הגיעה סליבים לנועה מחשבים - עמוד 2 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הגיעה סליבים לנועה מחשבים

ETB

Recommended Posts

סוף סוף!! הם הביאו סליבים :D

אני כבר מתאר לעצמי כמה אנשים יקנו מהם את זה

בטח כבר חצי מהפורום פה הזמין ;D

אני נירא לי גם יזמין איזה שני חתיכות לכבוד הספק החדש שהזמנתי. אני רק צריך להשיג עוד כסף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניראה לי שהזמין חבילה או שתיים, אבל לר בשביל הספק כי אני הזמנתי כבר מzigzag את הBUTERRFLY והוא אמור להגיע עוד חודש

(איזה כיף, מזל-טוב לעצמי!)

וסוף סוף סליבים לארץ, חייבים לפתוח איזה חנות בארץ שעושה משלוחים בכמויות ענקיות מארצות הברית, ככב ניהיה בערך כמו חו"ל במיוד מודינג! , שווה הוא לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה צירוף מקרים גם אני הזמנתי את ה"פרפר" אבל הם אמרו לי שאין אותו בארץ עכשיו ושהוא יגיע רק עוד הרבה זמן לכן לקחתי את הרגיל 480וואט בסך הכל ההבדל הוא שאין לו סליבים ולא מגיע אם המאוורר המעפן הזה והחלון.

אני פשוט צריך ספק דחוף כי המחשב שלי לא מתפקד

עריכה: תשובה למי שמעליי: הסליב עצמו לא מתקווץ רק ההיט שרינק מתכוון על ידי חום ואז הוא תופס את הסלייב על החוט שלא יזוז

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שרינק לא מיתכווץ, פשוט מלבישים שרינק שיהיה קצת אדוק(או איך שלא כותבים את זה?) ואז מלבישים עליו היט-שרינק בקצה ואז מחממים את ההיט-שינק. ממש פשוט!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהחלט כל הכבוד לנעה מחשבים על הבאת הסליבים לארץ (בטח הזמינו מ-JabTech איזה 200 חבילות ;D ).

הם לא יכולים להזמין מחנות בחול 200 חבילות בלי אישור יבוא....

א. זה מכס

ב. אם אתה מזמין אותה כמות של מוצר מסויים זה כאילו אתה מזמין אותו לא לשימוש אישי אלא למכירה קמעונית, ולכן אתה צריך לשלם עליו מיסי יבוא....

בכל מקרה, אני שוב אומר שKSP אמרו שהם בודקים גם אפשרות להביא את זה, ואז, לפי הפרסום שלהם, שם זה יהיה יותר זול.

כמה שיותר חנויות יבינו שיש שוק למוצרי בארץ אנחנו נרוויח מהתחרות ומירידת המחירים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שרינק לא מיתכווץ' date=' פשוט מלבישים שרינק שיהיה קצת אדוק(או איך שלא כותבים את זה?) ואז מלבישים עליו היט-שרינק בקצה ואז מחממים את ההיט-שינק. ממש פשוט!

[/quote']

שרינק מתכווץ, לא סתם קוראים לו shrink, חימום שלו גורם לו להתכווץ

תגידו כמה סליבים ואיזה אורך יש שם?

מקבלים ככה 5 סליבים בכל הצבעים תמורת 75 ש"ח?

חצי מטר סליב אחד?

כתוב באתר כמה בכל קוטר ואורך.

בכל חבילה יש רק צבע אחד, רוצה לערבב קנה 2

Package Includes:

10 ft. - 1/8" sleeving

10 ft. - 1/4" sleeving

5 ft. - 3/8" sleeving

5 ft. - 1/2" sleeving

10 - tie wraps

1 ft. - 9mm Heatshrink Tubing

1 ft. - 20mm Heatshrink Tubing

6 in. - 25mm Heatshrink Tubing

feet = 30 ס"מ

in or " = 2.54 ס"מ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

הגיעו הסליבים גם לKSP ולדובים....

בKSP זה בנתיים הכי זול - 60 שקל לערכה. בדובים פעם אחרונה שבדקתי זה היה 70...

הדובים גם העלו "ביקורת-פרסומת" בטיפ שלהם... (אני דווקא לא האבתי איך שאבנר הלביש את השרינקים... אני מעדיף שזה מחסה את המולקסים)

מחירים מאוד טובים דווקא - בניגוד למחירים של כבלים עגולים בארץ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...