רכישה בחנות B&H - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רכישה בחנות B&H

maphisto3243

Recommended Posts

שלום לכולם

רציתי לשאול לגבי רכישה בחנות B&H בניו-יורק. 

קראתי, שבארה"ב ומקומות נוספים, המחיר המוצג ללקוח הוא לפני מע"מ מקומי, ושרק בקופה מגלים את המחיר האמיתי, שהוא בניו יורק למשל בסביבות ה-8.5% .

רציתי לשאול ממי שרכש פיזית בחנות הזו, האם הדבר כך גם שם?

אני מעוניין לקנות סלולרי, ורציתי לדעת אם המחיר שאני רואה באתר הוא הסופי, או שאני צריך להוסיף לו את ה- 8.5%, כדי שאוכל להשוות מחירים עם המחירים בארץ ובדיוטי פרי..

תודה מראש 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

הייתי שם פיזית וקנינו במלא כסף שם.

קטע הוא שהחנות שייכת לאיזה חסידות, המוכרים חרדים ומדברים עברית.

אבל קנינו שם שני אייפודים (קלאסיק) וכמה מצלמות ועוד כל מיני שטויות ועברנו את ה1000 דולר ואני חייב להגיד שכל מה שהבאנו משם לא היה מוצלח וביקר באחריות, בעיקר המצלמות.

אם מדובר באייפון - רק בחנויות רשמיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני הייתי פיזית ב- B&H וקניתי בסכום גדול, ואני מאוד מרוצה מהקניה, השירות ואיכות המוצרים שקניתי מהם.

לדוג' קניתי כרטיס מסך שהגיע עם שני משחקים, המוכר בחנות לא היה מודע לנושא, אך לאחר שהסברתי לנציג התמיכה בחנות על הנושא, בירר לי את העניין ולמחרת קיבלתי קודי הפעלה לשני המשחקים.

כפי ש- @nargsi אמר, החנות בבעלות יהודים, ולכן סגורה בשישי (בערב) ושבת ובחגים יהודיים.

וכפי ש- @etal אמר, ברכישה פיזית יש שם מס קניה 8.875%, אך קיים מס זהה כם בקניה מאמאזון אם אתה שולח את המוצר אליך לניו יורק או למחסני Buy2USA או חברת משלוחים אחרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קניתי מהם (B&H) לוח אם, מעבד, וכרטיס מסך לפני שנה. כולם עדיין עובדים ללא בעיות.

המחירים שלהם היו זהים/דומים למחירי (עד כדי 5-10$ הפרש עבור מוצרים של 200-300$ כ"א),

ובמקום לחכות למשלוח מאמאזון למלון שלי במנהטן אספתי את המוצרים במקום.

לדעתי נפלת על בעייתית, דבר שיכול לקרות בכל מקום.

הטלפון הנייד שלי שנקנה מאמאזון התקלקל לאחר כ- 10 חודשים. אני לא מאשים את אלא את היצרן (מוטורולה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קניתי מהם מספר פעמים - גם בחנות עצמה וגם במשלוחים (שבהם אין מס בד"כ). במעולם לא נתקלתי בתקלות שדרשו ממני להשתמש באחריות. פעם אחת רכשתי מוצר (מכייל מסכים Pantone Huey) ולא הייתי מרוצה ממנו, אז חזרתי לחנות וקיבלתי החזר כספי.

לא הייתי חושש לקנות מהם שוב, אבל לא הייתי רוצה לעבוד שם. במיוחד לא אם הייתי ממוצא היספאני:

http://bhexposed.org

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...