המלצה לTV BOX - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה לTV BOX

kletsman

Recommended Posts

קניתי בעצמי היום את זה:

http://www.gearbest.com/tv-box-mini-pc/pp_324845.html

הופתעתי ששלחו לי אותו תוך 3 שעות מרגע הקנייה, על אף שכתוב שם שזמן המשלוח הוא 3-5 ימים :D

נקווה שיהיה טוב :)

המכשיר מבוסס על 10 מאוקטב שזה אחלה, ולפי ביקורות ברשת עושה רושם מדובר במכשיר לא רע בכלל, וסרטונים בyoutube מראים שהוא עובד בצורה חלקה .

אני אישית נמנעתי בעבר מלקנות tv box מבוסס , מספיק לי עם הסרבול של המערכת הזאת בטלפון, לא רוצה אותו גם בטלוויזיה..

(כרגע יש לי לפטופ סופר מעאפן מחובר לטלוויזיה בסלון).

חיכיתי בסבלנות שהמכשירים מבוססי הwindows עם מעבדי הcherry trail ירדו למחיר סביר, החלטתי ש80 דולר זה מספיק נמוך בשבילי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קניתי TV BOX של אנדרואיד ובדקתי את הקישורים שצירפת, המכשיר גם נראה כמו Tronsmart S95 בנראות וגם במפרט, האנדרואיד בול כמוהו וזה לטובה.

אני קניתי את הגרסה עם 2GB ו-16GB ROM. חלק טענו שגרסת 1GB מקרטעת עם כבדים לכן לא רציתי לקחת הימור ושילמתי קצת יותר.

המכשיר עלה לי $56 אבל עכשיו הוא במבצע של $50.

http://www.gearbest.com/tv-box-mini-pc/pp_321409.html

המכשיר מגיע עם 5.1.1 והיה עדכון איך שהדלקתי אותו שעבר חלק לגמרי.

הסרתי את קודי (16 BETA) והתקנתי מחדש מהחנות (16.1), הרחבות בעברית וכו'...הכל עובד פיקס. גם בלוריי כבד, גם סדרות ב-720P.

הכל דרך קווית.

לא רציתי להתפשר על הדברים החשובים לי:

HDMI 2.0 (לעתיד)

חיבור קווי 1000 מגהביט (כל הרשת שלי בבית היא כזו)

חיבור אודיו אופטי (ולא חיבור פשוט)

אנדרואיד 5 (מינימום)

המכשיר הוא להורים שלי אבל עבדתי עליו לא מעט ובטח אעבוד בהמשך.

המכשיר עצמו טס. התקנתי כרום, נוספות, וחיברתי לו מקלדת ועכבר אלחוטיים של (דגם 3000) והכל עובד פגז.

גם עשיתי עם הטלפון הצגה מרחוק דרך MiraCast, עובד חלק. גם עם המכשיר שלי (סיני LETV) וגם עם S5.

במחיר הנוכחי שלו כ-200 שקלים לדעתי אין מה לחשוב פעמיים :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר...

אוקיי אז קיבלתי את המכשיר :) (נרענן את הזיכרון, מדובר בwintel w8 pro)

http://www.gearbest.com/tv-box-mini-pc/pp_324845.html?utm_source=shareasale&utm_medium=shareasale&utm_campaign=shareasale

למי שאין כוח לקרוא אז הנה המסקנה בתמציתיות:  שילמתי 322 שקל, והמכשיר שווה כל אגורה מ32200 האגורות האלה! (לא שילמתי מס)

עושה רושם שהמחיר עלה ! אני קניתי ב80 דולר, במבצע של כמה ימים. לא נראה לי שתהיה בעיה למצוא את המכשיר באתר אחר במחיר דומה, או לסירוגין גם לא חסרים מכשירים עם חומרה זהה של חברות אחרות.. (כדאי לבדוק בebay)

מבחינת איכות חומרים, הופתעתי מאוד, המכשיר יפה, מרגיש מוצק מאוד ביד, והוא זעיר! הרבה יותר קטן ממה שתיארתי.

וגודלו הקטן לא מונע ממנו לתת את הפיצ'רים שמתוארים בהמשך.

פונקציונליות:

יציאת .

יציאת audio.

3 כניסות , אחת USB3 ואחת USB2 ואחת מיקרו.

הbluetooth עובד מעולה, קישרתי בין המכשיר לטלפון שלי ולא נתקלתי בבעיות מיוחדות.

הWIFI עובד טוב, אבל נראה לי שאין לו תמיכה ב5ghz כי הוא לא זיהה לי את הרשת הזאת, זאת שהוא כן זיהה עבדה סבבה והקליטה הייתה טובה במרחק של כמה מטרים טובים מהממ"ד.

אני בכל אופן משתמש ברשת קווית (עם מתאמים על תשתית החשמל) שעובדת ללא רבב.

ביצועים:

המעבד הזה עם הליבה הגרפית שלו ממזר קטן :) , כמובן שהחוויה היא לא חלקה ומושלמת כמו הPC שלי, אבל לאחר ביטול כל ההגדרות הגרפיות המעיקות של , ועוד כל מיני שטויות ודברים שרצים ברקע, המכשיר עובד ממש טוב!

מערכת ההפעלה עולה בטיל! אודות לזיכרון האחסון היחסית מהיר של המכשיר (בקריאה, בכתיבה לא נפלתי ממנו).

הגלישה באינטרנט לא פחות ממעולה. הגלילה באתרים כבדים חלקה והטעינה זריזה ומידית.

youtube ודומיו לא משימה קשה למכשיר, וstreaming מאתרים שונים עובד מצוין.

ניסיתי לראות סרט בFHD, דרך פופקורן time (עם vlc) ועבד מצוין! kodi לא ניסיתי עדיין אבל מביקורות ברשת נראה שאין בעיות אתה.

הדבר שהכי הגניב אותי, ובתכלס קניתי את המכשיר די בשבילו, זה התמיכה בsteam in home streaming. שיחקתי בסלון כמה דקות בהזרמה מהPC שלי, והמכשיר הזה עושה את העבודה כמו גדול! עבד חלק ללא lags או תופעות כאלה ואחרות.

חסרונות:

הפעלת המכשיר מתבצעת רק ע"י כפתור ON  בחזית המכשיר. לא מקבלים שלט רחוק.

אחסון קטן מאוד. 32GB שמתוכם אתה מקבל מהקופסה כ18.

המכשיר מתחמם קצת (הרבה) אבל לפי מה שקראתי ברחבי הרשת, זה לא אמור לעניין יותר מדי... שיתחמם..

חיסרון נוסף הוא שלמכשיר רק 2gb של . לא נתקלתי בבעיות שנובעות מכך אבל בטוח שזה מגביל שימושים מסוימים למשתמשים מסוימים.

אם המכשיר יגלה עמידות לאורך זמן, כנראה שזאת הרכישה הכי טובה שלי אי פעם מחו"ל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...