ביקורות טובות? - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למה בימינו משחק שבור כמו XCOM2 מקבל כל כך הרבה ביקורות טובות?

Zeev86

Recommended Posts

איפה טעינו כצרכנים? מדוע בSTEAM משחק כמו XCOM2 מקבל Very Positive בסיכום ביקורות על ידי הצרכנים שרכשו את המשחק?

חיכיתי 3 חודשים לפני שהתחלתי היום לשחק בXCOM2 כי שמעתי שהמשחק מלא באגים, והמתנתי בכוונה מספר חודשים עד שיתקנו את המשחק.

לאחר כמה עדכונים, ולאחר שסיימתי את רוב המשחקים האחרים, החלטתי היום להפעיל לראשונה את המשחק, בתקווה שאהנה ממנו.

מכל ה-400 משחקים שיש לי ב-, זה המשחק בין היחידים שפשוט יצאתי ממנו אחרי רבע שעה בתקווה שלא אחזור לשחק בו. ולצערי, אני עומד רק בתנאי אחד מבין 2 התנאים ש- הציבה על מנת לקבל החזר:

1. פחות משעתיים זמן משחק. 

2. פחות משבועים מרגע הקניה.

אז מה הייתה בעצם הבעיה שבגללה פרשתי מהמשחק לאחר 15 דקות?

שלב ה-Tutorial נתן לי Delay של 2 דקות בין כל פעולה. במצב רגיל לא עוברת דקה עד שאתם מתחילים לתקוף ולאגף את האויב. אצלי זה לקח 10 דקות.

אז הודות ל- מצאתי את הבעיה, ומסתבר שאני לא היחיד שסובל ממנה (אם לאחר כמה דקות נתקלתי בדיון שפתר לי את הבאג).

למשחק היו חסרים 2 קבצים. ולאחר ש- הוריד לי 2 קבצים, לא רק שהמשחק התחיל לרוץ חלק ובלי Delays, אלא שגם לפתע התחלתי לשמוע דיאלוגים.

אז נשאלת שאלת הדיון, למה בשנת 2016 אני מצליח להפעיל משחק, והוא נכנס לתפריט, והמשחק טוען את השלב, כשפאקינג חסרים לו קבצים חיוניים?!

איך בשנת 2016 לא מקדישים זמן וכסף עבור QA? איך מוציאים משחק עם כאלה באגים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא משחק X-COM אז אני לא יודע לומר לך ספציפית לגבי המשחק הזה.

מה שכן, שני קבצים חסרים כדי שהמשחק ירוץ מושלם לא נשמע משהו היסטרי מדי.

Street Fighter V יצא לפני חודשיים וקצת והיו חסרים בו הרבה יותר דברים מאשר שני קבצים. הבסיס התחרותי של המשחק היה במצב מצוין (דמויות והמכניקה של המשחק) וכל השאר היה בקאנטים. אי אפשר להיה לשחק יותר מ2 אנשים אונליין, חסר כל המצב של סינגל פלייר, המאצ'מיי'ניג לא עבד כמו שצריך, לא היה מצב אימון לקומבואים ומצב האימון הרגיל סירב לשמור הגדרות אם יצאת ממנו.

הקהל הגיב ברגליים ולמרות שהקהילה התחרותית אימצה את המשחק בחום הוא קיבל ביקורות מזעזעות בסטים ועד היום לא התאושש  מזה למרות שקפקום מוסיפים דברים בעדכונים חודשיים.

בקיצור, לא נשמע לי שהמשחק שלך מסריח במיוחד כי כשהוא כן, המשתמשים בסטים קשוחים לגמרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...